שיתוף כמה ציורי עיניים---

סמדר ניסים

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שמחה לשתף שוב
והפעם ציורי עיניים
(תמיד שאני מתחילה לצייר יוצא עיניים, מוזרר..) 1691965518399.png
1692038936600.png

1692038963307.png

1692039008281.png

1692039072095.png

יעללל

משתמש רשום
גם כשאני מתחילה לצייר, איכשהו אני תמיד מתחילה לצייר עיניים...
מעניין למה...
מוכשרת ברמות, מרגיש אמיתי

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
מרהיב!
משום מה חסום לי שלשה, יש לי רק את הראשון והרביעי.
קצת קשה להסתכל עליהם הרבה זמן,
מרוב שזה נראה אמיתי זה קצת לא נוח 'להסתכל למישהו בעיניים'..
(מילא הראשון, אפשר לדמיין את הקטן כשצריך לשים לו טיפות עיניים).

הערה קטנה על הרביעי:
משהו שם קצת הפריע לי, וקשה לי להגדיר בדיוק מה.
(אולי העיגול הלא מדויק כל כך, ואולי המרכוז של האישון שטיפ-טיפה נוטה ימינה).
אבל חוץ מזה - זה ממש מדהים.
הדיוק של הריסים והגבות והקמטוטים ותעלת הדמעות.. מעורר השתאות!

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הראשון פתוח, והוא מעורר השראה.
מיוחד!
אגב, אני לא ציירת, אבל בכל הזדמנות שאני מתחילה לצייר בה- זה מהעיניים.
אולי מישהו יאבחן את כולנו מקצועית?...

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
אחד פתוח - וואוו!
השאר חסום
גם לי משתרבטות עיניים כל היום

נערך לאחרונה ב:

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
גם לי יוצאות עיניים כשאני מתחיל לשרבט.
זה צריך כבר הסבר...

מה שפתוח מהמם.
אם אפשר הסבר בתמונה הראשונה על העפעף התחתון (אם אפשר לקרוא לזה ככה)... זה נראה כאילו הוא כפול.

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
בגרפולוגיה אומרים שציורי עיניים הם ביטוי לקשרים חברתיים, רצון למציאת חן וריצוי, והם מלמדים על החצנה ופתיחות.

רובי הבוט טוען בתוקף בלשון הזה:
ישנן מספר סיבות מדוע אדם עשוי לצייר ציורי עיניים:
1. הבעת רגשות: ציור עיניים יכול להיות דרך לבטא ויזואלית ולתקשר את רגשותיו. עיניים נחשבות לעתים קרובות לחלון לרגשותיו של האדם, ועל ידי ציור עיניים, אנשים יכולים להעביר את מצבם הרגשי או ללכוד מצב רוח ספציפי.
2. חקר אמנותי: עיניים הן נושא נפוץ באמנות בשל הפרטים המורכבים, הצורות הייחודיות והאיכויות האקספרסיביות שלהן. אמנים עשויים לבחור לצייר עיניים כדרך לחקור טכניקות שונות, להתנסות בהצללה ובתאורה, או פשוט לתרגל את כישורי הציור שלהם.
3. ייצוג סמלי: עיניים יכולות להחזיק במשמעות סמלית עבור יחידים. אנשים מסוימים עשויים לצייר עיניים כייצוג של עצמם או של אחרים, תוך שימוש בהם כמטאפורה לזהות אישית, רוחניות או תפיסה. עיניים יכולות גם לסמל מושג או רעיון מסוים, כגון תובנה, אינטואיציה או מודעות.
4. קסם אישי: אנשים רבים מרותקים ליופי ולמורכבות של העין האנושית. ציור עיניים מאפשר להם להתמכר לקסם שלהם, תוך שימת לב לפרטים המורכבים, לווריאציות הצבע ולדרך שבה האור משתקף בעיניים.
5. תקשורת וחיבור: ציור עיניים יכול לשמש כצורת תקשורת או דרך להתחבר עם אחרים. ציורי עיניים יכולים להעביר מסרים, לעורר חוויות משותפות, או ליצור תחושת הזדהות והבנה בין האמן לצופה.
בסופו של דבר, הסיבות לכך שאדם מצייר רישומי עיניים עשויות להשתנות מאוד בהתאם למניעים האישיים, תחומי העניין והמטרות האמנותיות שלו.

(כתבתי מה שקראתי. אין לי מושג מה מזה נכון, אם בכלל. רק אתם יכולים לדעת על עצמכם).

המסודרת

משתמש מקצוען
אוי , העין הראשונה...
הרוב חסום
מה שמדהים בציורי עיניים זה ההבעה
עיניים זה איבר שמשקף מאוד את הרגשות, הן ממש מספרות על האדם הרבה
לכן גם בציור יש להן ערך גבוהה בקביעת ההבעות .

סמדר ניסים

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
גם כשאני מתחילה לצייר, איכשהו אני תמיד מתחילה לצייר עיניים...
מעניין למה...
מוכשרת ברמות, מרגיש אמיתי
תודה רבה!!
מרהיב!
משום מה חסום לי שלשה, יש לי רק את הראשון והרביעי.
קצת קשה להסתכל עליהם הרבה זמן,
מרוב שזה נראה אמיתי זה קצת לא נוח 'להסתכל למישהו בעיניים'..
(מילא הראשון, אפשר לדמיין את הקטן כשצריך לשים לו טיפות עיניים).

הערה קטנה על הרביעי:
משהו שם קצת הפריע לי, וקשה לי להגדיר בדיוק מה.
(אולי העיגול הלא מדויק כל כך, ואולי המרכוז של האישון שטיפ-טיפה נוטה ימינה).
אבל חוץ מזה - זה ממש מדהים.
הדיוק של הריסים והגבות והקמטוטים ותעלת הדמעות.. מעורר השתאות!
תודה, ואת צודקת הסתכלתי שוב וזה נכון..:(
הראשון פתוח, והוא מעורר השראה.
מיוחד!
אגב, אני לא ציירת, אבל בכל הזדמנות שאני מתחילה לצייר בה- זה מהעיניים.
אחד פתוח - וואוו!
השאר חסום
גם לי משתרבטות עיניים כל היום
תודה לכם!!
גם לי יוצאות עיניים כשאני מתחיל לשרבט.
זה צריך כבר הסבר...

מה שפתוח מהמם.
אם אפשר הסבר בתמונה הראשונה על העפעף התחתון (אם אפשר לקרוא לזה ככה)... זה נראה כאילו הוא כפול.
מהמם!!!אחד אחד!!!

זה החלק הפנימי.. ולדעתי באמת בראשון העין הייתה צריכה להיות גלויה יותר מזה שהוא מתוח...
תאמת ככה זה היה בתמונה וגם לי זה היה מוזר...

4a154f891ad6d61aad9b9b32ca401023.jpg

בגרפולוגיה אומרים שציורי עיניים הם ביטוי לקשרים חברתיים, רצון למציאת חן וריצוי, והם מלמדים על החצנה ופתיחות.

רובי הבוט טוען בתוקף בלשון הזה:
ישנן מספר סיבות מדוע אדם עשוי לצייר ציורי עיניים:
1. הבעת רגשות: ציור עיניים יכול להיות דרך לבטא ויזואלית ולתקשר את רגשותיו. עיניים נחשבות לעתים קרובות לחלון לרגשותיו של האדם, ועל ידי ציור עיניים, אנשים יכולים להעביר את מצבם הרגשי או ללכוד מצב רוח ספציפי.
2. חקר אמנותי: עיניים הן נושא נפוץ באמנות בשל הפרטים המורכבים, הצורות הייחודיות והאיכויות האקספרסיביות שלהן. אמנים עשויים לבחור לצייר עיניים כדרך לחקור טכניקות שונות, להתנסות בהצללה ובתאורה, או פשוט לתרגל את כישורי הציור שלהם.
3. ייצוג סמלי: עיניים יכולות להחזיק במשמעות סמלית עבור יחידים. אנשים מסוימים עשויים לצייר עיניים כייצוג של עצמם או של אחרים, תוך שימוש בהם כמטאפורה לזהות אישית, רוחניות או תפיסה. עיניים יכולות גם לסמל מושג או רעיון מסוים, כגון תובנה, אינטואיציה או מודעות.
4. קסם אישי: אנשים רבים מרותקים ליופי ולמורכבות של העין האנושית. ציור עיניים מאפשר להם להתמכר לקסם שלהם, תוך שימת לב לפרטים המורכבים, לווריאציות הצבע ולדרך שבה האור משתקף בעיניים.
5. תקשורת וחיבור: ציור עיניים יכול לשמש כצורת תקשורת או דרך להתחבר עם אחרים. ציורי עיניים יכולים להעביר מסרים, לעורר חוויות משותפות, או ליצור תחושת הזדהות והבנה בין האמן לצופה.
בסופו של דבר, הסיבות לכך שאדם מצייר רישומי עיניים עשויות להשתנות מאוד בהתאם למניעים האישיים, תחומי העניין והמטרות האמנותיות שלו.

(כתבתי מה שקראתי. אין לי מושג מה מזה נכון, אם בכלל. רק אתם יכולים לדעת על עצמכם).
תודה והחכמת את כולנו..
מהמם! כולם פשוט מדהימים!
מעניין, גם אני תמיד מתחילה לצייר עיניים:unsure:
אוי , העין הראשונה...
הרוב חסום
מה שמדהים בציורי עיניים זה ההבעה
עיניים זה איבר שמשקף מאוד את הרגשות, הן ממש מספרות על האדם הרבה
לכן גם בציור יש להן ערך גבוהה בקביעת ההבעות .
ואווו מה זה השלמות הזאת?
מטורףף ויפה ברמה אחרת!!!
הזוי!!
הציור הראשון- - - - לא נורמלי!
וכל מילה מיותרת
תודה רבה לכולכם !!!!!!!

שחרית

משתמש פעיל
ציורים מדהימים!!!
לגבי העיניים, יש משהו מבהיל בעיניים שמביטות בך, במיוחד כל כך אמיתיות כמו בציורים האלה.
להבדיל... אפילו על מלאך המוות כתוב שהוא מלא עיניים...

זולו בולו

משתמש רשום
מבטים בעיניים הם הדבר שאתה יכול לראות. אצל אחרים. אבל את שלך את אתה רק יכול לדמיין, לראות אותך מסתכל מהדף על עצמך...
גם אני בציור אקראי תמיד מתחיל לצייר עיניים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה