עזרה כרטיס זיכרון נעול ובעיית הטענה בנגן

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
3 בעיות...
1.קניתי מצלמה חדשה בחנוכה קנון 620 וצילמתי והסרטתי הרבה בפורים ולפתע בלי הודעה מוקדמת, שגיאה- הכרטיס נעול.
ניסיתי להוריד ולהעלות את צ'ופצ'יק בצד הכרטיס ואפס- המצלמה לא עובדת.
אחרי מספר ימים ניסיתי להכניס כרטיס זיכרון של המצלמה הישנה וב"ה המצלמה עובדת. אז זה לא בעיה בהגדרות. אבל מה גורם לכרטיס חדש להנעל פתאום? לי שנגעו בו....
2.בעיה שניה,
הנגן התרוקן והמטען הטוב של הפלאפון לא מטעין אותו
יש אפשורת לתקן?
3.ועוד משהו מוזר בנגן.....
היה בנגן רדיו.. כמעט לא משתמשת.... יום אחד ניסיתי לפתוח ואין כזאת קטגוריה !
פשוט נמחק הרדיו.
איך יתכן???

אסתי5

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1.קניתי מצלמה חדשה בחנוכה קנון 620 וצילמתי והסרטתי הרבה בפורים ולפתע בלי הודעה מוקדמת, שגיאה- הכרטיס נעול.
ניסיתי להוריד ולהעלות את צ'ופצ'יק בצד הכרטיס ואפס- המצלמה לא עובדת.
אחרי מספר ימים ניסיתי להכניס כרטיס זיכרון של המצלמה הישנה וב"ה המצלמה עובדת. אז זה לא בעיה בהגדרות. אבל מה גורם לכרטיס חדש להנעל פתאום? לי שנגעו בו...
מניסיון שלי- בעיה במעטפת הפלסטיק של הכרטיס. כשקרה לי פתחתי את הכרטיס ובד"כ הצ'ופצ'יק נפל, או לא היה מחובר, או משהו כזה.
אולי עדיף ללכת למקצוענים, מי שמפחד לפתוח.

אסתי5

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
2.בעיה שניה,
הנגן התרוקן והמטען הטוב של הפלאפון לא מטעין אותו
יש אפשורת לתקן?
גם קרה לי הרבה- 50% מהפעמים הגעתי לחנות ושם המוכר הראה לי שאצלו זה עובד, צריך לנסות עוד מטענים לפני שהולכים לטכנאי (ואגב- יש אפשרות לתקן).

אין עוד מלבדו!

משתמש מקצוען
מניסיון שלי- בעיה במעטפת הפלסטיק של הכרטיס. כשקרה לי פתחתי את הכרטיס ובד"כ הצ'ופצ'יק נפל, או לא היה מחובר, או משהו כזה.
אולי עדיף ללכת למקצוענים, מי שמפחד לפתוח.
אם הצופציק נופל המעטפת לא תעבוד?
כמה עולה כזה חדש

באקינגהם

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה