דרוש מידע כרטיס זיכרון בפלאפון

שמעון 123

משתמש רשום
למה יש שירים שיש לי בכרטיס זיכרון,
ושהכרטיס במחשב אפשר לשמוע את זה,
וכשזה בפלאפון אז אי אפשר לשמוע?
(הפלאפון זה Q7ׂׂ)

שמעון 123

משתמש רשום
לא הבנתי בדיוק את השאלה!
הקובץ זה דיסק אוצרות יהודיים א' (של אברהם פריד)
גודל K 747.7
מיקום כרטיס זיכרון!
תודה רבה על הרצון לעזור!

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
הכרטיס נקלט?? אם הכרטיס לא נקלט בפלפון. הסיבה היא כנראה שזה כרטיס גדול מדי. הפלפון קולט כרטיסים עד 60 ג'יגה [לא כולל 64] ויכול להיות גם שזה לא הועתק בצורה נכונה או שזה כרטיס פגום. פלפון זה דבר מאוד עדין שכל דבר קטן עושה בעיות מה שאין כן למחשב יש מערכת מאוד משוכללת............

איילה חכמי

משתמש צעיר
שם לב שגם בקבצי שמע יש כמה סוגים: mp3 m4a וכו
בד"כ mp3 תמיד נפתח בכל המכשירים אבל פורמטים אחרים לא תמיד נפתחים..
אתה יכול להמיר את הקבצים לmp3 במגוון אתרים ותוכנות

שמעון 123

משתמש רשום
הכרטיס נקלט?? אם הכרטיס לא נקלט בפלפון. הסיבה היא כנראה שזה כרטיס גדול מדי. הפלפון קולט כרטיסים עד 60 ג'יגה [לא כולל 64] ויכול להיות גם שזה לא הועתק בצורה נכונה או שזה כרטיס פגום. פלפון זה דבר מאוד עדין שכל דבר קטן עושה בעיות מה שאין כן למחשב יש מערכת מאוד משוכללת............
הכרטיס נקלט.
איך מעתיקים בצורה הנכונה?

שמעון 123

משתמש רשום
שם לב שגם בקבצי שמע יש כמה סוגים: mp3 m4a וכו
בד"כ mp3 תמיד נפתח בכל המכשירים אבל פורמטים אחרים לא תמיד נפתחים..
אתה יכול להמיר את הקבצים לmp3 במגוון אתרים ותוכנות
זה לא קובץ לבד, זה כמו דיסק שיש שם הרבה קבצי שמע (אוצרות יהודים מאברהם פריד)
וכשאני פותח את זה בפלאפון זה כותב לי רשימה ריקה ובמחשב זה נפתח!

sk1203

משתמש מקצוען
כל קובץ בפני עצמו צריך להיות עם סיומת .mp3
אם אין את הסיומת הזו הקובץ לא יפתח בטלפון

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
במחשב זה מראה לך שזה תיקיה רגילה??? אולי תנסה להעתיק מחדש את השירים עצמם לתיקיה אחרת....

שמעון 123

משתמש רשום
אם אין את הסיומת הזו הקובץ לא יפתח בטלפון
ואיך עושים שהקובץ יהיה כך?

אם אין את הסיומת הזו הקובץ לא יפ

sk1203

משתמש מקצוען
תעלה צילום מסך
תוודא שסיומות שמות הקבצים מוצגות

sk1203

משתמש מקצוען
אין לי אפשרות לעשות את זה עכשיו.
אני אשמח אם תוכל להסביר לי איךעושים שזה יהיה קובץ mp3 גם ללא צילום מסך!
בהנחה שהקובץ הוא קובץ שניתן להעתקה באופן תקין (ולא רק להתנגן מהדיסק, אז צריך קודם לייבא אותו למחשב - דרך נגן המדיה)
את מה שאחרי הנקודה (למשל Oye.m4a) משנים לmp3 (לדוגמה Oye.mp3)
תוודא אח"כ שמנגן את השיר בצורה תקינה

כן אשמח אם תוכל לכתוב מה סיומות הקבצים אצלך לפני שאתה מבצע את הפעולה הנ"ל

שמעון 123

משתמש רשום
בהנחה שהקובץ הוא קובץ שניתן להעתקה באופן תקין (ולא רק להתנגן מהדיסק, אז צריך קודם לייבא אותו למחשב - דרך נגן המדיה)

כן אשמח אם תוכל לכתוב מה סיומות הקבצים אצלך לפני שאתה מבצ

כן אשמח אם תוכל לכתוב מה סיומות הקבצים אצלך לפני שאתה מבצע את הפעולה הנ"ל
תודה רבה!
בעזר''ה אני יעשה זאת, ואז אני יכתוב מה היה הקובץ!

מה זה20

משתמש פעיל
לא צריך להמיר את הקבצים. הטלפון לא קורא תיקיות. פשוט להוציא את הקבצים מהתיקייה
לכרטיס עצמו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה