דרוש מידע כמה יהיה לזה ביקוש?

מצב
הנושא נעול.

Lady D

משתמש פעיל
למה??
זה בעיקר הצורך
את צריכה לדעת שעסק לא נשלף מהשרוול, וכסף לא גדל על העץ.
אם את חושבת לעשות מזה עסק- את חייבת לקחת אחריות כוללת על כל ההפקה עד הפרטים הקטנים.
וגם ההתמודדות בשטח והפנצ'רים הקטנים שקורים בסוף ברגע האחרון.
לא חושבת שהתכנון שלה הוא לשבת רגל על רגל ולעשות כסף
היא לוקחת על עצמה את כל התכנון לפרטים- החלק המבאס שאני לדוגמא שונאת לעשות ואשמח שיהיה מישהו שיעשה את זה במקומי
ולדעתי אין צורך שהיא תהיה בשטח, סתם ירגיש לי לא קשור אם יהיה איתנו עוד מישהו בנופש משפחתי
מה שכן- זמינות גבוהה בטלפון או וואטסאפ חובה

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ולדעתי אין צורך שהיא תהיה בשטח, סתם ירגיש לי לא קשור אם יהיה איתנו עוד מישהו בנופש משפחתי
אני מדמיינת איך נראה יום יציאה של צוות ורואה את הנוכחות בשטח כדבר הכי חשוב, והכי קריטי כדי להוריד עול מההנהלה.
לכוון את הנהג, להיכנס לאתרים שאיתם תיאמו, לראות שהגענו למקום הנכון, פתאום יש קבוצה אחרת במקום, ופתאום יש עיכוב בדרך וצריך לעדכן את האתר הבא בעיכוב,
ומגיעים לאכול במלון ויש חוסר תאום עם המנהל בשטח שהוא חשב שיגיעו רק 20 והגיעו 40, ובכלל ארוחת הערב הסתיימה והם שכחו שיש עוד קבוצה...
ואז מנסים לאתר את המתאמת??
בקיצור- כדי לתת שירות טוב באמת הנוכחות היא הכרחית
אולי אפשר לתמחר את זה כשני מוצרים, תכנון ולווי בשטח

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
את צריכה לתת את הדעת על הענין החוקי בתשלומים
אם את סוגרת עם מתחם כלשהו, לכאורה את אמורה להעביר את התשלום
ואם המשפחה מתעקבת עם התשלום, על מי זה יפול? את מי יתבעו?
בדברים כאלו יש שתי אופציות
או להחתים את המזמינים על כל הזמנה שהם אחראים לתשלום שלה, והיא רק מתווכת
(יכולה לקבל גם תוספת כמה שקלים על הדרך על התיווך)
או שהיא משלמת הכל ומקבלת את הכסף מראש מהמזמינים.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני מדמיינת איך נראה יום יציאה של צוות ורואה את הנוכחות בשטח כדבר הכי חשוב, והכי קריטי כדי להוריד עול מההנהלה.
לכוון את הנהג, להיכנס לאתרים שאיתם תיאמו, לראות שהגענו למקום הנכון, פתאום יש קבוצה אחרת במקום, ופתאום יש עיכוב בדרך וצריך לעדכן את האתר הבא בעיכוב,
ומגיעים לאכול במלון ויש חוסר תאום עם המנהל בשטח שהוא חשב שיגיעו רק 20 והגיעו 40, ובכלל ארוחת הערב הסתיימה והם שכחו שיש עוד קבוצה...
ואז מנסים לאתר את המתאמת??
בקיצור- כדי לתת שירות טוב באמת הנוכחות היא הכרחית
אולי אפשר לתמחר את זה כשני מוצרים, תכנון ולווי בשטח
כנל שבתות ,
מי יניח מיתוג בחדרים למשל?
זה חלק מהליווי בשטח לא?

אנטוריום

משתמש מקצוען
מי יניח מיתוג בחדרים למשל?
מאד תלוי באיזה קטע היא מגיעה..
אם זה בקטע של לארגן הכל מא'-ת' אז באמת אין מי שיעשה את זה. אבל אם יש בבית ספר כמה חברמניות שיכולות לעשות הכל במקום, אבל פחות הגיוני שהם ינהלו את כל הארגון המקדים, אז זה ממש המקום שהיא יכולה להכנס..

האופקימי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כל הכותבים שמתלהבים כ"כ מהר מהרעיון צריכים לדעת שאמנם יש לזה יתרונות אבל גם חסרונות
היתרון הוא כמובן הורדה מהכאב ראש של לסדר ולארגן
החיסרון הוא שזה טלפון שבור וזה יוצר כאב ראש בפני עצמו וכן כל בעיה שנוצרה/פרטים שחסרים/ אי הבנה יכולים לגרום עוגמת נפש וכאב ראש לא פחות
לכן צריך לשקול טוב אם באמת העסק יתמיד בהצלחתו או לא
שיהיה בהצלחה

מיגו דאי בעי שתיק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
כל הכותבים שמתלהבים כ"כ מהר מהרעיון צריכים לדעת שאמנם יש לזה יתרונות אבל גם חסרונות
היתרון הוא כמובן הורדה מהכאב ראש של לסדר ולארגן
החיסרון הוא שזה טלפון שבור וזה יוצר כאב ראש בפני עצמו וכן כל בעיה שנוצרה/פרטים שחסרים/ אי הבנה יכולים לגרום עוגמת נפש וכאב ראש לא פחות
לכן צריך לשקול טוב אם באמת העסק יתמיד בהצלחתו או לא
שיהיה בהצלחה
מסכימה אבל ברגע שזה בתור עבודה ולא תקלה של נופש זה פחות מעצבן ומלחיץ מצד שני יש אחריות על שלמות הנופש של הלקוחות

סוכריה חלבית

משתמש פעיל
נשמע רעיון מקסים אבל כדי שיצליח, לדעתי חשוב מאד לעשות תהליך של דיוק והגדרה של ה"מוצר"
זה צריך להיות משהו ברור, גם אם זה אומר להתחיל יותר בקטן לקהל יעד מסוים.
אחר כך תמיד אפשר להתרחב עוד...

הצעה שלי-להתחיל עם ועדי עובדים, ולא משפחות. הרבה משפחות נהנות לתכנן יחד את השבת, גם אם זה נמרח יותר... ופחות נהנות מדמות זרה שמלווה אותן...

זמר אלוף

משתמש פעיל
וואו זה רעיון!
אני הבן ה12 מתוך 12 ברוך השם המשפחה ענקיתתתתת ותמיד זה נפל עלי לארגן את הנופשים ותכלס לא נהנתי כי רק עבדתי אז הפסקתי ארגן וכולם מצטערים שלא נפגשים כמעט...
מחזק את ידייך על הרעיון המבורך, רק חושב שזה יכול לקחת זמן עד שיצבור תאוצה.
יש גם הרבה משפחות שהסבתא רוצה לארגן משהו אז נגיד הם הולכים לבית מלון על חשבונה כל המשפחה לשבת או בחגים.
עם פרסומת טובה, אותה סבתא תיקח אותך לארגן לה את הנופש על כל הנכדים והנינים

קפה של בוקר

משתמש חדש
@אננס צלול אם תצליחי לשווק את עצמך ולהיכנס בציבור האמריקאי שמגיע לארץ בחגים זה יהיה מאוד ריווחי ויש לזה המון ביקוש אצלם גם במשפחות קטנות של 2-3 ילדים כי גם אם הם יכולים לפתוח גוגל ולחפש מה לעשות הם מידי מפונקים בשביל זה.
הם פשוט צריכים מישהו שיכין להם לו"ז מסודר מה עושים כל יום והם משלמים כמה שתבקשי.

אבל זה מאוד קשה איתם...
א. כי צריך לדבר איתם באנגלית,
ב. כי כדי שהם יהיו מרוצים צריך לדבר מראש עם האתרים שאליהם הם מגיעים ולשלם אפילו עליהם כלקוחות VIP (על הכל בסוף הם משלמים)
ג. ברוב המקרים גם צריך מדריך איתם בשטח שמכיר טוב את כל המקומות כי אם לא הם לא יספיקו כלום ולא ייהנו
ד. המון פעמים הם יכולים באמצע היום להחליט שלא בא להם המקום שתכננת בשבילם וצריך כמה וכמה תכניות חילופיות

בקיצור...
הם מאוד מפונקים ומאוד קשה איתם ואם הם לא מרוצים הם לא חוזרים בדרך כלל.

-קומפלט-

מפיקים לך אירוע!
מנוי פרימיום
יישר כח על העידוד והדרבון שנתתם לי.
זה היה לי לעזר, ודחף אותי לעשות משהו טוב בעניין.
ב"ה אני כאן, ובשבילכם.
אשמח לתת שירות. :)
בעזרת הבורא כבר יש גם כמה המלצות מלקוחות מרוצים.

*בתוכנית שלי היה להכניס פה הודעה באשכול, רק לא הגעתי לכך מרוב עומס. ;)

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה