התייעצות כרטיסים של רמי לוי התאפסו לכם?

לארג'

משתמש מקצוען
ערוץ 13׳ חושף: תווים בשווי מיליוני שקלים של רמי לוי התבטלו והתאפסו ביום בהיר. הלקוחות מספרים: תחושה משפילה, החזרנו מוצרים למדף בבושת פנים.

יש לי הרבה כרטיסים כאלה,האם רק בחנות רואים 0 או גם בטלפון? כי בטלפון אומר לי שהכרטיס מלא

ר.א.א

משתמש פעיל
בביתר הם חסמו את כל הכרטיסים בגלל שהם לא ראו שקל רק כרטיסים
רמי לוי לא מסכים למכור לביתר
לא הבנתי את דבריך
יש לי כרטיס של רמי לוי שקיבלתי מהכולל
ואני יכול ללכת ולקנות בו באיזה סניף שאני רוצה (תתקן אותי אם לא) לכאורה אני יכול גם לתת אותו מתנה לחבר מביתר זה הרי לא כרטיס לסניף מסויים??????????????

דרך אגב בדקתי באתר של ישראכרט ומופיע לי שהיתרה כמו שאמורה להיות ולא התאפס לי שום דבר.

ר.א.א

משתמש פעיל
או בא נשאל את זה בצורה אחרת ערוץ 13 מבחינתי לא נאמנים בפני עצמם כדי שאני יאמין להם לכזה דבר (הרי כולנו יודעים שרמי לוי הוא ימני)
אז השאלה היא
האם מישהו מכיר מישהו שזה קרה לו?
לא ששמע בחדשות. שקרה לו!

ר.א.א

משתמש פעיל
יש הגיון לחסום את הכרטיסים עד אחרי החגים
לא שאני חושד בו,אבל זה לא קשור לימני...
אני לא חושב שזה בגלל זה
פשוט העליתי את כל האופציות ובמקביל שאלתי אם זה מאומת מכלי ראשון
ולדעתי ממש אין הגיון לחסום עד אחרי החגים מכרת כבר את הכרטיסים אתה לא יכול לשנות את כללי המשחק תוך כדי הוא יכול להגיד שהוא לא מוכר עד אחרי החגים

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
הסיפור פשוט.
באה עמותה כל-שהיא, וקנתה מרמי לוי סך מסויים של כרטיסים ע"מ לחלק לנזקקים.
שילמה בצ'ק - הצ'ק חזר.
רמי לוי ביטל את הכרטיסים, היות שהם בעצם לא שולמו.
אז מה מתברר? שהעמותה לא חילקה, אלא מכרה את הכרטיסים, ב5% פחות מהמחיר הנקוב.
ומכאן התחיל הששון ושמחה.
עד כאן הנתונים גם לפי התחקיר המדובר.
מה לעשות שאנשים אוהבים להיצמד לכותרת, ובדיוק משום כך התחקירנים אוהבים לעשות כותרת של השמצות.
כדאי לזכור שרמי לוי הוא מהראשונים שהתייצבו נגד השביתה של ביג במהלך הסערה האחרונה על הרפורמה, אם מישהו מקשר את זה לתחקיר המדובר, או לכותרת הענק על 'רמי לוי מוכר דבש לא 100% טהור' - הוא כמובן עושה את זה על דעתו בלבד!

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
וגם יש כל מיני שמועות על העמותה הזאת בלי כל קשר לסיפור הזה, הכל תמוה

ר.א.א

משתמש פעיל
הסיפור פשוט.
שילמה בצ'ק - הצ'ק חזר.
ומכאן התחיל הששון ושמחה.
מה לעשות שאנשים אוהבים להיצמד לכותרת, ובדיוק משום כך התחקירנים אוהבים לעשות כותרת של השמצות.
כדאי לזכור שרמי לוי הוא מהראשונים שהתייצבו נגד השביתה של ביג במהלך הסערה האחרונה על הרפורמה, אם מישהו מקשר את זה לתחקיר המדובר, או לכותרת הענק על 'רמי לוי מוכר דבש לא 100% טהור' - הוא כמובן עושה את זה על דעתו בלבד!
חחח
כל מילה, דבש. (של רמי לוי 100%)

חזן הדגול

משתמש פעיל
יש לי חבר שהוא מוכר כרטיסים של כל מיני רשתות
וחלק מהתנאי זה לא למכור בביתר

חזן הדגול

משתמש פעיל
הסיפור פשוט.
שילמה בצ'ק - הצ'ק חזר.
ומכאן התחיל הששון ושמחה.
היא מכרה בכ7 - 8 אחוז היא קונה אותו בכ10 אחוז פחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה