דרוש מידע כמה אתם משלמים על צהרון בחיידר?

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
גם אצלכם משלמים לצהרון ישירות לחידר?
גם אצלכם משלמים כמה מאות שקלים יותר מאשר בגני הילדים?
בירושלים

מני דגני

משתמש מקצוען
המחיר שאמור להיות לכולם 50*10 שזה 500 לשנה.
צהרון זה חברה חיצונית לא קשור למוסד
יש מוסדות שגובים יותר וזה פשוט מעצבן כי אין לזה הצדקה,
גם בחיידר של הבן שלי גובים כמה מאות יותר

אמ123

משתמש צעיר
אצלנו עושים כנראה תרגיל...
חיידר בירושלים, הצהרון לכאורה דרך העירייה, אמור לעלות 100 לחודש ולוקחים רק 50 לחודש...

יעקב אב

משתמש מקצוען
אצלינו לגנים ולמכינה זה המחיר הרגיל(50) והחל מכיתה א 100
באמת מעניין אם אמור להיות הבדל במחיר

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני 50 ש"ח במודיעין עילית

פירקוד!!

משתמש פעיל
בירושלים המחיר לצהרון הוא 100 שקל לחודש גם בגנים. כי זו עיר ברמה סוציו אקונומית יותר גבוהה משאר הערים החרדיות

היפי

משתמש פעיל
אצלנו משלמים יותר (ירושלים)
אבל החיידר נותן שירותי צהרון מר"ח אלול, ועד ט' באב.

העלות הנוספת אמורה לכסות את הימים האלו, ואישית נוח לי מאוד שזה מתפרס על פני השנה ולא צריכים לשלם בחודשים מסוימים סכומים גבוהים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה