שיתוף - לביקורת כרוח נושבת וכחלום יעוף

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בהשראת האשכול על הטרמפים.
מה לא ראיתם??? לא הפסדתם.

הרחוב היה גשום, אבל אני הייתי תחת קורת גג. אדים על הזגוגית הקשו מעט על הראיה. התקדמתי ברחוב אט אט, נזהר לא להשפריץ על העוברים ושבים. ואז ראיתי אותו. השכן מהבנין ממול.
נדחק לו מתחת הגגון הצר של דפוס גליונות, ומסמן לי שאקח אותו. עצרתי והוא נכנס.
לאחר שיחת נימוסין מעיקה של עשרים שניות, הוא שאל אם אני יכול רגע לחכות לו שהוא ימשוך כסף מהכספומט. באבירות של נדיבים הרשיתי לו. בדרך עברנו ליד הגן של הפיצקי והוא נפנף לו שיכנס גם. בעלהבית נהיה.
הפטפוטים של הקטן החרישו אותי. חיכיתי שהדרך תיגמר.

לסיום הוא ביקש שאני יתקרב ממש ממש עד הכניסה לבנין שלו בגלל הגשם. נו מה, אחרי כל הדרך שעשינו ביחד עכשיו אני יהיה נחס? בסדר, שיהיה שכר פסיעות.
פתאום נשבה רוח עזה והמטריה נהפכה לאוהל זרוק. את הדרך הביתה עשיתי כאיש פשוט ורטוב.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בהשראת האשכול על הטרמפים.
מה לא ראיתם??? לא הפסדתם.

הרחוב היה גשום, אבל אני הייתי תחת קורת גג. אדים על הזגוגית הקשו מעט על הראיה. התקדמתי ברחוב אט אט, נזהר לא להשפריץ על העוברים ושבים. ואז ראיתי אותו. השכן מהבנין ממול.
נדחק לו מתחת הגגון הצר של דפוס גליונות, ומסמן לי שאקח אותו. עצרתי והוא נכנס.
לאחר שיחת נימוסין מעיקה של עשרים שניות, הוא שאל אם אני יכול רגע לחכות לו שהוא ימשוך כסף מהכספומט. באבירות של נדיבים הרשיתי לו. בדרך עברנו ליד הגן של הפיצקי והוא נפנף לו שיכנס גם. בעלהבית נהיה.
הפטפוטים של הקטן החרישו אותי. חיכיתי שהדרך תיגמר.

לסיום הוא ביקש שאני יתקרב ממש ממש עד הכניסה לבנין שלו בגלל הגשם. נו מה, אחרי כל הדרך שעשינו ביחד עכשיו אני יהיה נחס? בסדר, שיהיה שכר פסיעות.
פתאום נשבה רוח עזה והמטריה נהפכה לאוהל זרוק. את הדרך הביתה עשיתי כאיש פשוט ורטוב.

חזק.

וואי, איך מתאים לי גשם עכשיו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה