דרוש מידע כמה שאלות לדיירי רכסים שמתמצאים..

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
תודה לכולם על התגובות! עוזר לנו מאוד.

סורי, אך שיכנעת אותי לעשות בדיוק ההיפך ממה שכתבת שאתה רוצה שאעשה...

עשית דבר אחד: "המלצת" לי להשתמש בשירותי התיווך שלך, ולשלם לך...

ומנגד, לא לקחת אפילו לא עובדה אחת שנכתבה לעיל וסתרת אותה עם נתונים עובדתיים בשטח, בכדי לאפשר לשאר המשתמשים המגיבים כאן לאמת/לסתור את דבריך..

יתכן בהחלט שישנם דברים שאינם נכונים שנכתבו כאן, אך הכל תלוי במשקפיו של הכותב, ואכן אני לוקחת את הדברים בעירבון מוגבל. אך כשיש הרבה דעות, זה נותן אינדיקציה רחבה יותר.

אגב, מתווך זה אומר שאתה מכיר את שוק הדירות בעיר, אך לא בהכרח את שאר התחומים והאוכלוסיות, והמידע שאני מחפשת....

אבל בכל זאת, תודה על הרצון.
את טועה.
אני לא מתווך.
אני בן רכסים עשרות שנים.
יש פה באמת די הרבה שטויות.

לגבי @זאבי הגרפיק
ההפסד כולו שלך אם לא תפני אליו.
מדובר על אדם מוכר מאד כאן בעיר שעיסוקו כמתווך הוא משני.
עיקר עיסוקו הוא חינוך ילדי ישראל בחיידר המרכזי ברכסים.
אז אנא,
אל תעליבי ותקטלגי אם את לא מכירה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את טועה.
אני לא מתווך.
אני בן רכסים עשרות שנים.
יש פה באמת די הרבה שטויות.
איפה ראית שכתבתי את זה עליך, שכתבת "אני לא מתווך"?

כתבתי את זה על המתווך ההוא, וממש לא על אף אחד אחר.

הוא היה אומר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
איפה ראית שכתבת את זה עליך, שכתבת "אני לא מתווך"?

כתבתי את זה על המתווך ההוא, וממש לא על אף אחד אחר.
לא כתבת את זה עליי.
כתבת את זה על @זאבי הגרפיק שהוא באמת גם מתווך.
אני כתבתי לך בתור סתם רכסימניק ש: @זאבי הגרפיק צודק מאד ובאמת נכתבו כאן המון שטויות.
ולכן כאדם לא נגוע בתיווך אני ממליץ לך להתייעץ איתו.
אני מכיר אותו קצת והא אדם יקר ואמין מאד.
אני לא כותב את שמו רק מתוקף הכללים הבלתי כתובים של פרוג המאפשרים לשמור על אנונימיות.

אני רואה שיש לך מנוי פרימיום.
את יכולה לשלוח לי הודעה אישית.
אני לא מתווך ואין לי שום אינטרס למכור לך כלום.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@אסתי כ. , הוא לפחות כתב גלויות שהוא מתווך.
שימי לב שהרבה מהמידע כאן הוא אינדיווידואלי ותלוי בעיני המתבונן.
צודקת לגמרי..
אכן כתבתי לעיל שהמידע כאן נכתב ממשקפיו של הכותב.. אך מכיון שיש ריבוי דעות ומידע, זה עוזר לי מאוד לקבל את האינדיקציה הרחבה ביותר.

yosros

משתמש פעיל
אני ממש לא חושב שיש פה "ערימות של שטויות" כמו שנכתב פה הרעיון ברור וכל אחד מהסתכלות שלו על מקום מגוריו

אהרון לייב

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
בגבעה ג' גרים הכי הרבה אנשים, יש רק דירות.
אין רב!!!!!
אין חנויות!!!!

גם גנים נפתחו ברגע שאחרי האחרון ובנס!!

לא להתפתות למתווך שפעם זה יהיה מרכז,
זה יכול להיות מניסיון עוד 20 שנה,
ואז אולי תגורו במקום אחר!

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
אין חנויות!!!!
לגבי זה, הרשה לי לחלוק עלייך.
חנות בגדים, חנות אקססוריז גרביים ואביזרים, מכירת מוצרי אפייה, פיצרייה, חנות אלקטרוניקה, מכולת קטנה לשעות חירום.
מה שבעיקר חסר זה באמת סופרמרקט רציני.

saris

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקסימום הליכה חמש דקות מהתחנה- לבניין הכי רחוק. לא חובה רכב. קניות אולי כן.
לגבי התחבורה- השתפרה מאוד. קווי 12 פעם בעשר דקות- רבע שעה.
מכולת זה "יש חסד" במרחק הליכה של רבע שעה, ויש כמה מכולות קטנות של אנשים פרטיים- לדעתי תוך כמה שנים כבר יהיה מענה מעולה בתחום.
ברור שאפשר להסתדר בלי
אבל קשה....
מציאות שהמון אנשים שגרים פה
קנו בסוף רכב
יש פה קו פנימי ולקרית אתא
אין קוים לבני ברק וירושלים באמצע שבוע
לא אוטובוס לחיפה

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כדאי פשוט לעשות שבת ברכסים ולראות מקרוב את הסגנון של הרחובות, והאנשים .
זה חלק מהתוכניה המתוכננת.
לבוא כבר מחמישי אחה"צ, לעשות קניות ולהסתובב ולהרגיש את האוירה, ולשבות.
אבל זה אחרי המידע הבסיסי שאתם נותנים עכשיו..

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכון.
לגבי זה, הרשה לי לחלוק עלייך.
חנות בגדים, חנות אקססוריז גרביים ואביזרים, מכירת מוצרי אפייה, פיצרייה, חנות אלקטרוניקה, מכולת קטנה לשעות חירום.
מה שבעיקר חסר זה באמת סופרמרקט רציני.
ואמרו שזה בדרך... (אמרו...:) )
אין קוים לבני ברק וירושלים באמצע שבוע
לא אוטובוס לחיפה
אתם מדברים על גבעה ג, נכון?
כי היום אני נסעתי לירושלים, והיום- יום שני.

אהרון לייב

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
תודה לכולם על התגובות! עוזר לנו מאוד.

סורי, אך שיכנעת אותי לעשות בדיוק ההיפך ממה שכתבת שאתה רוצה שאעשה...

עשית דבר אחד: "המלצת" לי להשתמש בשירותי התיווך שלך, ולשלם לך...

ומנגד, לא לקחת אפילו לא עובדה אחת שנכתבה לעיל וסתרת אותה עם נתונים עובדתיים בשטח, בכדי לאפשר לשאר המשתמשים המגיבים כאן לאמת/לסתור את דבריך..

חותם על כל מילה!!!!

אתם עושים בחכמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה