דרוש מידע כמה משלמים על דירה, השתמשנו רק בסוכה?

יוו

משתמש פעיל
רק בשביל להסביר-
אנחנו היינו פעם מהצד השני,
השכרנו דירה עם סוכה לכל החג- עבור שימוש בסוכה,
אבל מבחינתי כבר לא שינה לי אם הם משתמשים בכל הדירה או לא,
כי כמו שכתבו- הרי זה לא שיכולתי להיכנס לדירה מתי שרציתי חוץ משעות מסוימות שידעתי שהם נמצאים בה,
כך שפיניתי וניקיתי את כל הדירה ולקחתי קודם את כל החפצים כמובן
מה משנה לי אם נמצאים בדירה אדם אחד או ש2?
ולמה יעזור לי שהם נמצאים בדירה רק 20 שעות ולא 24 לדוג'?
ואם הם יצאו לשירותים או לא?
ואם רצים ישר לסוכה או מסתכלים גם על התמונה היפה שבסלון?
תכלס הדירה + הסוכה היו לרשותם במהלך כל החג,
ומכיון שמדובר בשכירות ככ קצרה המחיר הוא בדכ כפול ממחיר רגיל= מחיר של חצי חודש שכירות
(כמו על שבת לא משלמים רק מחיר של 1/30 מהחודש אלא הרבה הרבה יותר באופן יחסי)
ולגבי זה שהדירה היתה ריקה בכל מקרה- אבל לכאורה יכלו להשכיר למישהו אחר לכל החג,
דירה או יחידה עם סוכה זה דבר שיחסית קל להשכיר...
גם אני נמצאת בצד המשכיר, מסכימה עם כל מילה! ועוד לא דיברנו על חדירה לפרטיות..
כשמגיעים אלי לדירה, הכל מתנהל לפי זה, וכל סדרי העדיפויות משתנים. קחי את זה בחשבון.

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לפני כ-8 שנים השכרנו דירה רק בגלל הסוכה, בבני ברק. אם אני זוכר טוב, לקחנו 400 ש"ח.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ומכיון שמדובר בשכירות ככ קצרה המחיר הוא בדכ כפול ממחיר רגיל= מחיר של חצי חודש שכירות
מה ששונה כאן, שבעל הדירה כלל לא תכנן להשכיר את הדירה ולא טרח למצוא שוכר, השוכרים באו אליו כהפתעה נעימה, לכן אולי לא מגיע חצי חודש אלא רק לפי הימים שהיו בדירה.

אילה מינה

משתמש מקצוען
מדובר בדירת שכירות, שהתפנתה יומיים לפני החג.
ביום חמישי בלילה, ערב החג ממש, סיכמנו עם בעל הדירה שנקבל אותה לכל החג. (ריקה לגמרי, כן? חפה מריהוט או כל דבר אחר)
דווקא אין לנו קשר טוב מדי איתו, לא מאוד מכירים, ולא מדובר באדם שהכסף שלנו זה מה שיחזיק אותו החודש, אבל באמת הוא עשה טובה וחסד גדול, ורוצים להחזיר לו ושלא ירגיש מנוצל חלילה.
לפני החג אמרתי לו שנשלם וזה לא יותר מדי העסיק אותו.
אחרי החג אמר שנשלם כמה שאנחנו חושבים.
לכן אני שואלת כאן...
טוב חושבת שקיבלתי פה קצת כיוון.
תודה רבה לכולם.
ממש לא נראה לי שצריך חצי חודש
אולי רבע

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
כשמגיעים אלי לדירה, הכל מתנהל לפי זה, וכל סדרי העדיפויות משתנים. קחי את זה בחשבון.
הם כותבים זאת דירה ריקה
מעניין- מי בנה את הסוכה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה