להדליק את הדמיון | פרסומות ישראליות מדהימות

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אלי ויסברג;532826:
הפרסומת של מרצדס עם הright brain והleft זו אדפטציה.
אני כמעט בטוח.

זה לא.
לשלמור יש ארט ברמה בינלאומית.

T and A

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י AN130;532754:
עוד דבר - הפרסומות לא מתאימים לארץ שלנו כאלה פרסומות הולכות בחו"ל
למה?
בחו"ל הולך דברים עוד יותר משוגעים...

ק

קופירייט

אורח
פוס, תודה לך.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
זאת אחת המודעות שהירגיזה אותי...

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י cello;535778:
למה, מדוע ועל מה???
כי המודעה תוכננה לערס המצוי שכשהוא רואה מאפיונר איטלקי לבוש בכובע שהוא חובש הוא מתמלא גאווה מנפח את חזהו עם תליון החי המוזהב והנוצץ ומרגיש כמו אל קאפונה ( אחד מראשי הפשע האיטלקיים )
אולם לבן ישיבה אין שום קשר בין כבוד מלכים או כבוד התורה לאיטלקי השחצן שבתמונה זו עניות דעתי וכך נראה לי שהייתה כוונתה של סא אם כי במילים יותר עדינות:)

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י דניאל נ;535799:
כי המודעה תוכננה לערס המצוי שכשהוא רואה מאפיונר איטלקי לבוש בכובע שהוא חובש הוא מתמלא גאווה מנפח את חזהו עם תליון החי המוזהב והנוצץ ומרגיש כמו אל קאפונה ( אחד מראשי הפשע האיטלקיים )
אולם לבן ישיבה אין שום קשר בים כבוד מלכים או כבוד התורה לאיטלקי השחצן שבתמונה זו עניות דעתי וכך נראה לי שהייתה כוונתה של סא אם כי במילים יותר עדינות:)
יש בזה משהו אם מתעמקים.
אבל אם מסתכלים במבט ראשון- הם אכן היטיבו לקלוע למטרה. ז"א- הוא אכן מגלם דמות מכובדת ביותר.

נ.ב.
לא כותבים ערס אלא ארס.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י דניאל נ;535799:
אולם לבן ישיבה אין שום קשר בים כבוד מלכים או כבוד התורה לאיטלקי השחצן שבתמונה זו עניות דעתי וכך נראה לי שהייתה כוונתה של סא אם כי במילים יותר עדינות:)
ואני חשבתי שהדוגמן הוא בן דוד של צ'רצ'יל... (לא מכירה איטלקים מאפיונרים)

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נוי;535822:
ואני חשבתי שהדוגמן הוא בן דוד של צ'רצ'יל... (לא מכירה איטלקים מאפיונרים)
זהו שאני מכיר רק איטלקים ואת צ'רצ'יל לא זכיתי עדיין לפגוש:)

good_say

משתמש פעיל
הרעיון הוא על צ'רצ'יל.
צ'רצ'יל היה ידוע בכך שהוא עישן סיגרים יקרים. וצ'רצ'יל כידוע נקרא אדם מכובד שלבש בורסלינו....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה