דרוש מידע לא תאמינו מה קורה ברחובות בני ברק עכשיו!

מצב
הנושא נעול.

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בתור אחת שגרה ליד גינת חזני המדוברת, מאז שהיא נפתחה היא עמוסה בילדים משהו מטורף אי אפשר להתקרב אליה ביום ובלילה חוץ מזה שהיא מטונפת מרוב כמות הילדים שיש בה

חוץ מזה, מי צריך גינות כאלה שכל פעם שאני זורקת זבל בשכונה הזו קופצים עלי עכברים וחולדות בגודל חתולות!!!!
אי אפשר ללכת ברחובות מכל חור הם קופצות עליך

פשוט בושה של עירייה, אין הגינה בסיסית

משקיעים רק בדברים שרואים וטובים לפרסומות ולא בדברים האמיתיים שהתושבים צריכים כמו ניקיון!
בדיוק רציתי לכתוב על זה. זה הדבר שצריך טיפול דחוףףףף אחרי כל כך הרבה שנים של הזנחה בעניין זה כבר מרגיש ממש בלתי הפיך

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא יאומן
זה מזכיר את הסיפור על אותו ילד שרק רצה לאכול קליפות תפוחי אדמה
מדובר בעיר שמתחרה רק עם מועצות ערביות ברמת הטינוף ברחוב, והשחיתות בכל דבר
משקיעים כסף לצרכיהם האישיים בלבד
יעיד כל מי שהיה לו אי פעם איזה שיג ושיח עם העירייה בכל צורך
והעיקר שכאן מתענגים על הגינות המשוכללות...
רוב הבני ברקים מודעים למגרעות של העיר...
מה לעשות, יש לה גם הרבה מעלות שגוברות עליהן...

בנני

משתמש מקצוען
לא יאומן
זה מזכיר את הסיפור על אותו ילד שרק רצה לאכול קליפות תפוחי אדמה
מדובר בעיר שמתחרה רק עם מועצות ערביות ברמת הטינוף ברחוב, והשחיתות בכל דבר
משקיעים כסף לצרכיהם האישיים בלבד
יעיד כל מי שהיה לו אי פעם איזה שיג ושיח עם העירייה בכל צורך
והעיקר שכאן מתענגים על הגינות המשוכללות...
לא מבינה מה הבעייה שלך?
לפי נימת דברייך נשמע שאת לא גרה שם - אז מה בוער לך להכפיש אותה
ואת את גרה שם - באמת למה את לא עוברת ?? מה גורם לך להשאר שם??
-------
מועצות ערביות ??? מדובר? - אצל מי?? תביאי מקור לבסס את הטענה שלך....
בתור אחת שהיה לה במשפחה שיג ושיח עם העירייה - יצאה מאוד מרוצה -אני פסולה לעדות?...;)
------
בתור עיר מרובת ילדים בלע"ר יש צורך אכן להתענג על גינות....
------
להגיד שהיא מהחמורות בשחיתות קצת מגוחך...
רק בחודש האחרון קראתי על 2 ראשי הערים (מאוד בסטייל אגב) שהורשעו בבית משפט על עבירות שחיתות
אז רק על בני ברק - דלגו?? מעניין- בעצם תמיד ידעתי שבית משפט חשוד באהדת חרדים....

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בשטח מול בית כנסת סדיגורה בדיוק, שטח ענק לגינה מושקעת לשכונה.
יש למישהו מושג אם יצא על הגינה מכרז?

אני יודעת שלא יצא.
וזה אומר שהעירייה לא מעוניינת בטובת התושבים אלא עוזר ראש העיר שצריך כסף לפני שהוא עף מהמגרש הפוליטי

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
רק בחודש האחרון קראתי על 2 ראשי הערים (מאוד בסטייל אגב) שהורשעו בבית משפט על עבירות שחיתות
אז רק על בני ברק - דלגו?? מעניין- בעצם תמיד ידעתי שבית משפט חשוד באהדת חרדים....
בדיוק, כאילו הפולטיקאים בשאר הערים החרדיות מתנהגים שונה... פחחחח

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש למישהו מושג אם יצא על הגינה מכרז?

אני יודעת שלא יצא.
וזה אומר שהעירייה לא מעוניינת בטובת התושבים אלא עוזר ראש העיר שצריך כסף לפני שהוא עף מהמגרש הפוליטי
מה זה טובת התושבים בעינייך?

תלתל=)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עוברת שם יומיום, על הרכבים שמנקים יש שלט של אגף התברואה עיריית בני ברק.
לחברות שמנהלות את המגדלים יש אינטרס שהחזות החיצונית שלהם תראה טוב
גם אם זה העירייה, בטוח יש לחברות האלה יד בטיפוח האזור ובשטיפה שעושים לרחוב פעם ביומיים...

כסא נח

משתמש מקצוען
בשטח מול בית כנסת סדיגורה בדיוק,
בדיוק.
בדיוק.
אנסה להציג צד שני, תארו לעצמכם את בית הכנסת שלכם איפה שזה רק יהיה, תציבו בפתחו גינה שמלאה בנשים וילדים במשך כל שעות היום, זה נשמע לכם הגיוני? מה שהם רוצים שהגינה לא תהיה מול הפתח, מה שהעירייה לא מצליחה להבין רק בכוח
בכל הארץ גינות וביהכנ''ס נמצאים זה לצד זה
כי מה לעשות? שניהם נמצאים בשטח ציבורי
שמוקצה בדר''כ באותו איזור.

לחלק גדול מהמתפללים זה גם נח
שיש לילדים היכן לשחק וכו'.

זה לא נשמע לי להזיק ולקחת גינה נצרכת
לאלפי תושבי האיזור
בגלל השיקול שציינת.

(אא''כ הייתי חסיד סדיגורא..
מן הסתם הייתי יותר פתוח לטענה הזו)

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בכל הארץ גינות וביהכנ''ס נמצאים זה לצד זה
כי מה לעשות? שניהם נמצאים בשטח ציבורי
שמוקצה בדר''כ באותו איזור.

לחלק גדול מהמתפללים זה גם נח
שיש לילדים היכן לשחק וכו'.

זה לא נשמע לי להזיק ולקחת גינה נצרכת
לאלפי תושבי האיזור
בגלל השיקול שציינת.

(אא''כ הייתי חסיד סדיגורא..
מן הסתם הייתי יותר פתוח לטענה הזו)
לא במקום שהשטח עומד כבר 60 שנה ריק במקום שיש מאה מטר משם גינה ענקית אפשר להתגמש ולהשאיר את המצב הקיים בלי לגעת אלא א"כ הוא רוצה לגרוף את המיליונים מהקבלן שכמובן זכה בלי מכרז

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא במקום שהשטח עומד כבר 60 שנה ריק במקום שיש מאה מטר משם גינה ענקית אפשר להתגמש ולהשאיר את המצב הקיים בלי לגעת אלא א"כ הוא רוצה לגרוף את המיליונים מהקבלן שכמובן זכה בלי מכרז
לא מענין למה הוא עמד שומם עד עכשיו,
תכלס אין מאה מטר משם גינה ענקית,
ולמה למנוע מכל תושבי האזור גינה בגלל שלחסידות שקבלה הקצאה ענקית זה לא בא טוב בעין?

נערך לאחרונה ב:

אבו מאיר

משתמש מקצוען
גם השרותים בגן וורשא - אחד הדברים המוצלחים שנבנו פה בבני ברק
ביקרתי שם בשבוע שעבר, מפואר, מתוחזק ונקי מאד! הלוואי ויישאר ככה נקי לתמיד
זה גם לגברים או שלגברים זה נשאר בבית הכנסת 'היליגמן'??:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

נערך לאחרונה ב:

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
תכלס אין מאה מטר משם גינה ענקית,
1680619110087.png

נערך לאחרונה ב:

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מאד קל לשפץ דירות בעוד שיש אזורים שמשועים לפינה קטנה לרדת עם הילדים.
כן. בחרנו לגור בבני ברק.
בחרנו באזור הזה אפילו שאין גינות
ועדיין יש שטחים ירוקים לא מנוצלים מרב מריבות של הקצאות.
מאד חבל.
על כל מערב העיר מרובת התושבים יש גינה של 20 מ"ר לכל היותר. ובגינת העיריה הרחוקה דאגו לקצץ מתקנים.
הילדים רואים את חוברת הגינות, ומבקשים את המתקנים הישנים. נסתדר איתם...
1680619623425.png

נערך לאחרונה ב:

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא מבינה מה הבעייה שלך?
לפי נימת דברייך נשמע שאת לא גרה שם - אז מה בוער לך להכפיש אותה
ואת את גרה שם - באמת למה את לא עוברת ?? מה גורם לך להשאר שם??
-------
מועצות ערביות ??? מדובר? - אצל מי?? תביאי מקור לבסס את הטענה שלך....
בתור אחת שהיה לה במשפחה שיג ושיח עם העירייה - יצאה מאוד מרוצה -אני פסולה לעדות?...;)
------
בתור עיר מרובת ילדים בלע"ר יש צורך אכן להתענג על גינות....
------
אין לו שום בעיה!!!
הוא פשוט כותב את האמת
התברואה , הניקיון וההיגיינה בעיר מתחת לכל ביקורת
בעיריה רק למי שיש קשרים מתייחסים אליו
עושים בכספים שלנו מה שהם רוצים
וכל אחד בונה לאיזה כיוון שהוא רוצה ומכערים את העיר
וזה שהעיר מלאה ילדים והיא עיר תורה וחסידות זה לא אומר שהיא צריכה להיות מלוכלכת, מכוערת ומתנהלת בשחיתות!!!

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
המצב של הנקיון והעכברים ממש על הפנים בעזה יותר טוב!!
אבל מבחינת גינות יש שיפור מטורף!!
לי ליד הבית יש שלוש גינות ענקיות באמת במרחק של 3 דקות גג !!
ליד הבית שלך... לא בכל העיר, שלא לדבר על גינות ללא מתקנים...

הכל תפילות

משתמש פעיל
לא סותרת את הבעייתי7ת של העיריה
אבל למה אמהות משאירות את כל הארוחת ערב לבנים וזנבות לחם חופשי בגינה
במרום נווה הן יחטפו קנס...
לדעתי אם ישלחו פקחים לגינות ויקבלו קנסות על לכלוך של מבוגרים!
תוך שבוע הגינות מצוחצחות.
אפס תרבות ...

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא סותרת את הבעייתי7ת של העיריה
אבל למה אמהות משאירות את כל הארוחת ערב לבנים וזנבות לחם חופשי בגינה
במרום נווה הן יחטפו קנס...
לדעתי אם ישלחו פקחים לגינות ויקבלו קנסות על לכלוך של מבוגרים!
תוך שבוע הגינות מצוחצחות.
אפס תרבות ...
זה כבר לא רק בבני ברק..
וכשאמא לוקחת 4 פיצים לגינה אני יכולה לדון אותה לכף זכות שקשה לה לשמור על הניקיון

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה