דרוש מידע כניסה מוזלת לגן חיות התנכ"י - יש חיה כזו?

דדי גמדי

משתמש פעיל

בינתיים לא מצאתי.
חיפשתי כאן

פתחתי את האתר המצורף וזה מה שראיתי:

מה זה אומר בראל?(ראה למטה בטבלה)

קופונים אחרונים שהועלו​

שםקוד קופוןמותג / מוצרסוג ההנחה
אסילמכור כרטיסאטרףלמעט ענייני קורונה אפשר למכור כרטיס שקניתם כי הוא לא שמי. לא כולם יודעים את זה.
רונןבויזהלאדיר מילרשווה להמתין מידי פעם עולים הנחות למי שמזמין דרך ויזה. כדאי לעקוב. ההנחות משמעותיות
בראלאשמורתגן החיות התנכילפי מה שהבנתי יש הנחה משמעותית דרכם

sk1203

משתמש מקצוען

פתחתי את האתר המצורף וזה מה שראיתי:

מה זה אומר בראל?(ראה למטה בטבלה)

קופונים אחרונים שהועלו​

שםקוד קופוןמותג / מוצרסוג ההנחה
אסילמכור כרטיסאטרףלמעט ענייני קורונה אפשר למכור כרטיס שקניתם כי הוא לא שמי. לא כולם יודעים את זה.
רונןבויזהלאדיר מילרשווה להמתין מידי פעם עולים הנחות למי שמזמין דרך ויזה. כדאי לעקוב. ההנחות משמעותיות
בראלאשמורתגן החיות התנכילפי מה שהבנתי יש הנחה משמעותית דרכם
בדף הבית תרד עד למפת האתר (הכתום שלמטה)
ותחפש את גן החיות התנכי כרטיסים 1 1

ששל

משתמש מקצוען
בכל ארגוני עובדים הגדולים יש הנחות משמעותיות בהרבה אתרים, הנחות של עד 40-50 אחוז לכרטיס.
חבר
הסתדרות המורים (אשמורת)
ארגון המורים
ועוד..
תנסו למצוא קרוב או משפחה או ידיד שעובד מדינה או מורה וכד' ותבררו אצלו אם יש לו הנחה.
ספצפית לתנכי אין הנחה באשמורת.

zevy

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש הנחה לבעלי כרטיס ירושלמי.

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בכל ארגוני עובדים הגדולים יש הנחות משמעותיות בהרבה אתרים, הנחות של עד 40-50 אחוז לכרטיס.
חבר
הסתדרות המורים (אשמורת)
ארגון המורים
ועוד..
תנסו למצוא קרוב או משפחה או ידיד שעובד מדינה או מורה וכד' ותבררו אצלו אם יש לו הנחה.
ספצפית לתנכי אין הנחה באשמורת.
בחבר אין תנכי רק ספארי ב-47 ש"ח לכרטיס

שקדי

משתמש מקצוען
מחזיק כרטיס ירושלמי (מנפיקים בקלות) 49 למבוגר 39 לילד

single

משתמש מקצוען
מחזיק כרטיס ירושלמי (מנפיקים בקלות) 49 למבוגר 39 לילד
כשאני מנסה להנפיק לילדים בני ארבע וחמש כרטיס ירושלמי, אני נתקלת בהודעת שגיאה על שא"א להנפיק מתחת לגיל 14, אבל בלי כרטיס ירושלמי המערכת לא נותנת לי לקנות כרטיס מוזל לגן חיות...

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
כשאני מנסה להנפיק לילדים בני ארבע וחמש כרטיס ירושלמי, אני נתקלת בהודעת שגיאה על שא"א להנפיק מתחת לגיל 14, אבל בלי כרטיס ירושלמי המערכת לא נותנת לי לקנות כרטיס מוזל לגן חיות...
כתוב שם שאפשר לקנות כמה כרטיסים עם מ"ז יחיד

שקדי

משתמש מקצוען
אכן, כמו שכתוב בהודעה של @במבה נוגט, את נכנסת לכרטיס ירושלמי שלך, ואז מזמינה כרטיסים בהנחה גם לילדים.

YY F

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

single

משתמש מקצוען
כתוב שם שאפשר לקנות כמה כרטיסים עם מ"ז יחיד

אכן, כמו שכתוב בהודעה של @במבה נוגט, את נכנסת לכרטיס ירושלמי שלך, ואז מזמינה כרטיסים בהנחה גם לילדים.

תודה רבה! יש לי חוסר הבנה, ואולי תוכלו לעזור לי.
כשאני מנסה להזמין, אחרי שהתחברתי, אני מקבלת בסוף את החלון הזה:
1660595999118.png

ובו אני צריכה להזין מספרי תעודת זהות שלי ושל הילדים. ופה אני מסתבכת, כי אם אני מכניסה את של הילדים הוא לא מקבל אותם, ואי אפשר להתקדם מבלי להכניס את מספרי תעודת הזהות...

אולי מעניין אותך גם...