מידע שימושי כרטיס סטודנט להנחה בתח"צ

מיכל 39593

משתמש רשום
ראיתי שפרסמו שסטודנט מקנה הנחה בחנויות, קניונים, אטרקציות , מסעדות...
מישהו יודע לפרט איזה חניות זה?

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מקום אמין שעובד עם משרד התחבורה, יש להם שירות מעולה על כל בעיה או שאלה.
צירפתי את הפרוספקט של הגברים, של הנשים אני לא מוצאת, אבל זה ממש פשוט, עשיתי את זה ב2 דקות.
מצורף מייל וטלפון ליצירת קשר עם הנציג.

מעבירה את ההודעה-

שלום וברכה,
השנה מקום הלימודים שעובד עם רב קו אונליין זה מכון למורים (לגברים) ובנות אלישבע (לנשים), ואיתם אנחנו עובדים השנה
דרכם זה ממש פשוט! מצ"ב קובץ עם הפרטים
את הרישום ניתן לבצע בעצמך, בקלות כבר עכשיו דרך המס' טלפון : 036791789, ולהקיש את הקוד נציג: 1076 (כדי לקבל הנחה ברישום).
את הרב קו אפשר להטעין בקלות החל מ10/10, דרך כל עמדת רב קו אונליין, באתר, או אצלנו.
השנה אין צורך בתמונה/כרטיס או אישור לימודים, הכל מדווח באופן אוטומטי לרב קו אונליין....
לכל שאלה ניתן ליצור קשר במספר: 0548498328
או במייל NB8090100 @ GMAIL . COM
בהצלחה:)

קבצים מצורפים

• עושר ואושר (8) 1.pdf
    6 MB · צפיות: 80

אנחנו:)

משתמש פעיל
צירפתי את הפרוספקט של הגברים, של הנשים אני לא מוצאת, אבל זה ממש פשוט, עשיתי את זה ב2 דקות.

מעבירה את ההודעה-

שלום וברכה,
השנה מקום הלימודים שעובד עם רב קו אונליין זה מכון למורים (לגברים) ובנות אלישבע (לנשים), ואיתם אנחנו עובדים השנה
את הרישום ניתן לבצע בעצמך, בקלות כבר עכשיו דרך המס' טלפון : 036791789, ולהקיש את הקוד נציג: 1076 (כדי לקבל הנחה ברישום).
את הרב קו אפשר להטעין בקלות החל מ10/10, דרך כל עמדת רב קו אונליין, באתר, או אצלנו.
השנה אין צורך בתמונה/כרטיס או אישור לימודים, הכל מדווח באופן אוטומטי לרב קו אונליין....
אני עשיתי דרכם, באמת שירות טוב! פשוט וקל...
ממליצה

חיים הקוסם

משתמש מקצוען

מעבירה את ההודעה-

שלום וברכה,

כמה הנחה דרך הנציג?
יותר זול מ270 שכתוב במודעה?

בן טולילה

משתמש פעיל
אבל מי אמר שזה יעבוד?
שנה שעברה למעיינות ולכל המקומות היה בעיות...
ומה זה שהם מדווחים לרב קו זה לא היה אף פעם ...
ואיך מקבלים את הכרטיס הפלסטיק זה טוב לרשות הטבע והגנים וכד' וחוץ מזה שאם נאבד הרב קו הנציג מבקש בדרך כלל ( לא תמיד.) את הכרטיס ואישור לימודים אייך זה הולך לעבוד ....

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל מי אמר שזה יעבוד?
שנה שעברה למעיינות ולכל המקומות היה בעיות...
ומה זה שהם מדווחים לרב קו זה לא היה אף פעם ...
ואיך מקבלים את הכרטיס הפלסטיק זה טוב לרשות הטבע והגנים וכד' וחוץ מזה שאם נאבד הרב קו הנציג מבקש בדרך כלל ( לא תמיד.) את הכרטיס ואישור לימודים אייך זה הולך לעבוד ....
ביררתי את העניין לעומק לפני שהטענתי סטודנט.
בכל מקומות הלימודים הדבר באמת בעייתי וכנראה שגם השנה יהיו הרבה חסימות
ולכן השנה מכון למורים- לגברים ובנות אלישבע- לנשים עובדים בשת"פ עם רב קו אונליין רב המקומות האחרים יהיו בעייתיים,
השנה בגלל שהם עובדים בשת"פ הנתונים נכנסים ע"י המוסד לימודים באופן ישיר ואין צורך בכרטיס ואישור לימודים,
וכמובן יהיה ניתן לקבל את כרטיס הסטודנט ע"פ ההוראות במערכת הטלפונית.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה