דרוש מידע כשרות איקאה נתניה

אסתיס

משתמש מקצוען
הבנתי שיש כרגע בעיה בכשרות שם, ואין כשרות קהילות נכון להיום, מישהו יודע לתת לי מידע על כך?
זה אכן כך? מה כן אפשר לאכול שם מהדרין?

מוביט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מאיקאה היום:
הכשרות במסעדות הבשרי, החלבי ואקזיט היא של הרבנות המקומית ושל בד"צ קהילות.

החנות השבדית: בחנות קיימות מגוון כשרויות, כשרות המוצרים מסומנת על כל אריזה.

לפרטים נוספים:

קריית אתא 054-8597492

נתניה 054-8597486

ראשון לציון 054-8597491

באר שבע 054-8452605

אשתאול 052-7141007

Smile ;-)

משתמש חדש
מקפיצה...
מישהו יודע מה הכשרות כיום באיקאה נתניה/ראשל"צ?
תודה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ובראשון לציון?

אני שואלת על המסעדה הבשרית.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

נועה :)

משתמש רשום
צודקת תכלס
הייתי עם חברות (פעם ראשונה שהייתי שם) והם אמרו לי שההכשר קהילות אז סמכתי עליהם ולא בדקתי...
בקיצור למדתי שחייבים לבדוק בכל מקום את ההכשר גם אם אומרים לי שההכשר טוב...

הלו קיטי קטן

משתמש פעיל
צודקת תכלס
הייתי עם חברות (פעם ראשונה שהייתי שם) והם אמרו לי שההכשר קהילות אז סמכתי עליהם ולא בדקתי...
בקיצור למדתי שחייבים לבדוק בכל מקום את ההכשר גם אם אומרים לי שההכשר טוב...
אני ממליץ להתקשר למספר של המשגיח ולברר איתו
(איקאה שייך למשפחה משלנו שממש חשוב לה הכשרות)
בשעתו שאני ביררתי אמרו לי בפירוש שהכל קהילות, רק יש מקומות שהם לא יכולים לרשום. (ענין עם הרבנות המקומית) מה שלדעתי קורה הוא, שהמוצרים הם קהילות, ואני יודע בוודאות שלאיקאה יש רב צמוד (חסיד גור ירא"ש) שאני לא זוכר כעת את שמו, אבל יצא לי לדבר איתו פעם על ענין כשרותי באיקאה שהוא טוען שהכל מושגח ולכל חנות יש משגיח משלה.
ולכן כנראה אומרים שזה בהכשר קהילות, כי המוצרים מגיעים מקהילות, והם עצמם דואגים להשגחה מעולה על הבישול וההכנה.
אבל שוב, הכי טוב להתקשר לברר. אני לא לוקח אחריות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

רוצה ד' בעמו

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
צודקת במאת האחוזים בידיעה מהשבוע האחרון אין שינויים, מה שהיה קהילות נשאר קהילות, בכל מקום יש משגיח משלנו אברך חרדי יר"ש שמבין בכשרות, ההקפדה היא אפילו על דברים קטנים הבשר בהכשר קהילות, כשיש משגיח שמפקח על זה, בכל חנות תוכלו למצוא את המשגיח פיזי הוא כל הזמן שם, אם לא מוצאים תבקשו את הפלאפון שלו, זה רשום בגדול שם.
תראו שבאמת יש על מי לסמוך
(ברמת כשרות של קהילות אם לא יותר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה