עזרה לא מצליח לקום בבוקר

טוסט

משתמש צעיר
נער בן 15, השינה שלו עמוקה בצורה חריגה.
לא מצליח בשום צורה להתעורר בבוקר
ניסה סוגי שעונים מעוררים עם רטט ובלעדיהם, טלפונים וכו'
עד שלא מנערים אותו חזק לא מתעורר...
יש למישהו עצה? הוא מיואש ממש
זה לא קשור למס' שעות השינה שישן . גם שישן 10 שעות לא מצליח לקום

מושאיט'שע

משתמש חדש
לעשות לו בדיקות דם
יכול להגיע מחסר בויטמין או מיתר כולסטרול וכד'

בדיקה במעבדת שינה, אולי לא ישן טוב (דום נשימה בשינה) ולכן השינה לא מספקת לו.
איך שזכור לי רופא משפחה/ ילדים נותן הפניה לכך.
בהצלחה.
אם זה לא זה , אז פשוט שעון מעורר עם רטט - עדיף אמריקאי ...כזה-:sleep:

ר.א.א

משתמש פעיל
פעם הייתי מדריך באיזה ישיבה,
והיה שם כזה מקרה.
עד כדי כך שגם שפתאום ראיתי שהחברים שלו סחבו אותו מהרגליים וגררו אותו על הרצפה עד למקלחות הוא פשוט לא קם.
(האמת שזה היה מאוד מלחיץ-הייתי חדש)
למעיישה החברים שלו היו מעירים אותו בכל מיני דרכים אפילו כואבות (בתאום איתו כמובן!!! והכל היה בקטע טוב)
אבל פיתרון אמיתי איני יודע.
אבל כמובן שהדבר הראשון שהייתי עושה זה ללכת מעבדת שינה כמו שכתבו למעלה.

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני אומרת את זה מאוד בזהירות,
מנסיון מר של חברה קרובה,

לוודא שחלילה אין סמארטפון דולק מתחת לשמיכה לאורך הלילה כשכולם ישנים, עד שכולם קמים..

זה קורה במשפחות הכי טובות לצערינו
לא חושבת שיש קשר במקרה הזה,
מי שראה מה זה שינה עמוקה שלא מתעוררים יבין,
זה לא סתם עיפות, זה עומק ש שינה שהבן אדם הישן מתוסכל מזה מאד.

975

משתמש רשום
התייעצתי עם מבין (אולי, אם הוא צודק) שבדרך כלל הבעיה מתחילה אם אין לו עניין לקום בבוקר כלומר סדר יום מלא לא רק שהוא נהנה במסגרת הלימודים
וזה גם יחד עם קימה בבוקר של טיול
מה שהוא עושה בישיבה אצלו כזה בחור מקבל חברותות מלא עם הספקים כך שיש לו סיבה לקום בבוקר אבל גם לא שולל מה שנכתב למעלה או מחביא מתחת למיטה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה