כרטיסי ביקור מפלסטיק

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
קבלתי הזמנה של כרטיסי ביקור אבל הוא רוצה שיודפסו דוקא על פלסטיק, יש לכם מושג מי מדפיס על פלסטיק
תודה רבה

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה אמור להיות מקורי ביותר. נראה לי רק בסין.

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
טוב, התקשרתי לסין ואמרו לי .....
מה זה לבדוק בסין, יש כאן מישהוא שמדבר סינית כדי שנוכל להתקשר לראש ממשלת סין לשאול אותו,
בקיצור, מה כ"כ מסובך, וכי אף פעם לא ראיתם כאלו כרטיסים של חברות מועדונים למיניהם בפלסטיק, [נראה לי יותר דק מכרטיס אשרי]

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
צ'חקתם אותי

כל דפוס דיגיטאלי (אינדיגו! לא זירוקס) עושה את זה...

דבר עם כתר דיגיטאל, עשיתי שם זה עולה כמה פרוטות יותר מאשר על נייר...

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש לכם מספר טלפון או מייל
תודה רבה

riki

משתמש צעיר
יצא לי לברר על הדפסה כזו בסין לפני תקופה, בכמות של 1000 זה לא יצא הבדל גדל מהארץ כי המשלוח לארץ מיקר.
אם זו כמות גדולה זה כנראה יהיה שווה.

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
לא איכפת לי מחיר רק תביא לי טלפון או קישור
תודה רבה

yilob

משתמש צעיר
עימוד ספרים
יש למישהו מספר של גרפומדיה או מייל

ינאי12

משתמש חדש
לויזה לאומי יש

היה אצלי סוכן של ויזה לאומי כארד ויש להם כרטיסי ביקור מפלסטיק. אם יש לך קשר עם מישהו שם תנסו להגיע לזה.
כמו כן ישנה חברה בשם גולבי שמייבאת כאלו דברים ועוד מסין.
הנייד של הבעה"ב הוא 0527679424

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה