התייעצות כרטיסים של רמי לוי התאפסו לכם?

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
היא מכרה בכ7 - 8 אחוז היא קונה אותו בכ10 אחוז פחות
בא נאמר.
אבל מה זה משנה?
זה כרטיסים שלא שולמו עליהם תמורה - ואין שום סיבה בעולם שיכבד אותם.
התחקיר הלונן על כך שאת מחיר המריבה משלם ה'אזרח הקטן'...
חי חי חי, למה אם אני הייתי גונב פרטי אשראי של העיתונאית, ומטעין עם זה רב קוים, היה מעדיפה לתבוע אותי בבית משפט, ולהימרח 5 שנים, מאשר לדרוש את ביטול הרבקוים הגנובים...

מתמטיקאית

משתמש מקצוען

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
הכרטיס עבד מצויין (דווקא קניתי איתו בהום סנטר)עבר חלק ויתרה נשארה

מיט ארוהיגקייט

משתמש מקצוען
בעל העמותה הגיב לרמי לוי שהיות והי קשיים בתזרים המזומנים של העמותה סוכם עם רמי לוי על פריסת תשלומים וא"כ רמי לוי הוסיף תנאים שלא סוכמו

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
בעל העמותה הגיב לרמי לוי שהיות והי קשיים בתזרים המזומנים של העמותה סוכם עם רמי לוי על פריסת תשלומים וא"כ רמי לוי הוסיף תנאים שלא סוכמו
מה שנקרא חצי אמת היא השקר הגדול ביותר.

בעל העמותה לא טען שמראש סוכם על פריסה, אלא לאחר מעשה (שהצ'ק חזר), ולא יכלו לשלם אז סיכמו על פריסה, אלא שרמי לוי העלה דרישות שלא מקובלות על העמותה.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש לי חבר שהוא מוכר כרטיסים של כל מיני רשתות
וחלק מהתנאי זה לא למכור בביתר
יש הרבה שמוכרים בביתר,
ואני יודע אישית שרמי לוי מתייחס לכל הסיפור הזה כחסד, ולכן מוזר לי שהוא יפסיק א"ז פתאום.
הסיפור הוא עמותה שלא שילמה על הכרטיסים, מה אתם הייתם עושים במקום?! מחלקים מוצרים בחינם בעד צ'ק שלא כובד?!

מיט ארוהיגקייט

משתמש מקצוען
מה שנקרא חצי אמת היא השקר הגדול ביותר.

בעל העמותה לא טען שמראש סוכם על פריסה, אלא לאחר מעשה (שהצ'ק חזר), ולא יכלו לשלם אז סיכמו על פריסה, אלא שרמי לוי העלה דרישות שלא מקובלות על העמותה.
צודק הצ'קים חזרו עקב קשיים בתזרים המזומנים ואז סוכם על פריסת תשלומים...

אח של אמי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

מיכל אורבוך

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
זו העמותה שרימתה את רמי לוי והוא פעל נגד הכרטיסים שסיפק לעמותה זו בלבד.
שאר הכרטיסים של רמי לוי לא התאפסו.
בוודאות??
כי יש לי כרטיסים שקיבלתי מהעבודה בפסח ועדיין לא השתמשתי

בן המלך

משתמש פעיל
זה פשוט מאוד, אין רמי לוי בבית שמש ואין במודיעין עילית, רק בביתר זה בתוך הריכוז החרדי [להבדיל מירושלים], לכן כל הסיפורים מגיעים מביתר, אבל זה לא קשור לביתר אלא כמו שאמרו קודם יש סיפור עם עמותה מסוימת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה