כללי להזיל ריר - הזמנה לאירוע עוז והדר

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אבריל,

כל מה שברא הקב"ה לא בראו אלא לכבודו. כל היופי שבעולם לא נברא אלא לכבוד התורה. ולכן יש עניין לייפות ולפאר ולרומם את כבוד התורה. כן כן. שהאירוע הכי יפה יהיה סיום הש"ס וכדומה ולא אירוע סיום המשחקים האולימפיים...

הרבי מליובאוויטש זיע"א גם הלך בשיטה של לנצל כל חידוש טכנולוגי לתורה והפצת יהדות, כמו אינטרנט, סרטים וכו', להשתמש בהכל לכבוד התורה.

האם באמת זה נעשה לכבוד התורה? לשם שמים? זו כבר שאלה אחרת... אבל ברור שמותר ורצוי לפאר ולרומם מעמדים של כבוד התורה וכבוד שמים. גם בית המקדש היה בנוי ומפואר בפאר שאין כמותו! וכן בתי כנסת בכל הדורות היו מפוארים עם עמודים ווילונות (סגנון חסידי...) וכו'.

אם הבית הלבן ובית הנבחרים האמריקאי מפואר עם עמודים וכו' (חסידי, אמרנו כבר?) על אחת כמה וכמה שבתי כנסיות וכן מעמדי כבוד התורה צריכים להיות מפוארים בפאר הגדול ביותר.

אלא מה? צריך הרבה כסף בשביל זה, וכמובן שחבל על הכסף ואפשר לפרנס איתו משפחות ת"ח וכו' וכו', מה עשה הקב"ה? שתל נדבנים בכל דור ודור שתפקידם לדאוג לכסף של הפאר הזה, וכך יש מימון גם לזה וגם לפרנס משפחות ת"ח וכו'...

מ_הלוי

משתמש צעיר
וקסברגר, קודם-כל תודה על העידכון, אבל תמונה אחת שוה אלף מילים.

יוסעלע

משתמש רשום
וקסברגר; אם מותר לשאול, האם אפשר לקבל דוגמא מהזמנה, או שביקשתי יותר מדי?

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה אתם כ"כ מתלהבים מי אומר לכם שזה וקסברגר אולי זה סתם איזה שחקן בשם וקסברגר
בא נגיד שזה וקסברגר סליחה על המילים הקשות יש פה מספיק גרפיקאים מוצלחים למה להתלהב ככה בלי שום פרפורציה
הוא הולך לתת לנו קורסים בחינם? על גרפיקה פה בפורום?.............

המביט

משתמש מקצוען
שרגא תרגיע ותפרגן.
זה אכן וקסברגר, מידיעה!
ובאמת גם אם יש כאלו ש'לא אוהבים' את הסגנון החסידי. הגיע הזמן להודות שהוא אמן בדיוק ובמעוף שהוא ניחן בהם. מה לעשות? חוץ מזה, הקהל מוכיח שהוא טוב. אם כולם קונים את הסחורה שלו מותר להודות שהוא קולע לטעם של הציבור.
ובקשר למחמאות.
תסתובב קצת בפורום ותראה שכולם מחמיאים לכולם.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שרגא, רעיון טוב.
אולי באמת אחרי כמה קורסים, גם אתה תדבר אחרת.
והמביט, הסברת מצויין.

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קודם כל אני מאוד אוהב את הסגנון חסידי לא שאני שולל את המודרני רק כל דבר במקום המתאים.
למוסדות ביהכ"נ וכדו' -חסידי
ומסחרי חנויות וכו' - מודרני
אך אני חושב שההתלהבות מאוד מזיקה גם לנו
אל תגיד שאין היום גרפיקאים טובים ואפילו פה בארץ
ואני כבר לא מדבר מחו"ל שיש שמה אפילו יותר חזקים מהרמה שלו
רק האווירה והניסיון עושה את שלו אני מאוד מפרגן לו
רק אם אתה גם אומר 20 פעמים ביום וקסברגר אז מה אתה רוצה מהלקוחות שלך

Yossi Rozen

משתמש רשום
קינאת סופרים תרבה חכמה

טוב איני לא נוהג להתערב בעיני גרפיקה וקדו' כל אחד והעיצוב שלו וטעמו האישי.
אבל, את אמונותיו של ווקסברגר פשוט א"א לפספס. אין זה סוד שיש את עולם הגרפיקה לפני ווקסברגר ויש שאחרי...
כן, אני כבר רואה את החיוכים הציניים של מס' חברי הפורום. אבל תסתכלו מסביבכם ותגידו לי, האם ישנה עבודה גראפית "בסגנון החסידי" שאינה העתק לפרי יצירותיו של יואל?!
לפני שנים, כשעוד התעסקתי בתחום הגראפי הייתי באופן קבוע שומע משפטי הדיוט כמו- "מה ווקסברגר?! זה בכלל לא הוא. זה הצייר הזה איך קוראים לו.." או "מה הבעיה לעשות את משהו עושה, זה פשוט מאוד" וכן הלאה וכן הלאה.
רק מה לעשות שלפני שיודעים לעצב צריך להבין את ערך וגודל ההשקעה בעיצוב ע"מ לשאוף למטרה מסוימת.

מכאן שלוחה ברכתי ליואל ווקסברגר שימשיך ב"ה לפאר את עולמינו ביצירות מדהימות ומפארות.

בברכה,
יוסי.

נ.ב למען הסר ספק- איני מזלזל באף חבר פורום יקר זה. רק להעיר לאותם אלו שאומנותם בפיהם במקום בידם..

וקסברגר

פאר היצירה היהודית
מנוי פרימיום
אולי זה באמת לא וקסברגר

באו אני יגלה לכם את הסוד האמיתי

ב"מלכות וקסברגר" יושבים כיום בלשכת הגרפיקה כ-6 גרפיקאים
מעבר לעשרות העובדים שנימצאים בקבלה וביצור ולשכת הדבקות ועוד

אני המזכיר של יואל
אתם יכולים לשאול כל שאלה בנושא גרפיקה
רעיונות ועיצוב אני יעביר ליואל ונעזור לכם

הבעיה שלא מצלחים לעלות תמונות איזה אפשרות קלה אפשר עוד
כמו למעלה היה משהו ששם pdf והצללחתי לפתוח

לגבי מי שרצה הזמנה אין בעיה רק לאחר האירוע

המביט

משתמש מקצוען
נו באמת?
שש גרפיקאים ואף אחד לא יודע להעלות תמונות?
אני מוכן להתנדב

Deena

משתמש פעיל
בכל אופן אני אשמח לקבל הזמנה אחרי האירוע - תשלוח כתובת?
תודה רבה!

קרייזי גרף

משתמש מקצוען
נכתב ע"י וקסברגר;50503:
ב"מלכות וקסברגר" יושבים כיום בלשכת הגרפיקה כ-6 גרפיקאים

עד היום חשבתי שכל עבודה שיוצאת תחת הלוגו מלכות/וקסברגר
היא פרי יצירתו של יואל וקסברגר
אתה רוצה להגיד לי שהוא מצליח להעביר את ה"תורה" שלו באותו רמה
לכל 6 הגרפיקאים שלו?
שווה להתקבל שם לעבודה.............

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קבלנו רשות לשאול, אז אנחנו מתחילים...

:confused:ובכן, אפשר לשאול, כן?:confused:
מגילת אסתר שלכם. יפיפה. מיותר לציין. באילו תוכנות עוצבה? האם השתמשו גם בתוכנות תלת מימד? למבנים, לדמויות, להבעות??? א''כ, באלו תוכנות?
ואם לא- הדמויות, והסוסים צוירו ב-? האם הכל ציור נטו?? או אולי משולבות גם תמונות ממש פה ושם?
כל הטקסטורות המדהימות, עץ, אבן לסוגיה, מתכות, בדים, הכל 'ייצור אורגינלי' שלכם, כלו' ציור מ-0???
מחכים בקוצר רוח לתשובות מפורטות. תודה מראש.
המשך יבוא.
כנאמר פה בפורום אין כמו השילוב של ידיים טובות עם עין טובה...

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה נכון שיואל מעצב דברים מדהימים אבל מענין למה עוז והדר פנו לגרפיכץ לעשות תשורות לתורמים וכו'

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ולא, אין לי קשר לגרפיכץ!!!!!!

vv22

משתמש רשום
יואל, המקצועיות שלך זה השלמות לאומץ שלך.
כל פעם שאתה נותן זמזום זה פיצוץ, דברים שבנורמה לא מעיזים לדבר, ואתה מביא אותם בצרורות.

אנו מתבדחים לו ההינו...
ואתה פשוט מבצע.

בקיצור ...ענק...ענק...ענק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה