מידע שימושי לגבי בית ספר למשחק.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
למדתי במלכות. נהנתי. רמה מקצועית טובה. אבל הגרלתי מורה מצויינת, וקבוצה טובה, זה הרבה תלוי בזה.

אחת שאוהבת לכתוב

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוקי אז אתם נוגעים לי בנקודה רגישה..
אני גומרת שנתיים באינסמבל וגם עם אמלא 2 עמודים מלאים אני לא יצליח לתאר לכם את המושלמות של המקום, ואני לא אומרת את זה בהגזמה זה האמת!
ויצא לי ללמוד בעוד מקומות בחיים שלי,
אינסמבל- זה מקצועיות עם נשמה, את דבר ראשון בונה את האישיות שלך עם עצמך, מתחברת לעצמך מהמקום הכי פנימי! והיחס המיוחד והנדיר לכל אחת, זה כמו משפחה אחת גדולה,
והרמה המקצועית שם גבוהה מאד!
חשוב להם באמת שהבנות יצאו עם רמה מקצועית הכי גבוהה שיש!
הבוגרות שם משתלבות מאד בתעשייה של עולם המשחק
וגם את לומדת שם הרבה ג'נרים- משחק בתאטרון, משחק מול מצלמה, בימוי, ניתוח טקסט, תאטרון פלייבק ועוד..
מורות מקצועיות אחת אחת.
ומה שמיוחד בו זה שמפתחים לך את היצירתיות, נותנים לך הרבה ליצור מעצמך וזה מדהים!
קיצור ממליצה בחום לכל המתעניינות!

אחת שאוהבת לכתוב

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ממני ביקשו כמה פעמים להעביר שיעורי בימוי ומשחק ברחבי הארץ,
ואם מתארגנת קבוצה אני מוכנה לבוא.
עשיתי זאת בדרום הרחוק כמה פעמים ובצפון....
אם תרצי לארגן דברי איתי באישי.
יש מייל בחתימה :)
ממליצה על רחלי בחום!
היית מורה שלי
והיא מלמדת מעולה!

אחת שאוהבת לכתוב

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה!! אשמח לקבל למי שיש קטעים של וידאו למייל ,מההפקה של אלינור או מהמופע של קתדרה או של פסיפס כל תוכן יעזור זה נותן לי אינפורמציה מאוד טובה לגבי הסיגנון.ראיתי קטע על בית ספר שרציתי ללמוד בו בעבר והסירטון שראיתי היה כ"כ שונה ממה שציירתי לי בראש אודות הבית ספר ולכן עשיתי מחשב מסלול מחדש.
היה לי דווקא מצולם את ההופעה של אלינור של שנה שעברה,
במחשב הזה אין לי
אם את רוצה אני ינסה להשיג מחברה,
כתבי לי את המייל שלך
מה שכתבתן לגבי הרוחניות וכל זה, אלינור עושה אודישן ולא כל אחת מתקבלת ואחד הפרמטרים זה העניין של הרוחניות אני אישית מכירה כאלו שלא התקבלו לשם בגלל זה, וכל חומר שמורה מלמדת אלינור עוברת על זה לפני זה, כך שהמקום הזה שמור מהבחינה הזו.

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
במחשב הזה אין לי
כתבי לי את המייל שלך
מה שכתבתן לגבי הרוחניות וכל זה, אלינור עושה אודישן ולא כל אחת מתקבלת ואחד הפרמטרים זה העניין של הרוחניות אני אישית מכירה כאלו שלא התקבלו לשם בגלל זה, וכל חומר שמורה מלמדת אלינור עוברת על זה לפני זה, כך שהמקום הזה שמור מהבחינה הזו.

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‬
תודה רבה!

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
מה זאת אומרת זה לא אותן מורות? כל פעם מישהי אחרת.
יש מספר מורות בכל קורס,ולא תמיד אותן מורות מלמדות.
אנחנו גם קיבלנו מורה מצויינת לתאטרון הריאליסטי, וגם המשכנו איתה מספר שיעורים גדול מהרגיל, ביקשנו והתאפשר לה ולמערכת.

Sefi T

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אוקי אז אתם נוגעים לי בנקודה רגישה..
אני גומרת שנתיים באינסמבל וגם עם אמלא 2 עמודים מלאים אני לא יצליח לתאר לכם את המושלמות של המקום, ואני לא אומרת את זה בהגזמה זה האמת!
ויצא לי ללמוד בעוד מקומות בחיים שלי,
אינסמבל- זה מקצועיות עם נשמה, את דבר ראשון בונה את האישיות שלך עם עצמך, מתחברת לעצמך מהמקום הכי פנימי! והיחס המיוחד והנדיר לכל אחת, זה כמו משפחה אחת גדולה,
והרמה המקצועית שם גבוהה מאד!
חשוב להם באמת שהבנות יצאו עם רמה מקצועית הכי גבוהה שיש!
הבוגרות שם משתלבות מאד בתעשייה של עולם המשחק
וגם את לומדת שם הרבה ג'נרים- משחק בתאטרון, משחק מול מצלמה, בימוי, ניתוח טקסט, תאטרון פלייבק ועוד..
מורות מקצועיות אחת אחת.
ומה שמיוחד בו זה שמפתחים לך את היצירתיות, נותנים לך הרבה ליצור מעצמך וזה מדהים!
קיצור ממליצה בחום לכל המתעניינות!
טוב אז קודם כל תודה על המידע הרחב.........ויש לי כמה שאלות, זה מקום ששווה לבוא ממרחק של 3 שעות נסיעה ?ז"א יש שם בנות ממקומות רחוקים ממש?( או שזה מסתיים בשעות מאוחרות וזה לא רלוונטי )חשוב לי גם לדעת אם גם מבחינה מקצועית לא כל אחת מתקבלת?ובקשה אחרונה אם תוכלי להעביר לי את הסירטון זה ממש יעזור אין יותר טוב ממראה עיניים.

אחת שאוהבת לכתוב

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שזה שווה, אבל תעשי את החישובים שלך
הייתה לי חברה שהיית מגיעה מנתניה כל פעם ואמרה שזה שווה
מכירה כמה בנות מקבוצות אחרות שמגיעות ברחובות
עוד אחת מבאר שבע
כן היא מסננת גם מבחינה מקצועית, היא בוחנת על איזשהו דיאלוג.
וגם את יכולה לבוא לשיעורים הראשונים ולראות אם זה מתאים לך מבחינת הסגנון והמרחק
יש כאלה שיוצאות אחרי 2 או 3 שיעורים
מבחינת הסרטון ברגע שיהיה לי אני שולחת לך, אל דאגה..
בהצלחה!

The Point

משתמש רשום
תודה!! אשמח לקבל למי שיש קטעים של וידאו למייל ,מההפקה של אלינור או מהמופע של קתדרה או של פסיפס כל תוכן יעזור זה נותן לי אינפורמציה מאוד טובה לגבי הסיגנון.ראיתי קטע על בית ספר שרציתי ללמוד בו בעבר והסירטון שראיתי היה כ"כ שונה ממה שציירתי לי בראש אודות הבית ספר ולכן עשיתי מחשב מסלול מחדש.
@Sefi T אם שלחו לך קטעי וידאו
או כל אחת אחרת שיש לה קטעי וידאו מבתי הספר הנ"ל
יעזור מאד אם תשלחו אלי ssas2921 @ gmail.com
תודה גדולה לכל מי שתשלח!!!

פנטזיה הפקות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
טיפ שלי
סרטון לא מעיד על הבית ספר ...
ומה אפשר לדמיין ? אני לא מותחת ביקורת חלילה , רק אומרת מניסיון
צריך לחוות כדי להחליט זה רגש זה לא ידע , זה להרגיש הנאה , נוחות ורצון להיפתח
אני למדתי אצל אלינור
ממליצה בחוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

יעל גורן

משתמש חדש
שלום
למי שיכול להמליץ מתלבטת על ביה"ס למשחק. ואם בכלל כדאי ללמוד היום משחק. איזה ביהס מומלץ באזור המרכז?
תודה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
טיפ שלי
סרטון לא מעיד על הבית ספר ...
ומה אפשר לדמיין ? אני לא מותחת ביקורת חלילה , רק אומרת מניסיון
צריך לחוות כדי להחליט זה רגש זה לא ידע , זה להרגיש הנאה , נוחות ורצון להיפתח
אני למדתי אצל אלינור
ממליצה בחוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
בקשר למה שכתבת בפורום קהילת מפיקי במה ואירועים, מוזמנת ליצור איתי קשר במיילgrn1grn
בגימייל

שפריצרית

משתמש מקצוען
אלו שלמדו ולומדות - מעניין אותי לשמוע.
למדתן את זה כמקצוע או כתחביב?
אשה במגזר שלנו יכולה להתפרנס ממשחק?
(משחק, לא בימוי וכו')

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אלו שלמדו ולומדות - מעניין אותי לשמוע.
למדתן את זה כמקצוע או כתחביב?
אשה במגזר שלנו יכולה להתפרנס ממשחק?
(משחק, לא בימוי וכו')
אם את לא מתכננת להיות שחקנית/מורה למשחק, אין לך איך להתפרנס מזה.

רוני מולי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
במחשב הזה אין לי
כתבי לי את המייל שלך
אני גם אשמח עם עדיין יש לך.... ronymoolaאין לכתוב כתובת מייל

Shirley tem

משתמש חדש
הפקות ואירועים
אם יש לך את זה עדיין. אשמח אם תשלחי לי. shirlyj1928:)gmail.com
למדתי גם משחק תאטרון ומעניין אותי לראות את הבימוי של אלינור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה