טיפול אסתטי לא חייבים ניתוח אף!🤥

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
לא ממש
אם הבעיה של האף היא שהוא רחב, אז כנראה הזרקות לא יועילו במקרה כזה.
ניתוח הוא הרבה יותר מדויק, כי חותכים בו את העצם בצורה שרוצים.
החומצה, לעומת זאת, בעצם מגדילה את האף, כמה שזה נשמע מוזר,
אבל התוצאה יפה כי האף גדל במקומות הנכונים
לכן צריך פגישת ייעוץ לבדיקת התאמה.

נכון מאוד,
אבל כשאני חשבתי על ניתוח זה הפחיד אותי
לא רק בגלל הסיכונים
ולא רק בגלל ההוצאה הגדולה בבת אחת.

ניתוח אף הוא בין הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר,
אבל בציבור החרדי הוא לא כ"כ רווח.
יש ציבורים שזה יותר מקובל אצלם
שהם מוכנים להשקיע הרבה ולעשות הכל בשביל יופי
לי הרגיש מוזר ומפדח פתאום באמצע החיים לעשות ניתוח מרצון
להתאשפז בבית חולים,
להיעדר מהעבודה בערך שבועיים
לשים תחבושת על האף...
לא הרגשתי בנוח להשקיע ביופי כ"כ הרבה,
ושכל העולם גם יידע מזה ויתקע את האף...😉
האמת מכירה כמה רווקות חרדיות(מיינסטרים) שעשו ניתוח"לצורך שידוכים" ואז כנראה יותר מקובל...
אבל יש משהו במה שאת אומרת..

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
בחישוב כללי ניתוח אף יותר זול
כי אחרי שמתרגלים למראה החדש
מוצאים כל שנה בסיבובת ה1500 ש"ח כפול כמה שנים שאכפת מהמראה וזהו משכנתתא...
הלוואי שמשכנתא הייתה מסתכמת ב-1,500 ש"ח לשנה...

R:)!

משתמש חדש
רציתי לברר
אני צריכה לעבור ניתוח אף גם אסטטי וגם פנימי
יש למשהוא מידע בנושא ,רופא מומחה וכו..
מי שעשה או יודע על משהוא איך לברר
אשמח לתגובות
תודה

noso

משתמש חדש
רציתי לברר
אני צריכה לעבור ניתוח אף גם אסטטי וגם פנימי
יש למשהוא מידע בנושא ,רופא מומחה וכו..
מי שעשה או יודע על משהוא איך לברר
אשמח לתגובות
תודה
אני עשיתי ניתוח אף החודש,
אצל ד"ר דנו יצחק ממודיעין,
מנתח פרטי מספר 1 (בררתי הרבה בארגוני בריאות)
יצא וואו והעיקר אני נושמת וישנה כ"כ הרבה יותר טוב (שזה מה שבעיקר שכנע אותי לעבור ניתוח בהרדמה מלאה)
וגם די מרוצה מהתוצאה האסתטית ,
ההחלמה הרבה יותר קלה ופשוטה ממשה שחשבתי , אין כאבים משמעותיים, יותר אי נוחות והרגשה של צינון כזה רציני
בקיצור מומלץ בחום במידה וצריך כמובן

משתמש חדש
זה גם אסטטי?
האף שלי פשוט שבור נפלתי ועכשיו הגיל לעשות ניתוח רוצה גם וגם
RIKOOSH7732 אשמח שתשלחי לי פרטים

noso

משתמש חדש
זה גם אסטטי?
האף שלי פשוט שבור נפלתי ועכשיו הגיל לעשות ניתוח רוצה גם וגם
RIKOOSH7732 אשמח שתשלחי לי פרטים
כן זה היה ניתוח משולב רפואי ואסטטי בגלל מעבר צר , סטיית מחיצה, וגם כמובן כל המבנה החיצוני, הוא טוען שכנראה כשהייתי קטנה נשבר לי האף אבל אני לא זוכרת משו רציני...
תחפשי בגוגל ,
הרופא סופר זמין, תורים קרובים ויחס מהמם

מצילה חיים

משתמש צעיר

noso

משתמש חדש
עשית בחוכמה!!
למה את חושבת ככה? דווקא אנחנו התייעצנו עם רבנים וכולם היו מאד מאד בעד,
להיפף אחד הרבנים שיתף אותנו בסיפור על בחורה שירדו לה הרבה פגישות בגלל האף, ולא רצתה כי ככה השם ברא אותה והלכו להתייעץ עם הרב אלישיב והרב קניבסקי וכולם אמרו שברור שצריכה ואם השם נתן היום את האפשרות לטפל כ"כ בקלות אז זה גם ממנו, ולא זוכרת איזה אחד מהרבנים בדיוק אבל אמר משיגע מה היא חושבת שד' לא רוצה שהיא תתחתן?
בקיצור גם אני לא התלהבתי מהרעיון של לשנות את הפנים שלי , אבל זה היה חשוב בעלי ובעיקר שזה ממש פגע לי באיכות החיים (כי היה קושי בנשימה ובשינה..) ובעלי שאל כמה רבנים וכולם הגיבו ככה

משתמש חדש
כן זה היה ניתוח משולב רפואי ואסטטי בגלל מעבר צר , סטיית מחיצה, וגם כמובן כל המבנה החיצוני, הוא טוען שכנראה כשהייתי קטנה נשבר לי האף אבל אני לא זוכרת משו רציני...
תחפשי בגוגל ,
תודה
זה גם דרך קופת חולים או פרטי

משתמש חדש
תחפשי בגוגל ,
ממש נשמע כמו הבעיה שלי
רק שאני נפלתי משו רציני

משתמש חדש
יצא וואו והעיקר אני נושמת וישנה כ"כ הרבה יותר טוב (שזה מה שבעיקר שכנע אותי לעבור ניתוח בהרדמה מלאה)
ההחלמה הרבה יותר קלה ופשוטה ממשה שחשבתי , אין כאבים משמעותיים, יותר אי נוחות והרגשה של צינון כזה רציני
איזה מעניין
יש עליו הכל תגובות טובות
כי איזה 1 וחצי אני מבררת על רופא דרך פירר ,עזר מציון, ופישר ההיתי בכמה רופאים....
איך הגעת עליו
נשמע רופא פצצה.
תודה רבה

noso

משתמש חדש
איזה מעניין
יש עליו הכל תגובות טובות
כי איזה 1 וחצי אני מבררת על רופא דרך פירר ,עזר מציון, ופישר ההיתי בכמה רופאים....
איך הגעת עליו
נשמע רופא פצצה.
תודה רבה
כן ממש רופא טוב,
אבל אני מניחה שיש עוד רופאים טובים, עושים היום כ"כ הרבה ניתוחים כאלה בארץ שחייב להיות שיש הרבה מומחים,
הוא פרטי,
אבל בכל מקרה הקופה לא באמת משתתפת כשזה ניתוח אסטטי, אלא אם כן יש לך ביטוח בריאות פרטי כמו של הראל וכו'... (וגם אז זה הנחה לא מאד משמעותית)

משתמש חדש
כן ממש רופא טוב,
אבל אני מניחה שיש עוד רופאים טובים, עושים היום כ"כ הרבה ניתוחים כאלה בארץ שחייב להיות שיש הרבה מומחים,
הוא פרטי,
אבל בכל מקרה הקופה לא באמת משתתפת כשזה ניתוח אסטטי, אלא אם כן יש לך ביטוח בריאות פרטי כמו של הראל וכו'... (וגם אז זה הנחה לא מאד משמעותית)
פישר המליץ על דובדבני https://www.drduvdevani.co.il/
יש הרבה וזה מלחיץ כי אחרי הכל האף הוא מרכזי ,ולא איזה סתם ניתוח
איך יודעים למי ללכת?

הדס99

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע פרטים - איך קובעים אצלו ? איפה תור לפני ואיפ]ה הניתוח מתבצע? יש החזרים מביטוח או קופ"ח? גם אצלי צורך רפואי אבל גם רוצה לשלב אסטטי

noso

משתמש חדש
אשמח לשמוע פרטים - איך קובעים אצלו ? איפה תור לפני ואיפ]ה הניתוח מתבצע? יש החזרים מביטוח או קופ"ח? גם אצלי צורך רפואי אבל גם רוצה לשלב אסטטי
זה המספר של המשרד 050-207-6303
הוא פרטי אין החזרים מקופ"ח
הקליניקה במודיעין
מנתח ברמת החייל בתל אביב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה