כמה מקבלים על עבודה ביום הבחירות?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מישהו מירושלים הוזמן לראיון?
זה בטלפון שמזמינים?

מזל בן הרוש

משתמש צעיר
התכוונתי להיום כמובן...
בראש אני עדיין בחמישי...

אני יודעת על מישהי מאזור ירושלים שזומנה לשבוע הבא, דרך המייל.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מזל בן הרוש;1503647:
התכוונתי להיום כמובן...
בראש אני עדיין בחמישי...

אני יודעת על מישהי מאזור ירושלים שזומנה לשבוע הבא, דרך המייל.

גם אמא שלי זומנה להיום, ב-SMS
מעניין, איך החלוקה לSMS או מייל:confused:

כן, אני מכירה 2 כאלה ;)

עסק

משתמש פעיל
איך אפשר להירשם להיות משקיף ביהדות התורה?

נתיי

משתמש פעיל
הייתי בהדרכה הפרונטלית של מזכירי הקלפי שבסופה היה מבחן, נראה לי שלא עברתי את המבחן מישהו יודע מה יעשו איתי כי לא קיבלתי מהם תשובה כבר שלוש ימים וכן אם למישהו יש את המספר של וועדת הבחירות של דן לצורך בירור תודה

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
הייתי בהדרכה הפרונטלית של מזכירי הקלפי שבסופה היה מבחן, נראה לי שלא עברתי את המבחן מישהו יודע מה יעשו איתי כי לא קיבלתי מהם תשובה כבר שלוש ימים וכן אם למישהו יש את המספר של וועדת הבחירות של דן לצורך בירור תודה
א. יש אשכול שלם בנושא : https://www.prog.co.il/threads/מזכירי-קלפי-לכנסת-ה-23.503940/
ב. הם מתקשים רק למי שלא עבר, בהמשך ישלח מייל למי שכן עבר

ימחק המבין

משתמש חדש
עבדתי בבחירות האחרונות כיו"ר קלפי דרך משה ליאון והחוק אומר שעד שישים יום מיום העבודה מעסיק חייב לשלם ושבוע שעבר עבר שישים יום
השאלה עם חוק זה קיים גם לעובדים של מפלגות או שהם יכולים לטעון שזה קשור למדינה ולא אליהם???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה