דרוש מידע לא מבינים מדוע הסוללה נגמרת כ"כ מהר?, מידע ועצות שאולי יעזרו לכם:

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכון, ובדיוק אתו דבר כאן

נכון, אותו דבר- כאן:
כמה שיותר, הסוללה תחזיק יותר!
לא הבנתי מקודם את השאלה שלך,
זה כן קשור, כי אין כאן איזה שנאי לסוללה, (בטלפון),
והעוצמה שהמטען מכניס, נכנסת בסוללה,
וכך יכול להיווצר מצב שבו- הסוללה אכן נטענת- מאוד מהר,
כי המטען מדי חזק, אבל היא מתרוקנת באותה מהירות.

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תודה רבה!!
איפה אפשר לקנות את המלחם ושקע חילופי תואם?
מלחם יש בכל טמבור, צריכים לקנות גם בדיל (סליל מתכתי דק),
שאותו ממיסים ע"י חום המלחם - זהירות זה רותח!
ונהפך לנוזל שבעזרתו מצמידים את השקע לשיניים שעל הלוח בצורה מדוייקת.
אם השקע נראה לך תקין, ולא חסר לו שיניים - תשתמש בו, כי קצת מסובך להתאים אחר.
היות והמהלכים מאוד קריטים וגורליים לחייו העתידים של המכשיר, הייתי מציע לך לנסות-
סטאז' על מכשיר שאתה לא צריך.
אם אתה מסתבך תוכל להתקשר אלי, [שולח לך את המספר שלי בהודעה פרטית. ]
בכל אופן- אין לי אחריות על העבודה שלך- כל עוד אני לא איך אתה מבצע אותה...
בהצלחה רבה! - באמת שווה לנסות!

א ס

משתמש פעיל
לא כ"כ בטוחה שזה קשור.
איזה MP3 טוב יש?
בלוטוס טוב ומחיר שפוי.

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לא כ"כ בטוחה שזה קשור.
איזה MP3 טוב יש?
בלוטוס טוב ומחיר שפוי.
קשור מה? אם אפשר בפעם הבאה לצטט, זה ממש מקל.
אני הייתי ממליץ על ביזנס פלוס,
של חברת סאמוויקס. זמין בכל חנות סוללר.

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אנו מבינים את מצבך, אנו יודעים שאתה רוצה שהמכשיר שלך יהיה תמיד מוכן לשימוש. האם תוכל לספק לנו את מספר ה-IMEI בבקשה? זה תמיד מתחיל ב-35 ויש לו 15 ספרות, אתה מוצא אותו על ידי חיוג *#06# בתוך המכשיר, אם אין לך גישה לאפשרות זו תוכל למצוא אותו בחותמת המידע בקופסת המכשיר או במגש הסים של את המכשיר, אתה יכול לחפש גם את החשבונית ושם אתה יכול לראות אותה. אם יש לך טלפון מיוחד, הסר את הסוללה ואז תוכל לראות את המספר הזה בטלפון תגובת חברת נוקיה.
משה תגיב לזה:

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
איזה סגנון?
ישנים \חדשים\ קטנים\גדולים\טאצ'ים?
אגב, לגבי הבטרייה -כל שנה כדאי להחליף לנגן
היא מתנפחת ואפי' לא רואים!

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@פצוץ שאפו!
יש לי נוקיה 3310 שהלך לו הקליטה, כלומר הוא קולט את הסים אבל אין לו קליטה, שאלתי טכנאי אחד והוא טוען שבפלאפון הזה אם הלך הקליטה של הפלאפון אין מה לעשות, ואפשר לזרוק את הפלאפון
היות ואני ממש התחברתי לפלאפון בקשר רגשי כ"כ עמוק, אשמח אם תוכל לאשר/להכחיש את הקביעה של הטכנאי הזה
לא כואב לי על 500 ₪ שאצטרך להוציא על פלאפון חדש, כואב לי שא"א למצוא היום פלאפון איכותי ברמה כזאת

@הילוך גבוה ובעבר-כן היה לו קליטה טובה?
קניתי לפני כחודשיים 3310, והוא רוב הזמן בלי קליטה,
ולא זמין. מאז שקניתי אותו הוא היה בתיקון כבר כמה פעמים (בחנות שקניתי)
וחוזר אלי-ושוב לא קולט את הסים...
לכן מעניין אותי איך הקליטה שלו אמורה להיות
בלת''ק חלקי אז לא יודע אם כבר כתבו, לפעמים הסוגר של הסים לא לוחץ עליו חזק כלפי השיניים, תנסו לשים חתיכת נייר או לעקם טיפלה את הסוגר כלפי פנים (מקווה שהובנתי), זה קרה לי גם ב208, התחרפנתי מזה, ניתוקים באמצע שיחה וכו' וכו'.. וראיתי איפשהו ברשת וזה מה שעשיתי, ובא לציון גואל...
הבעיה שהחיי סוללה שלו נורא קצרים, וזה ממש סיוט. לאחרונה הם התקצרו יותר אז קניתי סוללה חדשה ב70 ש"ח, אין לי מושג איזו.. ולא רק שזה לא עזר- הסוללה אפילו נגמרת מהר יותר... בקיצור אני ממש מיואשת, ולא רוצה לוותר עליו.
תודה:)
תעשי הסבה לגז;)

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בלת''ק חלקי אז לא יודע אם כבר כתבו, לפעמים הסוגר של הסים לא לוחץ עליו חזק כלפי השיניים, תנסו לשים חתיכת נייר או לעקם טיפלה את הסוגר כלפי פנים (מקווה שהובנתי), זה קרה לי גם ב208, התחרפנתי מזה, ניתוקים באמצע שיחה וכו' וכו'.. וראיתי איפשהו ברשת וזה מה שעשיתי, ובא לציון גואל...
ניכר מתגובתך שאינך מכיר את הדגם הספציפי הזה, בפלאפון הזה אין סוגר על הסים, הים נכנס לתוך חריץ, כמו חריץ הרחבה, החריץ הזה לא יכול להתרחב

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
א. כמה זמן צריך להטעין פלאפון שכבר מתריע?
ב. איך יודעים איזה כבל מתאים לאיזה מכשיר? יש לנו כ5 כבלים, איך נדע למי זהמתאים?

טולדנו

משתמש צעיר
לא מפריע לי תומך כשר אבל אני רוצה טלפון שמחזיק מעמד בלי בעיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה