דרוש מידע כמה הייתם משלמים כדי שתהיו פטורים/ות מהכנת סנדוויצ'ים בבוקר?

מצב
הנושא נעול.

rivkar

משתמש מקצוען
בלתק
לא הייתי משלמת על זה שקל..
בזמנים עמוסים אני פשוט קונה לחמניות ופטורה מסנדביצים..

הייתי מתחילה בתיכונים או בסמינרים, הרבה בנות לומדות עד מאוחר וכבר לא מכינים להם בבוקר/הן שוכחות לקחת/ לא מספיק להם רק אחד.
בעיני 12-15 ש"ח לסנדוויץ טוב ובריא נשמע מחיר הוגן.
לי לא תחשבי שבת שלומדת 4 ימים בשבוע יוצא לה 192 שח זאת אומרת כמעט 200 שח כל חודש ועם יש משפחה עם 3 בנות ההורי צריכים להוציא 600 שח כל שבוע ואין מצב לא לקנות זה נהיה לחץ חברתי ועם את לא קונה את לא מגניבה...
כחה זה בסמינרים

EfratHL

משתמש פעיל
לי לא תחשבי שבת שלומדת 4 ימים בשבוע יוצא לה 192 שח זאת אומרת כמעט 200 שח כל חודש ועם יש משפחה עם 3 בנות ההורי צריכים להוציא 600 שח כל שבוע ואין מצב לא לקנות זה נהיה לחץ חברתי ועם את לא קונה את לא מגניבה...
כחה זה בסמינרים
אף אחת לא קונה כל יום בדר"כ, אבל במוסד גדול גם אם כל בת קונה פעם או פעמיים בשבוע זה עדיין יוצר ביקוש גדול.
והערת אגב, לפי החישוב שלך: יוצא למשפחה עם 3 בנות 600 ש"ח חודשי ולא שבועי כמו שכתבת. (שזה אולי עדיין לא מעט, ובכל זאת זה לא פר שבוע).
כשאני הייתי בסמינר המון בנות יצאו לקנות מאפים באופן קבוע, שזה הרגל מזיק ולא בריא בכלל. מאמינה שכזו יוזמה ( כמובן אם היה נראה נקי ואסטטי) היתה ממש מצליחה.

• תודה
Reactions: liv
אף אחת לא קונה כל יום בדר"כ, אבל במוסד גדול גם אם כל בת קונה פעם או פעמיים בשבוע זה עדיין יוצר ביקוש גדול.
והערת אגב, לפי החישוב שלך: יוצא למשפחה עם 3 בנות 600 ש"ח חודשי ולא שבועי כמו שכתבת. (שזה אולי עדיין לא מעט, ובכל זאת זה לא פר שבוע).
כשאני הייתי בסמינר המון בנות יצאו לקנות מאפים באופן קבוע, שזה הרגל מזיק ולא בריא בכלל. מאמינה שכזו יוזמה ( כמובן אם היה נראה נקי ואסטטי) היתה ממש מצליחה.
טעיתי תיראי שבהתלה כתבתי לחודש

חדת קרן

משתמש פעיל
שהילד אוכל סנדוויץ'
הוא אוכל את הלב שאמא שמה לו בפנים,
עם ממרח של תשומת לב,
עם פרוסות של איכפתיות בפנים
עם גרגרים של חיוכים בפנים,
את זה אתם רוצים לקחת?!
לא צריך להגזים ולהיות פיוטי בכל דבר.
ומה עם אבא שמוציא את הילדים בבוקר ומנסה לתקתק את זה כמה שיותר מהר?
חושבת שיכול מאד להקל עליו.
לא הייתי קונה הרבה בגלל התסבוכת שבדבר.

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לילדים לא היית משלמת,
לעצמי כשאני בחוץ קונה לפעמים סנדויץ של טונה או סלמון ואז לא משנה המחיר.

MichalGR

משתמש רשום
אני הייתי שמחה אם היה לבעלי דבר כזה ליד הכולל והיה מקובל לקנות,
כיום הוא לא אוכל במשך היום כמעט כלום כי לא נעים לו לקחת סנדוויץ' מהבית
אם זה היה סנדוויץ' מושקע עם תוספות הייתי משלמת 7-10 ש"ח ליום.
קוד:
לא נעים, נוצר מצב שהוא מכין לי את האוכל לעבודה, ועל זה לא הייתי מוותרת...[ISPOILER][/ISPOILER]

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה