דרוש מידע כשרשת מכירות במצב מלחמה

יאיר 1234

משתמש צעיר
הזמנתי באינטרנט ביגוד בגולף לפני שבועיים אחרי שבועיים כשלא קבלתי שום עדכון, בדקתי את סטטוס ההזמנה והיא לא התקדמה בכלום...
מוקד הלקוחות סגור גם בטלפון וגם בצ'אט בגלל המלחמה... מה עלי לעשות אפילו לבטל עסקה אני לא יכולה כי אין מענה.
כסף לוקחים מענה לא נותנים...
מזכיר קצת את מכונות הפחיות שהיו משלשלים כסף והכל היה נבלע במכונה :oops:

Chanae

משתמש מקצוען
האתר של גולף הוא זוועתי בלי קשר למלחמה,
אני הזמנתי משם בחופש ועברתי אותו סיפור בדיוק
עשיתי הזמנה ואחרי למעלה משבוע ראיתי שאין שום התקדמות אז חשבתי שהיא לא נקלטה
ועשיתי שוב הזמנה,
ואחרי שבועיים בערך 3.5 שבועות אחרי ההזמנה הראשונה) קיבלתי את ההזמנות
אבל הם בסדר עם ההחזרות,
לקחתי את הבגדים לחנות של גולף והם עשו לי החזר כספי לכרטיס אשראי.

יאיר 1234

משתמש צעיר
האתר של גולף הוא זוועתי בלי קשר למלחמה,
אני הזמנתי משם בחופש ועברתי אותו סיפור בדיוק
עשיתי הזמנה ואחרי למעלה משבוע ראיתי שאין שום התקדמות אז חשבתי שהיא לא נקלטה
ועשיתי שוב הזמנה,
ואחרי שבועיים בערך 3.5 שבועות אחרי ההזמנה הראשונה) קיבלתי את ההזמנות
אבל הם בסדר עם ההחזרות,
לקחתי את הבגדים לחנות של גולף והם עשו לי החזר כספי לכרטיס אשראי.
כל הבעיה היא שבמענה הטלפוני הם השאירו הודעה שאין מענה בכלל והם יחזרו לפעילות בהתאם להנחיית כוחות הבטחון, אז אני לא יודעת אם בכלל עובדים שם.

Chanae

משתמש מקצוען
כל הבעיה היא שבמענה הטלפוני הם השאירו הודעה שאין מענה בכלל והם יחזרו לפעילות בהתאם להנחיית כוחות הבטחון, אז אני לא יודעת אם בכלל עובדים שם.
כבר התקדמות
כי כשאני התקשרתי בחופש פשוט לא ענו בכלל,
אם הבגדים לא דחופים לך, תחכי עוד שבוע
ואם זה דחוף אז לכי לגולף לקנות ואח"כ תעשי החזר של כל החבילה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה