עזרה כרטיס אשראי יש

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
אז צריך 3,000 בסך הכל ב-3 חודשים או 3,000 כל חודש במשך 3 חודשים?
"מתנת הצטרפות
מתנת הצטרפות אחת לת"ז בסך כולל של 325 ₪: עגלה במתנה – מורכבת משני חלקים: חלק ראשון בסך של 75 ₪ למימוש בסניפים, הניתנים כהנחה ברכישה בסכום של 75 ומעלה. חלק שני בסך של 250 ₪ הניתנים כהנחה ברכישה בסכום של 250 ₪, כאשר חלק זה מותנה ברכישה בסך של 3,000 ₪ או יותר במצטבר באמצעות כרטיס האשראי במהלך שלושת החודשים שממועד הנפקת הכרטיס."

משמע 3000 בסה"כ של ה3 חודשים.

נ.ב. בדיעבד לא הייתי עושה את הכרטיס, לטעמי מתנת ההצטרפות וההטבות שבכרטיס לא שוות לי את הכאב ראש שבכרטיס נוסף.
בפרט שעצבן אותי הרמייה של הנציג בחנות שאמר לי שוב ושוב שאני מקבל 300 ש"ח ללא שום טריקים וכו'.
ואז רגע לפני (או כבר אחרי...) שסיימנו את ההרשמה התחיל להגיד את רשימת ההגבלות והאותיות הקטנות...

נערך לאחרונה ב:

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
"מתנת הצטרפות
מתנת הצטרפות אחת לת"ז בסך כולל של 325 ₪: עגלה במתנה – מורכבת משני חלקים: חלק ראשון בסך של 75 ₪ למימוש בסניפים, הניתנים כהנחה ברכישה בסכום של 75 ומעלה. חלק שני בסך של 250 ₪ הניתנים כהנחה ברכישה בסכום של 250 ₪, כאשר חלק זה מותנה ברכישה בסך של 3,000 ₪ או יותר במצטבר באמצעות כרטיס האשראי במהלך שלושת החודשים שממועד הנפקת הכרטיס."

משמע 3000 בסה"כ של ה3 חודשים.

נ.ב. בדיעבד לא הייתי עושה את הכרטיס, לטעמי מתנת ההצטרפות וההטבות שבכרטיס לא שוות לי את הכאב ראש שבכרטיס נוסף.
בפרט שעצבן אותי הרמייה של הנציג בחנות שאמר לי שוב ושוב שאני מקבל 300 ש"ח ללא שום טריקים וכו'.
ואז רגע לפני (או כבר אחרי...) שסיימנו את ההרשמה התחיל להגיד את רשימת ההגבלות והאותיות הקטנות...
כל אחד יש את השיקולים שלו.

לגבי הרמיה, זה מובן אבל לא קשור מערכתית, כי זה העובד שרוצה להרויח כסף מרמה אותכם.

רוב האנשים יודעים שבכרטיס אשראי של יש ואצל כולם יש התניות.
ולדעתי ההתניות הם לא כל כך דרמטיות, וסך הכל מי שרוצה שיהיה אחד לבעל ואחד לאשה זה מאוד מתאים.
וזה גם נותן אפשרות של הנחה 10 אחוז על 20 מוצרים (באם עושים איחוד כרטיסים)

הייתה תקופה שהם נתנו בסך הכל 400 (לקראת סוף השנה הלועזית)

לגבי חיובים אפשר כל שנה להתקשר ולבקש לבטל את החיוב לשנה הבאה.

טרינום

משתמש פעיל
צריך לעשות קניות ב 3000 כל חודש. חתיכת עוקץ. כמובן שבסניף לא הסבירו את הנקודה הזו...
וצריך לזכור לבטל את הכרטיס תוך פחות משנה כי הוא עולה הרבה כסף לחודש. דמי אחזקה או משהו כזה מגוחך. חבל. אפשר להשיג בקלות כרטיסים בחינם לכל החיים.

כדי לקבל החזר של ה 400 (בפריסה לכמה חודשים) צריך להשתמש בו בסכום ענק שכזה.
למי שפספס - אין מה להצטער.
לא!
מדובר על 3,000 ד"ח בשלושה חודשים ולא כל חודש
עשינו כרטיס אשראי של יש לפני כמה חודשים- כשההטבה הייתה 325 ש"ח,
ובוודאות לא הוצאנו יותר מ1,500 ש"ח באשראי בחודש (זוג צעיר)
וקיבלנו את ההטבה אחרי שלושה חודשים

מתענינית

משתמש רשום
מישהוא יודע האם כבר עבר לי שלוש חודשים והשתמשתי כבר ב3 אל"ש מצטבר האם אני אוטמטית מזדכה על הסכום הנוסף שמגיע לי ?

בכל אופן אני צריכה למשהוא אחר את מספר הטלפון של שירות לקוחות יש
היתה לי בעיה במוצר למישהוא יש מספר שירות לקוחות ?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מישהוא יודע האם כבר עבר לי שלוש חודשים והשתמשתי כבר ב3 אל"ש מצטבר האם אני אוטמטית מזדכה על הסכום הנוסף שמגיע לי ?

בכל אופן אני צריכה למשהוא אחר את מספר הטלפון של שירות לקוחות יש
היתה לי בעיה במוצר למישהוא יש מספר שירות לקוחות ?
1800-071-122

מתענינית

משתמש רשום
הא לא שמתי לב למספר טלפון כתבתי את זה בדף הראשון

בקיצור בכל אופן תודה על המענה לתאורת חרום ותודה על ההקפצה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה