מידע שימושי להציל את הפלאפון

פונץ' וניל

משתמש פעיל
לא מתנפץ המסך את עשית כך מדברת מנסיון

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לכן יש צורך לבדוק כל כמה דקות וברגע שרואים שכבר יתייבש לגמרי מנסים להדליק... מניסיון...
אני לא רואה שזה רטוב כרגע, זה התרטב בבוקר ושמתי בשמש פתחי לפני כמה דקות המסך מהבהב סגרתי מיד עכשיו אני רוצה להשים את זה באורז בתקווה שזה לא נהרס כבר, יש לי פחד להכניס למייבש למרות שממש מדבר אלי המהירות

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אני מכניסה את הטלפון לתוך 2 גרביים (מכותנה) וכן את הסוללה ב2 גרביים ומכניסה למייבש כביסה- בודקת כל איזה 10 דקות מה המצב. כשהוא מתחיל להתייבש תבדקי כל כמה דקות ולא כל 10 דקות.
ממליצה גם במייבש כביסה.

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
חום עלול להרוס
אני שמתי צמוד למאוורר לכמה שעות טובות
חזר לעצמו כאילו לא קרה כלום

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האורז ידוע כעושה את העבודה, אבל צריך להיזהר מאוד שלא ישאר אורז תקוע בין החלקים!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה