דרוש מידע כמה לקחת לשיעור פרטי לילדה בכיתה א' או ב'?

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
תלוי בשנות ניסיון...
באזור ה 100 ש"ח
בטוחה במה שאת אומרת?

לבנות בגיל הזה?

ידוע לי שבתכנות לוקחים את המחיר הזה(לפעמים טיפה יותר)
ממש לא נראה לי שזה המחיר

ידוע לי יותר על אזור60-70 גם כאלו עם נסיון

ינאב

משתמש רשום
בטוחה במה שאת אומרת?

לבנות בגיל הזה?

ידוע לי שבתכנות לוקחים את המחיר הזה(לפעמים טיפה יותר)
ממש לא נראה לי שזה המחיר

ידוע לי יותר על אזור60-70 גם כאלו עם נסיון
כנראה תלוי מאיזה אזור בארץ. אצלינו יש אפי' שלוקחות 200 והן מלאות.. מי שמומחית באמת, שווה את זה.. הכל תלוי מהי הבעיה ואם תוכלי לפתור אותה...

תהילתית

משתמש מקצוען
תלוי בשנות ניסיון...
באזור ה 100 ש"ח
נשמע לי יקר מדי אם מדובר בתלמידות מהמגזר החרדי.
אני לשיעורים פרטיים באנגלית (יש תעודה) ליסודי ותיכון לוקחת 50-60ש"ח. תלוי איפה את גרה גם ומה רמת החיים שם. לדוגמא בציבור הדת"ל לדעתי כן ישלמו

ינאב

משתמש רשום
הכל תלוי אם זה שיעור פרטי להשלמת נושא לימודי או משהו יותר מורכב כמו הקניית הקריאה לילדה שלא רכשה כלל... היא באה עם תיק מורכב יותר...

מילולית

משתמש מקצוען
מבינה לפי השאלה שאת מתחילה בתחום
ולכן לדעתי תתחילי עם 70 ש"ח
ועם צבירת הנסיון והשם הטוב שתקני לך בעזה"ש תעלי את המחיר בהתאם.
מסייגת שתלוי היכן את גרה ומה המקובל באזורך.

לייצי

משתמש פעיל
נשמע לי יקר מדי אם מדובר בתלמידות מהמגזר החרדי.
אני לשיעורים פרטיים באנגלית (יש תעודה) ליסודי ותיכון לוקחת 50-60ש"ח. תלוי איפה את גרה גם ומה רמת החיים שם. לדוגמא בציבור הדת"ל לדעתי כן ישלמו
את רצינית????
אני גם עושה שיעורים פרטיים ומעולם לא לקחתי פחות מ90.

תהילתית

משתמש מקצוען
את רצינית????
אני גם עושה שיעורים פרטיים ומעולם לא לקחתי פחות מ90.
רצינית לגמרי.וכשהייתי מתחילה לקחתי אפילו פחות.
לכן הכל תלוי בסגנון הלקוחות, בוותק, בנסיון שלך ובביקוש במקום מגורייך.וכמובן בחומר הנלמד.

אפרוחית413

משתמש פעיל
תלוי באזור המגורים שלך ולאיזה ציבור את מיועדת
תבדקי עם מורות פרטיות אחרות
בהצלחה

SRW

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
אני מלמדת מתמטיקה לתיכון ולוקחת 100 ש"ח לשיעור.
אם זה עוזר לך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה