כששוב אני נופלת...

*קשת

משתמש רשום
הולכת,

חושבת שמתקדמת.

ונפילה.

צועדת ,

חושבת שאני כבר

עולה.

בום טרח

לא הגעת לשומקום

עבר נשרך

הלך איתך עוד יום.

זה כואב,

שכמה שרציתי-

להשתנות,

להיבנות,

להיות אחרת, טובה יותר.

זה לא הלך,

נשארתי באותו מקום,

בלי חלומות שהעזתי לרקום.

רק עם עוד כמה פצעים,

שנמצאים.

הפצע הזה שנפלתי-

בדרך ארוכה,

בחשיכה עמוקה,

ולא הצלחתי להגיע לאן שהתכוונתי.

רק דם מהברכיים.

הפצע הזה בשריר הלב,

והאמון-

שמישהו שבטחתי בו שוב לא היה שם.

ופצע אחד עמוק,

שבא ממני.

כשוויתרתי לעצמי,

ואיכזבתי-את עצמי.

אבל-מעל הפצעים שלי-

מעט מעט נהיים-

לאט לאט נוצרים-

גלדים,

שמעידים

על משהו שנהיה לחזק יותר

לאמיתי יותר.

כי-שבע נפלתי

וקמתי.

אפילו שנופלת עדיין

עוד תבוא לי התקומה---

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
שיר מאד נוגע.
כתוב יפה , יש משהו בקצב הכתיבה שלו שמאד זורם ונותן לך להתחבר איתו חזק.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
אני ממש רואה את זה כשיר מתנגן לו ברגע.(שיר ראפ)ממש לשים את הביט,ומושלם!
מלא רגש כתוב ממקום עמוק.

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה