כללי כמה אתם מרוויחים בחודש?

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י liorwr;1181902:
עם כל הכבוד לבוגרות הסמינרים למיניהם, רמתם לא מתקרבת לבוגרי מסלול מקצועי בפרוג או בכל מקום מקצועי אחר. וכן, גם לעניין גובה השתכרות.

נא לא להסחף.

יסכה שמואל

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י לנדא;1182108:
נ.ב. סתם מתוך סקרנות: מה מניע אנשים שלא חושבים מלכתחילה להכנס לתחום ולהשקיע בו , (ומתענינים אם כדאי רק אחרי שסיימו ללמוד)"לשרוף" שנה / שנתיים מחייהם והרבה הרבה כסף, על לימודים בתחום, בשביל הספק שאולי?

אני הלכתי ללמוד גרפיקה כי זה עניין אותי כשכבר היה לי מקצוע אחר ביד ולכן עכשיו, אחרי שראיתי מה זה ומה זה דורש פחות או יותר, יש לי את ה"פריווילגיה" להתלבט אם כדאי לי או לא.

ו-משהק, 12 אלף זה נפלא לעומת ה2500 שמקבלים בהוראה.. (: כנראה שהכל יחסי.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מה את, מס הכנסה?

כפי שהשאלה נשאלה כאן, היא בוטה, דוחה, ולא מזמינה לענות.
אני לא רוצה לחשוף נתונים כאלו בפרהסיה. תגידי שאני רק 'ניק'? אז יש כאלו שמכירים אותי מאחורי הקלעים!

אם את רוצה הערכה לעבודות, העלי אותן לפורום, לחוו"ד.
וכמה לקחת? הועלו לפורום כמה וכמה פעמים מחירונים.

יסכה שמואל

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י א-ירושלמית;1182289:
מה את, מס הכנסה?

כפי שהשאלה נשאלה כאן, היא בוטה, דוחה, ולא מזמינה לענות.
אני לא רוצה לחשוף נתונים כאלו בפרהסיה. תגידי שאני רק 'ניק'? אז יש כאלו שמכירים אותי מאחורי הקלעים!

אם את רוצה הערכה לעבודות, העלי אותן לפורום, לחוו"ד.
וכמה לקחת? הועלו לפורום כמה וכמה פעמים מחירונים.

אדם רואה מהירהורי ליבו. לא ביקשתי הערכה על עבודות ולא הזכרתי בכלל כמה לקחת. אני עוד לא עושה עבודות בכלל.
אם את לא רוצה לענות על תעני. את לא חייבת להתקיף.
סה"כ אני מנסה לשמוע ממי שכבר נמצא בתוך התחום האם טוב לו, מרוצה, מרוויח משכורת סבירה, או לא, כדי לדעת האם כדאי לי להכנס לזה.
את לא עשית את זה, לפחות בשיחה עם חברות שלמדו כבר או בדרכים אחרות, לפני שנכנסת לתחום? נראה לי לגיטימי לשאול שאלה כזאת ומי שלא רוצה שלא יענה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
א. בין 0-15 תלוי
ב. בין 1-3, תלוי. יש חודשים מאד רווחיים ויש כאלה שנשאר זמן לחיות.
ג. לפעמים יש סיפוק, לפעמים זה מתסכל ומעצבן

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מבחינת הסיפוק, חשוב מאוד להגדיר שעות עבודה מסודרות, ונהלים ברורים ומוגדרים לקבלת עבודות, תמחור וזמן האספקה.
אני נהנית בעבודתי הרבה יותר מאז שעשיתי סדר.

אני לא לוקחת עבודות אם אין לי זמן ריאלי לעבוד עליהן.
אני לא עובדת בערב (למעט חריגים).
אני מגדירה ללקוח מראש, לפני הצעת המחיר, באילו ימים ושעות אני עובדת, וכך הוא יכול לעשות את השיקול שלו אם מתאים לו לעבוד איתי. כך, אם יש עיכוב, אני חוסכת בעיות של הלחצה לעבוד בשעות לא שעות, כל עוד העיכוב לא באשמתי (אם העיכוב באשמתי, לטעמי האחריות מחייבת לעבוד אפילו כל הלילה. אם העיכוב אינו באשמתי ובכ"ז העבודה דחופה מאוד, ניתן לגבות תוספת על עבודה בלחץ זמן).

אבל יש לקחים שפשוט לומדים אותם אחרי כמה שנים של עבודה, ומשתפצים :).

העבודה כיפית אם אוהבים אותה, ללא ספק.

דוריה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סתם

סתם באופן כללי, אף אחד לא אוהב לדבר על המשכורת שלו בפרהסיה
ולא משנה אם הוא עו"ד, גרפיקאי או מטאטא רחובות
וגם אם השאלה תהיה- "האם אתה מרוצה מהשכר שלך?"- אני לא מאמינה שיהיו אנשים שיענו תשובה שלילית
ובאופן אישי- אני חושבת שבגרפיקה יש יתרון גדול כי אפשר לעבוד מהבית.
החיסרון הוא שבשביל להתפרנס צריך לעבוד קשה מאוד ולאכול הרבה קש בהתחלה עד שמתבססים
לכן כדאי, לפחות בהתחלה, לעבוד חצי משרה בתור שכירים כדי שתהיה הכנסה קבועה וגם לקבל עבודות פרטיות
בכל מקרה, שיהיה בהצלחה

פרלי קבלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לשאול כמה מרוויח כל גרפיקאי זאת שאלה קצת לא ריאלית, השיח הזה בין הבנות על כמה מרוויחים נובע מחוסר הבנה במשמעות המקצוע הזה, כי יש כאלה שמרוויחים 7000 בחודש אבל הם נקרעים בשעות עבודה רצחניות ויש כאלה שמרוויחים את ה7000 ועובדים 7 שעות ביום ללא שעות ערב ושישי... או כאלה שירוויחו את זה בפרוייקט אחד מהבית שתכל'ס לא היה הרבה עבודה והלקוח שילם על העובדה שאת המעצבת הכי תותחית שהוא מכיר וכו'.
אני בדעה שמכל מקצוע אפשר להתפרנס, וגם אם נראה לכם שיש רוויה בשוק הגרפיקאים, אז תדעו שיש דרישה גדולה, אז כמו בכל מקצוע, במקום סטאז', פה צריך לעבוד כמה שנים בתור שכיר בכמה מקומות-בתי דפוס הוצאה לאור עיתונים וכו', השכר נע בין 25-40 לשעה, תלוי במקום העבודה ובתפוקה שלך, לצבור תיק עבודות, ולאחר מכן השם גדול, תוכלי להתפתח בתור עצמאית או להתקדם בתור שכירה במקום נחשב יותר כלכלית.

לאהש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מישהו/י שהייתה מהתחלה עצמאית ולא שכירה
ויכולה לומר על סמך נסיונה אם להיות בהתחלה שכיר זה חובה או כדאי .
אשמח לדעת

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ממולץ מאוד! כמעט בגדר החובה. הרי אין כמו הנסיון להשתפשף וללמוד ואפי' לטעות. מה יותר טוב מזה שמשלמים לך על הסטז'.
במיוחד במקרה שיש צוות שעובד/מבין בגרפיקה שיכולים לקדם אותך מאוד בעבודה בשטח.

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
תמיד כדאי לזכור את מה שהגמרא בקידושין אומרת:

"רבי מאיר אומר: לעולם ילמד אדם את בנו אומנות נקיה וקלה, ויתפלל למי שהעושר והנכסים שלו, שאין אומנות שאין בה עניות ועשירות, שלא עניות מן האומנות, ולא עשירות מן האומנות, אלא הכל לפי זכותו.
רבי שמעון בן אלעזר אומר: ראית מימיך חיה ועוף שיש להם אומנות? והן מתפרנסין שלא בצער, והלא לא נבראו אלא לשמשני; ואני נבראתי לשמש את קוני - אינו דין שאתפרנס שלא בצער?! אלא שהרעותי את מעשי וקפחתי את פרנסתי".

po

משתמש רשום
עיצוב גרפי
לא קראתי את התשובות מעלי, אך גם אם יענו לך זה לא יתן כ"כ אינדיקציה,
שכר הגרפיקאים נע בין 500-50000 ₪ תלוי ברמה, בשעות בנסיון ועוד.
השוק רווי, כמו בהרבה תחומים אחרים אבל בשוק 'הטובים מאד' די דליל.
לגבי שביעות רצון - נראה לי שרוב הגרפיקאים אוהבים את העבודה, לא?

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
PO,
50,000 נראה לי קצת מופרך, כרגע.
אולי בעתיד יהיה לי מופרך שחשבתי פעם אחרת....

l222

משתמש צעיר
עריכה תורנית
צריך לזכור דבר אחד!!!!

הגרפיקה זו היא כלי לפרנסה, זה רק השתדלות,

כמה תרוויחי, 2000/50.000 /10000/4500

זה תוצאה - וזה בידי שמים!!!

משהוא בעל בטחון מבין טוב טוב את המשמעות!!!!!
לא מחייב שאת צריכה וחייבת ללמוד עוד ולעבוד שכירה +עצמאית, לכל אחד המסלול שלו,

ורק תזכרי שהכל לטובה!!
גם אם הרווחת 500 ש"ח בעמל ובטורח גדול או שהרווחת 5000 בקלות!!!
זה מאיתו והכל מחושב ולטובה!!!

הרבה הצלחה, אלוקים גדול, תזכרי.

po

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י shoshi;1183505:
PO,
50,000 נראה לי קצת מופרך, כרגע.
אולי בעתיד יהיה לי מופרך שחשבתי פעם אחרת....

יתכן, רק ניסיתי לנחש כמה האמנים הגדולים מרוויחים, אלו שלוקחים על עיצוב לוגו 10,000 ₪...;)

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לדעתי הסקר לא יועיל הרבה. כי כאמור איננו מחולק לפי מדרג משכורות נכון.
500-3000 יותר מתאים.

2001-5000?! 2000 זה גרוע מאד 5000 לא רע, אז מה יועיל התשובה הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה