דרוש מידע כשרות חנות "עולם הממתקים" בתחנה מרכזית בירושלים - שאלה דחופה

מצב
הנושא נעול.

3524

משתמש מקצוען
אתה אולי לא מודע למצב? אני מכיר מעט צולנטיות עם הכשר
כי מעט מאוד אנשים יראי חטא פוקדים את הצולנטיות. יחסית כמובן.

והסיבה? כי מעט מאוד אנשים יראי חטא הם בעלי צולנטיות.

רק לשם המחשה, הבחור שעומד עם סיר צולנט ליד השטיבלאך מצהיר חגיגית שכללללל המוצרים בד"ץ. לפי ההשכלה שלו קשה לי להתחייב שאת הבצל הוא חתך בסכין שאינה חלבית. גדול עליו לדעת שבצל שנחתך בסכין חלבית הופך בעצמו להיות חלבי, על כל המשתמע. אבל הבצל בד"ץ, כמו גם הבשר שבסיר. זה מה שחשוב.

נערך לאחרונה ב:

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
המשך הסיפור, וחשוב מאד ללמוד לקח!!
הגעתי אליו בעצמי. שאלתי אותו מה ההכשר שלו, אמר בדץ עדה חרדית.
שאלתי אותו איפה זה כתוב, אמר לא כתוב. אני קונה את כל הפיצוחים מפיצוחי מזרחי, מישור אדומים, וזה בדץ עדה חרדית. לא משלם לבדץ בשביל שישימו כאן הכשרות שלהם. לא שווה לי.
התקשרתי לפיצוחי מזרחי, מישור אדומים. הם בדקו ביסודיות בכל הרישומים שלהם, ואמרו שהם לא מספקים סחורה ל'עולם הממתקים' בתחנה מרכזית בירושלים.
לא לסמוך על שום דבר בע"פ!!! כל אחד יכול להמציא מה שרוצה!!
גם אם היו קונים מהם חלק מהדברים, איך אדע שאת הכל? ותמיד? א"א להסתמך על מילה של בעל החנות, שהאינטרס שלהם זה למכור, ולהרוויח!
פתי מאמין לכל דבר...
מקווה שאחרים יפיקו לקח, והיה זה שכרי.
למה לא ביקשתם לראות את האריזות
הרבה פעמים קונים בשקים גדולים ויש חותמת אף אחד לא רץ לקנות הכשר איקס ולהעביר את גרעינים לשק אחר בשביל כמה שקלים
זה לדעתי ההוכחה האמיתית!!!
מה שהתקשרתם לפיצוחי מזרחי זה לא כלום כמו שאמרו כאן כבר וכנ"ל.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הרבה פעמים קונים בשקים גדולים ויש חותמת אף אחד לא רץ לקנות הכשר איקס ולהעביר את גרעינים לשק אחר בשביל כמה שקלים
ההבדל בין כשרות הבד"ץ למוצרים חסרי כשרות הוא יותר מ'כמה שקלים'...
לא חסרים מקרים כאלו לצערנו

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
מבחינת ההלכה, הנאמנות היחידה במקרה כזה אם הוא פותח לך שק אטום ומוכר ממנו
אני מניח שזה לא המקרה שאנחנו מדברים עליו...
אין הכי נמי
אבל כל זמן שלא בדקו בצורה כזאת זה לא הוכחה סגורה וחתומה שגיוועלד מכשילים שומו שמים...
חכמים!!! הזהרו בדבריכם
ומי מדבר על מקלדותיכם...

3524

משתמש מקצוען
למה לא ביקשתם לראות את האריזות
זה לדעתי ההוכחה האמיתית!!!
מה שהתקשרתם לפיצוחי מזרחי זה לא כלום כמו שאמרו כאן כבר וכנ"ל.
ובכלל, ה'סחורה האנושית' של העוסקים בענף הזה, במחילה. באמת השתכנעתם שהאיש מעבר לקו אכן נבר בספרי החשבונות של המפעל עד שהשיב מה שהשיב? ייתכן שהוא פשוט נפנף אתכם.

סיפור טרי, חיפשתי לרכוש פריט מסויים, באתר רשת החנויות הופיע שהוא זמין רק בסניף אחד, מרוחק. התקשרתי אליהם לוודא שהמוצר אכן במלאי, בטלפון אישרו שהוא נמצא. כיון שהיה דחוף לי קמתי ונסעתי לעיר ההיא, לא היה את הפריט בחנות, למרות שבטלפון אמרו שיש, כעסתי, אבל כשהבטתי סביבי הבנתי, היה שם כזה בלאגן מעשרות לקוחות שאף אחד לא היתה לו סבלנות להרים טלפונים ולבדוק מלאי לנודניקים כמוני. נפנפו.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
סיפור טרי, חיפשתי לרכוש פריט מסויים, באתר רשת החנויות הופיע שהוא זמין רק בסניף אחד, מרוחק. התקשרתי אליהם לוודא שהמוצר אכן במלאי, בטלפון אישרו שהוא נמצא. כיון שהיה דחוף לי קמתי ונסעתי לעיר ההיא, לא היה את הפריט בחנות, למרות שבטלפון אמרו שיש, כעסתי, אבל כשהבטתי סביבי הבנתי, היה שם כזה בלאגן מעשרות לקוחות שאף אחד לא היתה לו סבלנות להרים טלפונים ולבדוק מלאי לנודניקים כמוני. נפנפו.
בדרך כלל יש תוכנת מלאי שמסונכרנת עם הקופות, אבל יש טעויות פה ושם או מוצרים שנעלמו...
בהנהלת חשבונות לעומת זאת חייב להיות תיעוד מסודר לצרכי מס

אין הכי נמי
אבל כל זמן שלא בדקו בצורה כזאת זה לא הוכחה סגורה וחתומה שגיוועלד מכשילים שומו שמים...
חכמים!!! הזהרו בדבריכם
ומי מדבר על מקלדותיכם...
עצם העובדה שאין לו תעודת כשרות זו הריעותא הכי גדולה בנאמנות...

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
ובכלל, ה'סחורה האנושית' של העוסקים בענף הזה, במחילה. באמת השתכנעתם שהאיש מעבר לקו אכן נבר בספרי החשבונות של המפעל עד שהשיב מה שהשיב? ייתכן שהוא פשוט נפנף אתכם.

רק הבהרה זה תגובה בעד או נגד...

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
בדרך כלל יש תוכנת מלאי שמסונכרנת עם הקופות, אבל יש טעויות פה ושם או מוצרים שנעלמו...
בהנהלת חשבונות לעומת זאת חייב להיות תיעוד מסודר לצרכי מס

עצם העובדה שאין לו תעודת כשרות זו הריעותא הכי גדולה בנאמנות...
למה הוא צריך תעודת כשרות אם יש לו אריזות סגורות ואטומות שהמפעל לצורך הדוגמא של פיצוחי מזרחי משלם לעדה החרדית
אולי תחשבו רגע אחד לפני שכותבים תגובה...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
למה הוא צריך תעודת כשרות אם יש לו אריזות סגורות ואטומות שהמפעל לצורך הדוגמא של פיצוחי מזרחי משלם לעדה החרדית
אולי תחשבו רגע אחד לפני שכותבים תגובה...
התשובה הזו מצערת מאוד, ולצערנו היא משקפת את דעתם של רבים במגזר החרדי
המציאות בשטח למרבה הצער רחוקה מאוד ממה שאתה מתאר, ומקרים של "שקים אטומים" ומוצגים שונים המשמשים כ''הוכחה" לכשרות המוצרים משמשים כבסיס להונאות כשרות מדי יום ביומו.
הנאיביות הזו הוכחה אינספור פעמים כמי שהכשילה יהודים באיסורי תורה רח"ל.
בד"ץ העד"ח י-ם מדגישים שוב ושוב כי השלט "כל המוצרים בכשרות הבדץ" אינו ערובה כלל לכשרות המוצרים, וכי פעמים רבות התברר שמדובר בזיוף!
אני מבין את הצער שלך, אבל חשוב להדגיש כי במקרים רבים הדבר התברר כזיוף מוחלט, רח"ל

כל עוד ואינך קונה ישירות מהשקים האטומים המוכר אינו נאמן לטעון כי מכר מהשקים האטומים, ויתכן שהינך נכשל באיסורים שונים באכילת המוצרים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה