לאן אתם מתקשרים? קל-קו ודומיהם...

מצב
הנושא נעול.

טקסטיב אונליין

משתמש מקצוען
כדי לדעת זמני אוטובוס אונליין...
קל-קו בזמן האחרון ממש מאכזב אותי.
איזה עוד מספרים יש???

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
אני משתמשת במס' הבא: 0733733733.
בתחילת המענה הם נותנים אפשרות לעבור למספר החדש של מערכת חדישה יותר- 0548500040
אני עדיין משתמשת במערכת הישנה.

היתרון של המערכת הזו: אפשר לשמור שאילתות קבועות בזיכרון.

מה הכוונה- מאוכזבת? הזמנים לא מדוייקים? המערכת לא מזהה אוטובוסים?

נחליאלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נראה לי שכולם עובדים על אותה מערכת.
אולי אני טועה.

טקסטיב אונליין

משתמש מקצוען
נכתב ע"י גיטי 123;1592046:
אני משתמשת במס' הבא: 0733733733.
בתחילת המענה הם נותנים אפשרות לעבור למספר החדש של מערכת חדישה יותר- 0548500040
אני עדיין משתמשת במערכת הישנה.

היתרון של המערכת הזו: אפשר לשמור שאילתות קבועות בזיכרון.

מה הכוונה- מאוכזבת? הזמנים לא מדוייקים? המערכת לא מזהה אוטובוסים?

כבר לא אומר לי זמנים מדויקים...
אומר שעת יציאה ושעת הגעה לתחנה וכבר לא אומר בדיוק עוד כמ דק' יגיע..
לפעמים עובד, לפעמים לא... - מניסיון עם קו שאני נוסעת איתו יום-יום....

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
תנסי את המס' שנתתי לך. אני מרוצה ממנו מאד.

אבל כמובן שיש קצת בעיות במערכת הכללית- יש אוטובוסים (בד"כ ישנים) שלא רשומים במערכת.
יש אוטובוסים שלא בשירות, אבל הם מחוברים למערכת וכך יוצא שאני מקבלת מידע על אוטובוס שבכלל לא בפעולה כרגע.

ahnh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י טקסטיב;1592021:
כדי לדעת זמני אוטובוס אונליין...
קל-קו בזמן האחרון ממש מאכזב אותי.
איזה עוד מספרים יש???

אין על קל קו הוא יותר מוצלח מכל האחרים הכי מדיוק, יחסית כמובן.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
0583222333

מעולה!!!!

אפשר לקצר את תהליך ההמתנה ולשמור את המספר כבר עם מספר התחנה ומספר הקו אם זה קו קבוע שאתם עולים בו - לרשום את המספר ללחוץ * ארוך(זה יוצר את האות P או ,) לרשום 1 שוב פעם * ואז את מספר התחנה ואז # ואת מספר הקו ושוב #

דוגמה: 0583222333P1P12345#402#

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לכאורה כולם יונקים ממע' מרכזית של משרד התחבורה.
ושם הבעיות.

קל קו

משתמש חדש
נכתב ע"י טקסטיב;1592054:
כבר לא אומר לי זמנים מדויקים...
אומר שעת יציאה ושעת הגעה לתחנה וכבר לא אומר בדיוק עוד כמ דק' יגיע..
לפעמים עובד, לפעמים לא... - מניסיון עם קו שאני נוסעת איתו יום-יום....

להפך מדובר בשירות אקסטרה ואני אסביר....

המערכת בעיקרון עובדת ע"י ניטור של האוטובוס באמצעות GPS וחישוב זמן ההגעה מהנקודה בה האוטובוס נמצא כרגע ועד לתחנה בו את עומדת כעת, כל זה טוב באוטובוסים שנמצאים כבר במסלול אבל אוטובוסים שטרם יצאו כל החישוב נעשה רק על פי מה שהוזן מראש בתחילת היום ע"י הסדרן ומשכך באוטובוס שטרם יצא לנסיעה אין לנו דרך לוודא בוודאות שאכן האוטובוס ייצא בזמן לנסיעה, ולכן אני חושב שכן חשוב לומר את זמן היציאה כי זה בעצם אומר שהאוטובוס כרגע לא נצפה במערכות ה-GPS וכל החיזוי מושתת על מידע שהוזן מראש ולא ע"י איתור האוטובוס (שאגב כאן קורים לפעמים טעויות וקורה שסדרנים לא מזינים נכון את סדר הנסיעות) ומייד כשהוא יוצא למסלול ונקלט ע"י מערכות ה-GPS, נאמר בטלפון רק יגיע בעוד כך וכך דקות, לי באופן אישי זה מאד עוזר כי כך אני יכול לעקוב אחרי האוטובוס האם הוא יצא בזמן או באיחור.

טקסטיב אונליין

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קל קו;1594710:
להפך מדובר בשירות אקסטרה ואני אסביר....

המערכת בעיקרון עובדת ע"י ניטור של האוטובוס באמצעות GPS וחישוב זמן ההגעה מהנקודה בה האוטובוס נמצא כרגע ועד לתחנה בו את עומדת כעת, כל זה טוב באוטובוסים שנמצאים כבר במסלול אבל אוטובוסים שטרם יצאו כל החישוב נעשה רק על פי מה שהוזן מראש בתחילת היום ע"י הסדרן ומשכך באוטובוס שטרם יצא לנסיעה אין לנו דרך לוודא בוודאות שאכן האוטובוס ייצא בזמן לנסיעה, ולכן אני חושב שכן חשוב לומר את זמן היציאה כי זה בעצם אומר שהאוטובוס כרגע לא נצפה במערכות ה-GPS וכל החיזוי מושתת על מידע שהוזן מראש ולא ע"י איתור האוטובוס (שאגב כאן קורים לפעמים טעויות וקורה שסדרנים לא מזינים נכון את סדר הנסיעות) ומייד כשהוא יוצא למסלול ונקלט ע"י מערכות ה-GPS, נאמר בטלפון רק יגיע בעוד כך וכך דקות, לי באופן אישי זה מאד עוזר כי כך אני יכול לעקוב אחרי האוטובוס האם הוא יצא בזמן או באיחור.

אתה צודק, גם לי זה מאוד עוזר.

הבעיה היא שהמצב היה שבשעה 8:05 הוא אומר: האוטובוס יצא בשעה 7:50 (כשהוא כבר בעצם כבר יצא) ויגיע לתחנה המבוקשת בשעה 8:07.
כשהוא אמור להגיד: יגיע בעוד 2 דק'.

לא משנה, היום זה עבד בסדר...

popsi

משתמש פעיל
נכתב ע"י קל קו;1594710:
כל החישוב נעשה רק על פי מה שהוזן מראש בתחילת היום ע"י הסדרן
(שאגב כאן קורים לפעמים טעויות וקורה שסדרנים לא מזינים נכון את סדר הנסיעות)

הסדרן לא מזין מראש בתחילת היום, יש קובץ יומי המכיל את כל הנסיעות ל5 ימים הקרובים, מה שלא נמצא בקובץ לא נמצא בלו"ז

טקסטיב אונליין

משתמש מקצוען
אם הסדרן לא הזין, אז איך זה שבמספר של טל-בוס כן אמרו לי באותו הרגע זמן מדוייק, ובקל-קו לא...?!

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
נראה לי שזה תלוי גם בחברת האוטובוסים, אני משתמשת בקל קו ומאוד מאוד נהית, תמיד מדוייק ותמיד בזמן. הוא יותר מדוייק מהתחנות האלקטרוניות.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
במספר הזה:0583222333
שכל אחד יקרא לזה איך שהוא רוצה
בכל אופן מבחינתי הכי מדויק!!
ואני נוסעת ה-מון,כדי לדעת באמת איפה הוא וכמה זמן יקח לו להגיע,
תלחצי 2,ולא 1.
למה?1 אומר לך להקיש מס' תחנה,לעומת 2 שאומר לך איפה האוטובוס נמצא עכשו.
הוא תמיד צודק!עוד לא קרה לי פעם שהוא לא צדק.
האמת קרה(וזה היה ביום העצמאות שיש שינוים עם האוטובוס)

זה הולך ככה:מחייגת למס' הוא מתחיל לברבר מקישה 2 ואז את מס' הקו שאת רוצה ו#
אחרי זה את בוחרת איזה חברה זה אגד\דן\קווים וכו'...
אחרי זה מאיפה לאיפה ואז למידע איפה הקו...1 מקישה 1,
הוא מתחיל בקו למשל 350 יצא מתחנת המוצא קניון אילון בשעה.....ואחר כך,קו 350 נמצא בקרבת תחנה(שזה אומר שהוא בתחנה)ר' עקיבא שמואל הנביא.
ואת יודעת עוד כמה זמן יקח לו.
בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה