דרוש מידע לא מוכנה לקבל את הילדים אחרי השעה תשע וחצי!!!

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא סוכם מראש היום בתשע וחצי היא מתקשרת ואומרת שאי אפשר להביא את הילד אחרי תשע וחצי
זה באמת מוזר
כאילו ישבה עם הטלפון לחכות עד 9:30 להתקשר ולהגיד זהו מעכשיו אי אפשר
אם היתה אכפתית היתה מעדכנת ב-9 שאפשר להביא עוד חצי שעה או משהו כזה....

י. שלמה כהן

משתמש פעיל
כי היא מראש מסכמת את זה עם ההורים
זה שהיא גונבת מהמדינה שמשלמים לה עד 4- זה כבר משהו אחר
אבל מול ההורים היא מכוסה לדעתי.
ההורה יכול לשלוח למקום שכן עומד בחוקים
ואגב לא חסר מקומות שלא עומדים בחוקי המדינה ועדיין אסור להלשין עליהם
ובסוף לכולם יש דין שם למעלה וכ"א צריך להיו הטו"ר הכי טוב של עצמו .
מקומות שלא עומדים בחוקי המדינה, הבעיה שלהם לא מול המדינה אלא מולי / מולך.
חוקי המדינה הם הסכם בסיסי בין כל האזרחים כאן בין אם נרצה ובין אם לאו.

saralulu

משתמש מקצוען
בלת״ק
בתור אחת מהתחום, (לא תמ״ת) יכולה להבין אותה מאוד!
אף פעם לא הצבתי אולטימטום להורים או סירוב לקבל ילדים אחרי שעה מסוימת
לא אוהבת את התקיפות הזו :(
ותמיד הגיעו לי בזמן (8:00) או קרוב ל9 או קצת אחרי
וזה בסדר גמור מבחינתי
כל עוד שזה לא עשר וילד שהרגע קם - וגם אז אקבל אותו בשמחה :)
והכל בסדר!
יש מטפלות שלא מוכנות שיגיעו אחרי 9
אני אישית ממש לא מתחברת לכללים נוקשים כאלו
גן אמור להיות מקום זורם ונעים ולא ביה״ס עם חוקים וכללים כבדים.

בשנים זה מצוין

משתמש רשום
לא מדובר באופן קבוע כמובן
אלא חד פעמי ובכל זאת לא מוכנה לקבל
גם לי לא נתנו
כי אמרו לי שלכל הורה יש חד פעמי...

וחזרתי בבושת פנים עם הילד

צריך להביא אותם על הבוקר עייפים ועצבנים העיקר לא מאוחר

saris

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחרי הסיפורים פה
תודה לה ' איזה משפחתונית מהממת היתה לי
ופעם ב... שהיא בקשה לסיים ב2 כי היתה צריכה לנסוע וכו'
אז באת הסכמתי בשמחה
ואם קרה כזה דבר תמיד החזירה שעות
היא השקיעה בילדים האלה את כל נשמתה

אחרי הכל הן עושות עבודת קודש
אני אף פעם לא מצליחה להבין איך הן מסתדרות עם 5 תינוקות להאכיל לחתל להרגיע וכו'
אני בקושי מסתדרת עם אחת! אז חמש?
וכולם רעבים ביחד וכולם עייפים ובוכים ומשתוללים
בקיצור לא להתלונן
כן לבקש יפה שתעמוד במחויבויות שלה
אבל מותר גם להתגמש
היא בסה"כ אישה לא מלאך!

אם הבנות :)

משתמש צעיר
בלת"ק. חוקי לחלוטין.
בכל שאלה או ספק ניתן לפנות לרכזת של המשפחתונים באיזור מגוריכם.
רלוונטי גם לגבי שעות העבודה שלה, ימי שישי וכדו'.
ישנם מקומות שהוחרגו מהכללים הרגילים עקב מצוקת מטפלות. על מנת לגרום לנשים יקרות לפתוח משפחתונים נתנו להן הקלות בימים/ שעות וכדו'.
שוב- תבררי מול הרכזת.
בהצלחה!

אם הבנות :)

משתמש צעיר
אחת שעם כללים כ"כ נוקשים הייתי מפחדת לשלוח לה את הילד שלי
עובדות חינוך אמורות להיות זורמות וברגע שהיא תקיפה כ"כ זה מראה כמה היא "אוהבת" את העבודה ואת הילדים
לדעתי...
או שזה אומר כמה חשוב לה לסגל לילדים סדר יום תקין. לטובתם ולטובת ההורים שלהם.
ומותר לה לעמוד על שלה. אחרת ינצלו אותה ההורים ואין לזה סוף.

גיטושית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לדעתי השאלה היא אם מביאים את הילד אחרי שהוא אכל או לא.
אם זה אחרי האוכל למה שזה יפריע לה?
אני יודעת שבמעונות וגנים שיקומיים שיש שם ארוחות אי אפשר להביא אחרי תשע וחצי אם הילד לא אכל.
הוא צריך לאכול לפני.

הללו

משתמש מקצוען
מקומם מאד שאת החוקי שטובים ונוחים לה היא מאמצת בחום, וחוקים הבאים לטובת ההורים (כגון עות פעילות) היא פוטרת עצמה כ"גזל מהמדינה".
במקומך, לא מאמינה שהייתי עושה עם זה משהו - חוץ מלהתעצבן מאד וכנראה גם לא לשלוח אליה לעולם שוב, אבל בהחלט יש באפשרותך להציג את השאלה מול המפקחת, ולומר למטפלת את זה מראש.
ז"א היא התקשרה והודיע לך שאלו חוקי התמ"ת? אוקיי, את אומרת לה שתבררי במחלקת משפחתונים או בחברה המפעילה איך אפשר לדעת אילו חוקי תמת אומצו ואילו לא, ע"מ שלא יהיו הפתעות בהמשך השנה.

מלושקה

משתמש רשום
מקומם מאד שאת החוקי שטובים ונוחים לה היא מאמצת בחום, וחוקים הבאים לטובת ההורים (כגון עות פעילות) היא פוטרת עצמה כ"גזל מהמדינה".
במקומך, לא מאמינה שהייתי עושה עם זה משהו - חוץ מלהתעצבן מאד וכנראה גם לא לשלוח אליה לעולם שוב, אבל בהחלט יש באפשרותך להציג את השאלה מול המפקחת, ולומר למטפלת את זה מראש.
ז"א היא התקשרה והודיע לך שאלו חוקי התמ"ת? אוקיי, את אומרת לה שתבררי במחלקת משפחתונים או בחברה המפעילה איך אפשר לדעת אילו חוקי תמת אומצו ואילו לא, ע"מ שלא יהיו הפתעות בהמשך השנה.
ואז מה? תריבי עם המטפלת ותחנכי אותה ותשלחי את האוצר למטפלת שכועסת עלייך???
איך היא תטפל בו? באהבה? בשמחה??
ועוד משו-חוקים חוקים כללים הכל טוב ויפה
אף אחת מאיתנו לא עובדת לפי כל החוקים בעבודתה כולנו מגמישות את הכללים פה ושם וכל עוד שהמטפלת לא חורגת מדיייייייי אז לזכור שגם היא בנ"א...

הללו

משתמש מקצוען
ואז מה? תריבי עם המטפלת ותחנכי אותה ותשלחי את האוצר למטפלת שכועסת עלייך???
איך היא תטפל בו? באהבה? בשמחה??
ועוד משו-חוקים חוקים כללים הכל טוב ויפה
אף אחת מאיתנו לא עובדת לפי כל החוקים בעבודתה כולנו מגמישות את הכללים פה ושם וכל עוד שהמטפלת לא חורגת מדיייייייי אז לזכור שגם היא בנ"א...
קודם כל, אני לא חושבת שזו מריבה.
בהנחה רוב השולחות למשפחתונים מעדיפות את המעטפת הזו בגלל השעות והמחיר, אין הגיון שאתבקש לשתוק כשהיא חורגת בסיבה העיקרית ששלחתי דווקא אליה.
וכאישה בוגרת, מצפה מהמטפלת להבין שיש דין ויש דיין, ואם היא לא מספקת את מלוא השרות עליו היא מקבלת תשלום מלא, ומחזיקה את החבל גם בצידו השני כשלא מקבלת את הילד אחרי שעה מסוימת.
הלוואי וסבסוד הממשלה למשפחתונים היה מגיע דרך חשבון הבנק של ההורים, וכך, כשמלוא הכסף מועבר ע"י ההורה - היה פחות מקום לתחבולות בנושא, והיה ברור לעין כל שהגזל, הוא מההורים, ולא מהמדינה.

והערת אגב, אני בהחלט הלכתי לפיקוח על ימי חופשה של המטפלת שלא כהוגן, לאחר שעבדה עלי בימים שאינם ימי חופשה (כגון לג בעומר) ובנוסף דרשה לסיים בט' באב.
ליחס ביני לבין המטפלת שלום, המשכתי לשלוח אליה ילדים נוספים והיא ידעה שאני מודעת היטב לזכויותי ולא שיחקה בהם להנאתה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה