התייעצות לא מצליח לפתוח קבוצת מייל בגוגל!

ניסיתי לפתוח קבוצה, וכשצריך להזין את כתובת המייל של הקבוצה אותה אני מייעד לקבוצתי - כל כתובת שנתתי - היה כתוב שכבר משתמשים בה.
אין ספק שזה תקלה טכנית, כי ניסיתי עשרות כתובות שונות, כולל כתובות בנות עשרות מספרים ואותיות מגוונות לגמרי,
וכל הנסיונות עלו בתוהו בעקבות התקלה המדוברת.
אנא עזרתכם, תודה.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
את/ה בנטפרי?

meme

משתמש פעיל
ברעיון נטפרי לא מאפשרים לפתוח קבוצות אפשר לבקש משהו שאתם רוצים לצרף לקבוצה ויש לא חסימה אחרת לפתוח זה יהיה יותר קל ויותר מהר

אני וביתי

משתמש מקצוען
את/ה בנטפרי?
מה נטפרי קשורים?
ברעיון נטפרי לא מאפשרים לפתוח קבוצות אפשר לבקש משהו שאתם רוצים לצרף לקבוצה ויש לא חסימה אחרת לפתוח זה יהיה יותר קל ויותר מהר
למה לא מאפשרים? אני פתחתי קבוצה אחת לאחר נסיונות רבים לבחירת כתובת!
הבעיה היא אחרת שקשה מאוד למצוא כתובת שגוגל גרופס מאשר לא נראה לי שיש קשר לנטפרי.

meme

משתמש פעיל
למה לא מאפשרים? אני פתחתי קבוצה אחת לאחר נסיונות רבים לבחירת כתובת!
הבעיה היא אחרת שקשה מאוד למצוא כתובת שגוגל גרופס מאשר לא נראה לי שיש קשר לנטפרי.
ככה זה היה לי אחרי נסיונות רבים שאלית מישהו עם סינון אחר והוא אמר לי שהוא מצליח בקולות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה