עזרה לא מצליחה להכנס לחשבון מייל שלי . עזרה דחופה!

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כותב לי כך: וכל טלפון שאני שמה כותב לא חוקי מה אפשר לעשות? ניסיתי כבר טלפונים של כל מי שאני מכירה ושלי כמובן . אני מסמנת כל פעם הודעה קולית וניסיתי גם עם sms בווצהאפ גם לא שולח..
1690790453303.png

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
כותב לי כך: וכל טלפון שאני שמה כותב לא חוקי מה אפשר לעשות? ניסיתי כבר טלפונים של כל מי שאני מכירה ושלי כמובן . אני מסמנת כל פעם הודעה קולית וניסיתי גם עם sms בווצהאפ גם לא שולח..
צפה בקובץ המצורף 1434498
תתיאשי מחשבון המייל הזה.
אני חודש בסיפור הזה.

AGH

משתמש חדש
למה להתייאש? אין שום ייאוש כלל !!!!
תפני לגוגל תגיד להם את הבעיה אולי הם יפתרו לכם את הבעיה

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואם אתם צריכים אינטרנט בסינון אחר כדי לפתוח את החשבון אוכל לעזור בעניין
תודה רבה. יש לי אפשרות להוריד את החסימה מהמחשב שלי
הם מבקשים מספר טלפון לשליחת קוד אימות.
ניסיתי כבר טלפונים של כל מי שאני מכירה ושלי כמובן . אני מסמנת כל פעם הודעה קולית וניסיתי גם עם sms בווצהאפ גם לא שולח..

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
@צ'אלמרית
היה פה אשכול בדיוק בנושא זה.הרבה דיו נשפך על בעיה זו...
כפי שנכתב שם.גם אני מציע לנסות ממחשב אחר
ולבצע כיבוי והפעלה במכשיר נייד ולבדוק שהקליטה בסלולר תקינה (לפעמים קיים "מיטוב" בסלולר שמונע מהנייד לקבל sms.המיטוב מתעדכן בהפעלה מחדש.)
נ.ב כתושב רמות אני מורגל לשיבושים הקשים בקבלת sms באיזורים שונים.גם זה קורה...
יש גם אופציות שיחזור ממייל נוסף.אם זה מוגדר לך בחשבון אפשר לפעול דרך הנישה הזו

זה מבית שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צפה בקובץ המצורף 1434498
תפנו אליי בפרטי, יש לי מנוי לגוגל, אני יכול לנסות לפנות אליהם

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סליחה על הבורות . זה מגיע למחשב או לווצהאפ. חשבתי רק למכשיר לא למחשב

איך פונים אליהם
מקוה שעזרתי:

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תפנו אליי בפרטי, יש לי מנוי לגוגל, אני יכול לנסות לפנות אליהם
תודה רבה!
כרגע אני על מחשב בעבודה
אגיע למחשב שלי יותר מאוחר ואנסה להתחבר למייל משם
(ניסיתי כבר בבוקר ואנסה שוב )
אצור אתכם קשר בהמשך במידה ולא אסתדר

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
יש פה מישהו עם סמס שמסכים לקבל בשבילי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה