התייעצות לא מצליחה לאהוב אותה

התותחן שבקצפת

משתמש רשום
יש לי ילדה בת 3.4 מתוקה, חברותית, מלאת אהבה, טובת לב, רגועה ושמחה ב"ה
יש לה המון קשיים התפתחותיים מינקות, (מטופלים כמובן), והיא מתמודדת עם הרבה אתגרים.

אני מרגישה קושי ענק לאהוב אותה, אני כועסת עליה המון,

בגלל הקשיים כל הזמן נשפך לה/נופל לה/נופלת/מתלכלכת/נתקעת
אציין כי עם שאר האחים/יות אני אמא חמה, זורמת, אוהבת, מביעה, וכן היא ממש לא הבכורה.
לא מרגישה שהנתינה לה מולידה אצלי אהבה, אני נותנת לה בלי סוף, דואגת לה, גם במובן פיזי וטכני, וגם נפשית משתדלת מאד (לא כ"כ בהצלחה)
קשה לי לחבק אותה, כי תמיד יש לה נזלת וזה מרגיז אותי, ועד שאני מנגבת לה כבר יוצא הטעם, וזה לא ספונטני.

(אני חושדת שהכעס שלי עליה יוצא כי היא כביכול לא מספיק מושלמת ופוטוגנית)

אשמח לעצות, או הכוונה, בעיקר מכאלה שחוו/חווים דחיה/כעס מילד מסוים.
תודה

אנא, אל תשפטו.
מי שלא מכיר או שמזדעזע, באמת אין צורך להגיב.
האשכול נכתב בכאב גדול,
לא מעונינת בהטפות מכל סוג, או בתיאור הנזק שנגרם לילדה חלילה
וואוו כואב מאוד!!!!
רק רציתי לומר לך שאפו ענק על המודעות שלך והיכולת לראות ולעמוד מול הקושי והאתגר המורכב הזה עד כמה שזה לא נעים !
פייס ענק שאת מודעת לזה
ידיעה = חצי תרופה

בתקווה שתתגברי על זה במהרה

קולמוס בודד

משתמש רשום
באמת התרגשתי!
לא ציפיתי לכזה משוב חם

נשמעת גישה מעניינת,
כיוון חשיבה ייחודי ועמוק.
מן הסתם מדובר בשיטה שלמה לא על רגל אחת...

זהו שב"ה יש לה חן מתיקות ויופי, והיא אהובה בחברה ב"ה (הכל יחסי לרמת התקשורת כמובן)
תסכל אותי שלי קשה איתה באופן אישי, בשונה מאחרים שאוהבים אותה.

וואווווו אין לי מילים,
רק דמעות
ריגשת!

אשמח מאד, תודה!

מעניין, אחשוב על זה
תודה.
אכן מדובר בשיטה שלימה הדוגלת במהלך המתבסס על חשיבה עמוקה ומופשטת על מנת שתיווצר אפשרות להנגיש תפיסות נכונות אל מציאות החיים העכשווית כמו כן הביצוע וודאי אינו על רגל אחת
למותר לציין שהנכתב איננו המצאה או תורה שלי וודאי שלא המקורות אך גם לא "התרגום" שלהם לכדי שיטה ומהלך מעשי אפקטיבי
אשמח להתייחס לכל שאלה הערה או הארה על הנאמר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה