Elementor כמה שאלות | אלמנטור - ניוזלטר

studio leizer

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1. יש את הסרטון של בניסטי על חיבור לסמוב תכלס' עשיתי בדיוק כפי הסרטון כמה פעמים ללא הצלחה כתוב 'נשלח בהצלחה' אבל אני לא רואה את זה במערכת סמוב.
עריכה: הייתה בעיה ברווח קטנטן אחרי המילה emeil קחו לתשומת לבכם.

2. בלחיצה על אישור ההרשמה אני רוצה שישלח לגולש קובץ [מתנה] או שירד לו למחשב, מדובר בפופאפ.
איך ניתן לעשות זאת?

תודה רבה.

נערך לאחרונה ב:

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
1. יש את הסרטון של בניסטי על חיבור לסמוב תכלס' עשיתי בדיוק כפי הסרטון כמה פעמים ללא הצלחה כתוב 'נשלח בהצלחה' אבל אני לא רואה את זה במערכת סמוב.
עריכה: הייתה בעיה ברווח קטנטן אחרי המילה emeil קחו לתשומת לבכם.
"השטן נמצא בפרטים הקטנים"
2. בלחיצה על אישור ההרשמה אני רוצה שישלח לגולש קובץ [מתנה] או שירד לו למחשב, מדובר בפופאפ.
איך ניתן לעשות זאת?
עם תוסף url trigger הוא מוצא את הURL של הפופאפ ונותן אפשרות לפתוח אותו בלחיצה על כפתור וכו'

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עם תוסף url trigger הוא מוצא את הURL של הפופאפ ונותן אפשרות לפתוח אותו בלחיצה על כפתור וכו'
הלכת רחוק...
בהגדרות המובנות של אלמנטור באלמנט הטופס, יש אפשרות של "פעולות אחרי שליחה", שם יש אפשרות של "פופאפ"
1665433469062.png
1665433481623.png

studio leizer

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חוששני שלא הובנתי , אני רוצה שברגע שילחצו על אישור שבתוך הפופאפ ישלחו או ירד לגולש קובץ למחשב.
צילום מסך 2022-10-10 233122.png

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כאכן, לא הבנתי את מבוקשכם...
כמה אפשרויות:
1. מייל מיידי שנשלח אוטומטית דרך סמוב לכל מי שנרשם עם הקובץ מצורף במייל או עם לינק להורדת הקובץ (יש לזה עדיפות בשביל שלא סתם יתקעו כתובת מייל לא תקינה בשביל להגיע לשלב ההורדה).
2. יש אפשרות בהגדרות הטופס של "הפניית url"', תוכלו להגדיר הפניה לכתובת של הקובץ עצמו או לחילופין לדף תודה וכדומה בו יש קישור להורדת הקובץ.
3. פופאפ נוסף שנפתח בלחיצה (אפשר להגדיר ב"פעולות אחרי שליחה") ובו קישור להורדת הקובץ.

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

studio leizer

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה, איך באמת ניתן לעשות זאת עם סמוב? ולגבי אופציה 2 אני רוצה שירד מיד הקובץ בלי דף תודה וגו'.

studio leizer

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח להסבר כיצד ניתן ליצור גלריה המחולקת לקטגוריות באופן הפשוט ביותר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה