דרוש מידע כמה אתה משלם על תספורת?

פשוש

משתמש מקצוען
בעלי והבן שלי משלמים כל אחד 30 ש"ח תספורת סטנדרטית (בלי זקן)
אשדוד

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
אתה מספר את עצמך?
אכן, מסתפר לבד.
בפעם הראשונה לקח שעה וחצי
כיום דקות ספורות, ויוצא מדהים מדהים

ולמי ששאל אצל מי הקורס?
הלכתי לספר הקבוע שלי, ואמרתי לו שאין לי זמן לשבת לחכות, ואני רוצה להסתפר לבד,
הוא סיכם איתי על סכום לשעה, וישבנו יחד אחרי סגירת המספרה ולימד אותי.

קל - פשוט - נוח - וכייף.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
הייתי רגיל להסתפר אצל ספר נחשב בבני ברק. ללא זקן 40, כולל זקן 50. בזמני לחץ מיוחדים 80.
יומחד שמעתי אותו מחרף ומגדף את רבני העיר על יוזמת הכשרות למספרות. אמרתי לו שחבל לי מאוד אבל לא אדרוך יותר במספרתו ואז גיליתי ספר יר"ש ברח' השלושה שמספר יפה ועולה 30 שקלים.

TLY

משתמש רשום
40 ש"ח
תספורת לילד חסידי (פאות מסולסלות) אבל עם פס ופוני
בירושלים

משה 05276

משתמש מקצוען
הייתי רגיל להסתפר אצל ספר נחשב בבני ברק. ללא זקן 40, כולל זקן 50. בזמני לחץ מיוחדים 80.
יומחד שמעתי אותו מחרף ומגדף את רבני העיר על יוזמת הכשרות למספרות. אמרתי לו שחבל לי מאוד אבל לא אדרוך יותר במספרתו ואז גיליתי ספר יר"ש ברח' השלושה שמספר יפה ועולה 30 שקלים.
איזה ספר ואיפה בהשלושה?

yosy

משתמש פעיל
אני משלם 55 על בלורית וזקן
ובערב החג הוא לקח 70

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מעניין לעניין.. :)
אול יש למישהו הדרכה מצולמת של תספורת של גבר ליטאי קלאסי (מדורג עדין)

בנץ

משתמש רשום
35 ש"ח מבוגר /ילד עם זקן 40 ש"ח תור קובע נכנס בזמן ומיד בספר מעולה מאוד בב"ב ובאחיסמך ובכל סוגים ערבי חגים כנ"ל המחירים ולא משתנים

david1986

משתמש פעיל
א. יש לו הכשר?
ב. הוא מספר יפה ומושקע?

david1986

משתמש פעיל
ראיתי מודעה של אברכים מלב לאחים המפרסמים על ספר ברחוב הרב דסלר בבני ברק שחזר בתשובה ועזב מספרה שהיתה לו בראשל"צ בכדי לספר על פי ההלכה, קוראים לו מספרת אברהם, מעניין מה המחירים שלו והאם יש לו הכשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה