כמה שאלות בפייתון, אשמח לעזרה

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום אני חדש בכתיבת קוד פייתון אשמח לעזרה ממביני דבר.
א. באיזה מודול מומלץ להשתמש כדי לעצב ממשק גרפי?
ב. אני משתמש בpyinstaller כדי לקמפל את הסקריפטים לקובץ exe אבל תמיד עולה לי חלון של cmd לפני שהתוכנה נפתחת, איך מבטלים את זה?
ג. איך משנים את הסמל של התוכנה שנוצרת באמצעות pyinstaller?
ד. שאלה קצת משונה אם אני רוצה לפתוח חלון תצוגה (חלון של וינדוס) אבל בלי להשתמש במודול, יש דרך?

נ. ב. @תא חזי ראיתי שיש לך רקע בpyinstaaler אודה לך מאוד אם תענה לי

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
1. יש כל מיני ספריות לממשק גרפי, תבדוק את kivy ואת pyqt
2. נראה שאתה צריך להרצה של pyinstaller להוסיף את ידידנו
קוד:
--noconsole

3. https://stackoverflow.com/questions/29291113/pyinstaller-setting-icon

4. פייתון בנויה בצורה של מודולים
אתה יכול להשתמש בos שהוא מודל שמגיע כבר עם השפה כדי להריץ איזה תוכנה שאתה רוצה, תראה רק איך ווינדוס קורא לה בקונסול.

בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@trew תודה רבה, הדיון בסטאק לא הועיל לי אם מישהו עשה את זה פעם וידע לעזור לי בעברית, אשמח

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
1. יש כל מיני ספריות לממשק גרפי, תבדוק את kivy ואת pyqt
מאיפה בדיוק אפשר להוריד כל אחד מהם? (אני לא מעוניין להשתמש בpip)

או ליתר דיוק איך אני ידע איזה קובץ בPyPl אני צריך להוריד?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה