מידע שימושי כריית ביטקוין אשלייה

bitcoin

משתמש פעיל
@ביטקוין. אם באמת יש לך שלש מכונות ואתה מכסה אתם את המשכנתא, למה אתה מוכר את המכונות האלו? לא עדיף לך לכסות אתם עוד כמה משכנתאות???
סתם שאלה, כמו שאומרים אצלנו..
אני לא מוכר בשום אופן את המכונות שיש לי.

אני רק גורם מתוך בין החברות שמיצרות את המכונות לבין הלקוח, אני גם מעביר מידע איך לתפעל נכון את המערכות ואיך למקסם את הרווח

שלכם

משתמש פעיל
אני לא מוכר בשום אופן את המכונות שיש לי.

אני רק גורם מתוך בין החברות שמיצרות את המכונות לבין הלקוח, אני גם מעביר מידע איך לתפעל נכון את המערכות ואיך למקסם את הרווח
מדוע לא תקנה עוד מכנות לעצמך???

אגב, מה תאמרו כעת אחרי קריסת הביטקווין ביום שישי
האם לא היה שווה למכור קודם?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מדוע לא תקנה עוד מכנות לעצמך???

אגב, מה תאמרו כעת אחרי קריסת הביטקווין ביום שישי
האם לא היה שווה למכור קודם?

עדיין מוקדם מאד להספיד את הביטקוין...
התנודתיות שלו גבוהה ותמיד היתה כזו
הערכה שלי שתוך חודש זה עובר את ה-40,000.

מתי זה יתפוצץ אני לא יודע
אבל לדעתי יש עוד זמן עד שיגיע הפיצוץ

רחשי הלב

משתמש מקצוען
מתי זה יתפוצץ אני לא יודע
אבל לדעתי יש עוד זמן עד שיגיע הפיצוץ
לדעתך כ...??? אנליסט? יועץ השקעות? אסטרולוג?
לשיטתך, אם אתה לא מוכר את הדירה שלך וקונה ביטקוין אתה עושה את טעות חייך. מכור את הדירה, קנה ביטקוין ותמכור עוד חודש. עשית חתיכת קופה.
אם אתה לא עושה את זה, אל תייעץ לאחרים לעשות דברים כאלה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לדעתך כ...??? אנליסט? יועץ השקעות? אסטרולוג?
לשיטתך, אם אתה לא מוכר את הדירה שלך וקונה ביטקוין אתה עושה את טעות חייך. מכור את הדירה, קנה ביטקוין ותמכור עוד חודש. עשית חתיכת קופה.
אם אתה לא עושה את זה, אל תייעץ לאחרים לעשות דברים כאלה.

לא ייעצתי לאף אחד כלום
ברור שאני לא אשקיע בביטקוין סכומים שאני לא מסוגל להפסיד. ביטקוין זה השקעה בסיכון גבוה, וצריך לקחת את זה בחשבון.
אבל מי שמסתכל על הגרפים של הביטקוין לאורך כל השנה האחרונה, יכול לראות שהיו נפילות כאלה ולאחר מכן הייתה צמיחה כך שזה שזה נפל ב30% בשבוע, לאחר שזה צמח ב-70% בחודש, לא אומר כלום

ככל הנראה הפיצוץ יהיה כאשר מישהו או כמה כאלה שמחזיקים בסכומי ביטקוין גדולים מאד - יחליטו שזה הזמן לפרוש וימכרו את כל הביטקוינים שלהם בבת אחת, ואז זה יהיה כמו דומינו
אבל בינתיים כל עוד אפשר לממש חלק מהכסף ולהרוויח עדיין יפה בתשואות, אין להם אינטרס לעשות את זה.

אברך חסידי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
מי שרוצה לקבל מידע על המטבע הדיגיטלי שמנפץ את כל התחזיות ומכפיל את שוויו כל תקופה,
אני קניתי את הספר הזה ומסבירים שמה בפרוטרוט בדיוק הכל המטבע הזה מא' עד ת'
זה האיר לי את כל הנושא באור חדש ובהיר,

רחשי הלב

משתמש מקצוען
מי שרוצה לקבל מידע על המטבע הדיגיטלי שמנפץ את כל התחזיות ומכפיל את שוויו כל תקופה,
אני קניתי את הספר הזה ומסבירים שמה בפרוטרוט בדיוק הכל המטבע הזה מא' עד ת'
זה האיר לי את כל הנושא באור חדש ובהיר,
אתר מלא שגיאות כתיב לא משכנע אותי במיוחד.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתר מלא שגיאות כתיב לא משכנע אותי במיוחד.
אותי מה שלא שכנע זה שהקישור מכיל קוד של תוכנית שותפים. כלומר תביא לקוחות תקבל כסף.
גוגל לא שמעה עדיין על הספר המיוחד הזה, ובכל פינה באינטרנט יש הדרכות מכל הסוגים ומכל הכיוונים על כל ביט בביטקוין.
זה הקישור הסופי למי שמעונין -
https://stavoren.ravpage.co.il/bitcoin-book

אברך חסידי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
אותי מה שלא שכנע זה שהקישור מכיל קוד של תוכנית שותפים. כלומר תביא לקוחות תקבל כסף.
גוגל לא שמעה עדיין על הספר המיוחד הזה, ובכל פינה באינטרנט יש הדרכות מכל הסוגים ומכל הכיוונים על כל ביט בביטקוין.
זה הקישור הסופי למי שמעונין -
https://stavoren.ravpage.co.il/bitcoin-book
מעניין,
חבל שלי שדיברתי אתו על הביטקוין הביא לי את הקישור הזה,
אז מה אתה אומר שהוא מרוויח כסף עם לוחצים על הקישור הזה?
איך זה עובד בדיוק?
ואיך ידעת להגיד שזה קוד של תכנית שותפים?

בכל אופן לא משנה אם חבר שלי הרוויח או לא בכל אופן נהניתי מהספר, זה ספר טוב!

מינימאוס

משתמש מקצוען
אני מפעיל בארץ, כן בארץ מערכות ביטקוין

זה אכן לוקח המון חשמל (500-60 שקל לחודש) אבל שווה ביותר לכרות אני מקבל כל יום ממוצע של 0.0030 ביטקוין שזה כרגע לפחות 115 שקל דהיינו בחודש אני מקבל 3450 שקל ונשאר עם רווח של כמעט 3000 שקל

.
לא הבנתי מה זה אבל לפי החשבון זה פעיל גם בשבת?

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
זאת השקעה בבועה.
וכל משקיע מקוה להיות זה שיברח רגע לפני הפיצוץ.
לא חסר בועות..

ונושא צריכת החשמל ורמת הקושי העולה באופן אוטומטי עם הזמן ומצריכה הגדלת כח החישוב בהתאם. היא עקב האכילס הכי גדול. במילים אחרות הופכים אנרגיה להון.

ובהסתכלות רחבה. המטבע העתידי לדעת חסידי ביטקוין כשהוא יכבוש את השוק. יהיה תוצר של אנרגיה. אנרגיה ממכרות או בארות או קרני שמש. אבל מי שיקצור אנרגיה ימיר אותה להון ועושר בעזרת כח החישוב היעיל הזמין.
המסחר יהיה בעצם מעבר למסחר ביחידות אנרגיה. שבמקום לאגור אותה בסוללות. המירו אותה לקוד קריפטוגרפי. ואגרו אותו בבלוקים.
ומכיון שהעולם לקראת משבר אנרגיה בעיקר מסיבות של איכות סביבה. זה מבריק להתחיל לאגור אנרגיה מעכשיו.
במקום לקנות מיכליות נפט. אורניום לכור גרעיני וכיו"ב. אפשר באמצעים זמינים לקנות אנרגיה מחברת חשמל היום. לאגור בסוללות קריפטוגרפיות ולחכות שהערך יעלה.
מבריק.
מבריק לחזות שהמטבע העתידי יהיה אנרגיה. זה היהלומים של העתיד. והם זמינים לאגירה מעכשיו. ובזול. ביחס למאות השנים הבאות.
כולם יעזבו את הכסף פיאט. ויעברו לזהב החדש. יחי המלך החדש.

אבל....
אין מצב בעולם שהממשלות השפויות יסכימו למצב הזה.
משבר האנרגיה חמור מספיק. ולא יסכימו לעולם שנשלט על ידי אילי הון/אנרגיה. דמיינו את הסרטים שיופקו בהוליווד על עולם עתידי. חשוך. חסר תעשיה מלבד קולטי שמש ויחידות חישוב.
האנושות תמנע את התרחיש הזה גם במחיר יציאה למלחמה. כמו שנלחמו עד היום על משאבי טבע. מים. נפט. מחצבים. ועוד.

כך שנגזר עלינו להמשיך עם כסף הפיאט הנוכחי. על כל מגרעותיו.

מתי זה יקרה?
לא יודע.
אבל בוודאות יהיה סוף אכזרי לנושא המטבע הקריפטוגרפי. שאין לו סיכוי אמיתי. כיון שהוא מייצר בעיה הרבה יותר גדולה.
ולו מהסיבה הזאת בלבד שהיא אקוטית לאנושות.
כבר יש התעוררות מצד ארגוני הסביבה. וברגע שזה יצבור תאוצה זה ייתן לגיטימציה לבנקים לסגור את הסיפור בכח כשהוא עוד בחיתוליו.

אז העתיד לא שם.
רוצים סיבוב על רכבת הרים שתתרסק בוודאות?
בכיף.
אבל זכרו. זה זמני. לא צפוי. ותלוי גם במזל.
אז רק עם כסף פנוי. במנות קטנות. ובעינים פקוחות.

bitcoin

משתמש פעיל
זאת השקעה בבועה.
וכל משקיע מקוה להיות זה שיברח רגע לפני הפיצוץ.
לא חסר בועות..

ונושא צריכת החשמל ורמת הקושי העולה באופן אוטומטי עם הזמן ומצריכה הגדלת כח החישוב בהתאם. היא עקב האכילס הכי גדול. במילים אחרות הופכים אנרגיה להון.

ובהסתכלות רחבה. המטבע העתידי לדעת חסידי ביטקוין כשהוא יכבוש את השוק. יהיה תוצר של אנרגיה. אנרגיה ממכרות או בארות או קרני שמש. אבל מי שיקצור אנרגיה ימיר אותה להון ועושר בעזרת כח החישוב היעיל הזמין.
המסחר יהיה בעצם מעבר למסחר ביחידות אנרגיה. שבמקום לאגור אותה בסוללות. המירו אותה לקוד קריפטוגרפי. ואגרו אותו בבלוקים.
ומכיון שהעולם לקראת משבר אנרגיה בעיקר מסיבות של איכות סביבה. זה מבריק להתחיל לאגור אנרגיה מעכשיו.
במקום לקנות מיכליות נפט. אורניום לכור גרעיני וכיו"ב. אפשר באמצעים זמינים לקנות אנרגיה מחברת חשמל היום. לאגור בסוללות קריפטוגרפיות ולחכות שהערך יעלה.
מבריק.
מבריק לחזות שהמטבע העתידי יהיה אנרגיה. זה היהלומים של העתיד. והם זמינים לאגירה מעכשיו. ובזול. ביחס למאות השנים הבאות.
כולם יעזבו את הכסף פיאט. ויעברו לזהב החדש. יחי המלך החדש.

אבל....
אין מצב בעולם שהממשלות השפויות יסכימו למצב הזה.
משבר האנרגיה חמור מספיק. ולא יסכימו לעולם שנשלט על ידי אילי הון/אנרגיה. דמיינו את הסרטים שיופקו בהוליווד על עולם עתידי. חשוך. חסר תעשיה מלבד קולטי שמש ויחידות חישוב.
האנושות תמנע את התרחיש הזה גם במחיר יציאה למלחמה. כמו שנלחמו עד היום על משאבי טבע. מים. נפט. מחצבים. ועוד.

כך שנגזר עלינו להמשיך עם כסף הפיאט הנוכחי. על כל מגרעותיו.

מתי זה יקרה?
לא יודע.
אבל בוודאות יהיה סוף אכזרי לנושא המטבע הקריפטוגרפי. שאין לו סיכוי אמיתי. כיון שהוא מייצר בעיה הרבה יותר גדולה.
ולו מהסיבה הזאת בלבד שהיא אקוטית לאנושות.
כבר יש התעוררות מצד ארגוני הסביבה. וברגע שזה יצבור תאוצה זה ייתן לגיטימציה לבנקים לסגור את הסיפור בכח כשהוא עוד בחיתוליו.

אז העתיד לא שם.
רוצים סיבוב על רכבת הרים שתתרסק בוודאות?
בכיף.
אבל זכרו. זה זמני. לא צפוי. ותלוי גם במזל.
אז רק עם כסף פנוי. במנות קטנות. ובעינים פקוחות.
יעשו חוק שרק מפאנלים סולארים אפשר לכרות וכל מה שכתוב כאן נופל

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
יעשו חוק שרק מפאנלים סולארים אפשר לכרות וכל מה שכתוב כאן נופל

אני זורם איתך.
כמות האנרגיה שהשמש שולחת לנו היא סופית. ודי קבועה.
כמות האנרגיה הדרושה עולה בעקביות.
אז בכל מקרה זה ייעצר.

ומי יאכוף וימנע מאילי נפט ופחם להפעיל מעבדות סתר? נחזור לימי היובש שפירנסה מאפיות? או שנחיה במלחמת כנופיות בין קרטלים. מה שכבר קורה בדרום אמריקה בתחום החומרים האסורים.
נגיד שנצליח הרמטית. אם יש אכיפה אפקטיבית על צורת הכריה. בעצם נתת לבנק המרכזי או למשטרה שליטה על כמות הכסף במשק.
חזרנו לכסף פיאט.
.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
כן פעיל בשבת, שאלתי שניי רבנים שונים ואמרו לי שאין בזה שום בעיה הלכתית

על גנרטור?
או שזה כבר לא כלכלי... ואתה מעדיף עבודה עברית בזול.

מה שמחזק את הטיעון המרכזי שלי.
זאת בעצם צורה מתוחכמת של המרה ואגירת אנרגיה.
אחח ... אם רק תימצא דרך להמיר את זה חזרה לאנרגיה.
זאת היתה יכולה להיות סוללה שתקפיץ את האנושות קדימה.

שלכם

משתמש פעיל
הביטקווין נפל היום שוב ל 13000 לאחר שהתאושש מעט מהנפילה של שבוע שעבר ועלה ל16000

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה