לא יכול להוריד מגוגל דרייב

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בתקופה האחרונה איני יכול להוריד קבצים מגוגל דרייב (בכרום). אני נכנס לתיקיות עצמן. לוחץ הורדה, אך הדרייב לא מגיב לזה. במסמכים אני יכול לבחור הדפסה ואז הוא פותח לי אותם בלשונית חדשה, אבל הורדה ישירה לא הולכת.
מה הסיבות שיכולות להיות לכך?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בתקופה האחרונה איני יכול להוריד קבצים מגוגל דרייב (בכרום). אני נכנס לתיקיות עצמן. לוחץ הורדה, אך הדרייב לא מגיב לזה. במסמכים אני יכול לבחור הדפסה ואז הוא פותח לי אותם בלשונית חדשה, אבל הורדה ישירה לא הולכת.
מה הסיבות שיכולות להיות לכך?
אולי באמת יש בעיה בזמון האחרון
אבל לא זה לא קרה
אני מליץ לנסות להתקין מנהל הורדות אולי זה יעזור
כתבו על זה גם פה

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אולי באמת יש בעיה בזמון האחרון
אבל לא זה לא קרה
אני מליץ לנסות להתקין מנהל הורדות אולי זה יעזור
כתבו על זה גם פה
יש לי מנהל הורדות וגם הוא לא נותן לי אופציה להורדה. הציעו שם בגלישה בסתר, אך גם שם לא עובד לי. בדפדפן אחר הצליח להתחיל להוריד, אבל אחרי כמה MB הוא נעצר ומספיק להוריד.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי מנהל הורדות וגם הוא לא נותן לי אופציה להורדה. הציעו שם בגלישה בסתר, אך גם שם לא עובד לי. בדפדפן אחר הצליח להתחיל להוריד, אבל אחרי כמה MB הוא נעצר ומספיק להוריד.
תנסה למחוק עוגיות

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התקנתי כעת. אני מבין שצריך לסגור את כרום בשביל זה. כרגע בעיה קצת.
מאוד עדיף לסגור כן
אגב אני קצת בודק על זה בתמיכה של גוגל
יש שם אנשים שכתבו שיכול להיות עוד כמה סיבות
א. תוספים יש פעמים שיש תוסף שמפריע (לכוראה גלישה בסתר היה פותרת את זה אלה אם הגדרתם על תוסף מסוים שיעבוד בגלישה בסתר)
ב. אם החשבון מחבור ודלוק בכמה מקומות בו זמנית

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
זה קורה כי בהגדרות של הדפדפן סגרת את קבלת ה- Cookie
תלחץ על הלחצן - קבל את כל קובצי ה-Cookie
או חסום צד שלישי
אני מחכה שתגיד לנו שהצלחת...
ככל הנראה צדקת. קבצי PDF יורדים כעת מצוין. וידיאו נתקע, אבל כנראה בגלל בעיית רשת.
תודה!

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ככל הנראה צדקת. קבצי PDF יורדים כעת מצוין. וידיאו נתקע, אבל כנראה בגלל בעיית רשת.
תודה!
מחכה שתגיד שהכל יורד וצדקתי ב100%
איך @גיחצי שפומפה אומר
הדבר הכי גדול בעולם זה לעשות טוב למישהו אחר
נשמח לשמוע שהצליח

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה