דרוש מידע כמה זוגות גרביים לקנות לחתן?

צבי2

משתמש פעיל
כמה שהיו לו עד החתונה פלוס חמש
יוצא מנקודת הנחה שמקסימום הואיבקש מאשתו הטריה לאפשר לו לכבס לעצמו כמה דברים אם יש בעיות
חוץ מזה שלפעמים הכלה מעדיפה אחרי החתונה שיקנה גרביים לטעמה

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כמי שמוכרים את "הגרביים המיוחדות נגד זיעה" ההמלצה שלנו היא לקחת לחתן 2 מארזים שזה 24 גרביים. וזה בד"כ מה שקונים.

אפונה וגזר

משתמש צעיר
אני לגמרי לא מעודדת לסחוט את ההורים כמה שיותר ולחיות על חשבונם במה שאפשר בשנתיים הבאות.
רק למי שיודע שהכלה לא מי-יודע-מה מתמצאת בכביסות ובשאר עבודות הבית,
זה יכול מאוד להקל
להצטייד מבחינת לבוש שהגבר לא יצטרך לקנות גרביים/ חולצות/ גופיות וכולי במשך השנתיים הראשונות זה לא כזה מוגזם.
הרי גם את מצפה שיהיה מצויד ברמה שלא יצטרך לצאת לקניות יומיים אחרי השבע ברכות, נכון? הבלאי בבגדים לא כזה גבוה, ולדעתי זה מוסיף שלווה שיש כמה זוגות גרביים בארון, כמה חולצות חדשות וכולי. זה לא יוצא הבדל גדול בכמות הבגדים: להצטייד לחודשיים ולשנתיים.
אגב, בנוגע לגרביים גם בתור בחורה וגם עכשיו, אני נוהגת לשמור כמה זוגות חדשים באריזה למקרה שיווצרו חורים וכדומה (אני לא גרה קרוב לחנויות גרביים). זה תורם לשלוות הנפש, וכשפותחים אותם אז מחדשים את הרזרבה.

מה יש

משתמש מקצוען
לא יודעת מה מצב הזוג המיועד אבל ביחידה שלנו לא היה מקום לרזרבות של ביגוד.
מכירה מלא חברות שבהחלפת עונה החזירו להורים את העונה הקודמת כי לא היה מקום לאחסון ביחידה.
וארון ומגירות מפוצצות ודחוסות זה גם לא כיף כל כך.
זוכרים את גודל המקום שיש לסל כביסה של זוצ? אין שם מקום לחכות כל כך הרבה להפעלת מכונה.
החשבון הוא שזוג עושה כביסה פעם בשבוע 1 מכל סוג
לכן לקנות מספיק לשבוע
10 זוגות זה מעולה.. אם החמות ממש לא סומכת על כלתה שתקנה 14 שיהיה לשבועיים
10 חולצות זה מצוין פלוס

תוכנית

משתמש פעיל
10 זוגות זה מעולה.. אם החמות ממש לא סומכת על כלתה שתקנה 14 שיהיה לשבועיים
לדעתי 10 זה מינימום של מינימום
אני גם בדעה שסביב 25 זוגות (כמה לוקח מקום של גרביים בארון? לא פותחים את כולם)
10 חולצות זה מצוין פלוס
נכון, אני מכירה כאלו שקנו גם 7
בעלי הביא איתו 20 חולצות איכותיות
וזה פשוט מעולה (כמובן לא פתחנו הכל מייד, אבל בכמה שנים הראשונות היו לנו לחגים חולצות)
מכירה מישהי שקנו לבעלה 7 חולצות של מלבושי כבוד (37 ש"ח לחולצה נדמה לי)
לדעתי זה קצת מצומצם.
ובעלי קנה 20 של 150 ש"ח
כל אחד והסגנון שלו

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צריך לחשב לבגדים לפי חול המועד / תשעת הימים מינימום כי אז לא מכבסים ולהוסיף עוד קצת

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לבעלי יש עוד חדשים למעלה בארון
נשואים למעלה מ 5 שנים

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכון, אני מכירה כאלו שקנו גם 7
בעלי הביא איתו 20 חולצות איכותיות
וזה פשוט מעולה (כמובן לא פתחנו הכל מייד, אבל בכמה שנים הראשונות היו לנו לחגים חולצות)
מכירה מישהי שקנו לבעלה 7 חולצות של מלבושי כבוד (37 ש"ח לחולצה נדמה לי)
לדעתי זה קצת מצומצם.
ובעלי קנה 20 של 150 ש"ח

כל אחד והסגנון שלו
כל אחד והיכולות שלו.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה