בריאות כמה שאני מצונן... וכמה שזה חופר לי

שלמה שמואלי

משתמש רשום
מה ההבדל בעצם בין סינוס לקולד?
דקסמול קולד - יותר כללי לצינון ושיעול, כלומר הקלה על 'חולי' כללי
דקסמול סינוס - מיועד ספציפית להקלה על הסינוסים שזה אומר גודש באף והכאבים מעל העיניים, גם בלי שיעולים ותחושת חולי כללית
כידוע הדקסמול הוא מקביל של אקמול ובאקמול גם יש את שני הסוגים - אקמול צינון (מקביל לדקסמול סינוס) ואקמול צינון ושפעת (מקביל לדקסמול קולד)
בתכלס בגדול שתיהם אותו דבר (כמובן בלי אחריות רפואית:)) הקולד מיועד גם לשיעולים, לא יודע כמה הוא יעיל לזה, מה שבטוח שלצינון זה יעיל ברמה גבוהה ביותר
בשבועיים האחרונים סבלתי מאד מצינון,
ניסיתי הכללל ולא עזר שום דבר.
בסוף שמעתי פתרון מעניין מחברה- וזה מה שעזר בסוף.
מכניסים לאף טיפות של מי מלח- וזה פשוט פותח הכל!!!
בודאי, יש גם תרסיסים יעודיים לכך
האם אין איזשהו טיפול\תרופה חד פעמית שיכולה לעזור למצוננים תדיר?
בהחלט נשמע כמו אלרגיה
כדאי מאוד ללכת אפילו לרופא משפחה שימליץ על טיפול לאלרגיה
במקרה הצורך הוא יתן הפניה לארלגולוג
יש המון דרכים למניעת הצינון באופן מוחלט כאשר הוא מגיע מאלרגיה, אני מכיר כמה סיפורים אצלנו במשפחה

אחת שלומדת

משתמש רשום
מעתיקה לפי ההסבר שלהם:
דקסמול קולד יום ולילה:
הורדת חום ושיכוך כאב
אנטי היסטמין
מכייח
מדכא שיעול
מקל על גודש באף

דקסמול סינוס יום ולילה:
הורדת חום ושיכוך כאב
מקל על גודש באף
אנטי היסטמין.

לסיכום: קולד יותר חזק מסינוס, וזה אכן מה שהשתמשתי ועזר לי. (כנראה תלוי בסוג הבעיה)

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בגלל שזה לסינוס, כנראה צריך להדגיש שזה עוזר גם לגודש באף...
הסינוס ממש עוזר לסינוסיטיס, מידיעה וניסיון.
בד"כ לצינון אני לוקחת 2 קולד ועוזר יופי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה