כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה הכוונה שעות גיל שחזרו שזה יהיה כמו עולם ישן?
וכן המרה של ז-ח מה התכוונתם?
בתחילת הדיבורים על האופק שלחו מכתב לכל המורות עם שעות גיל שזה ירד מאחוזי המשרה הקיימים- אח"כ שלחו מכתב ביטול בהול
המרת ז-ח- התעקשו שמגיע יסודי + פיצוי, ורק בסימולטור האחרון תיקנו

חי 523

משתמש פעיל
בתחילת הדיבורים על האופק שלחו מכתב לכל המורות עם שעות גיל שזה ירד מאחוזי המשרה הקיימים- אח"כ שלחו מכתב ביטול בהול
זה לא קשור לסימולטור, זה הופיע מיד בחוזה שנחתם עם משרד החינוך, אך חבל שלא עשו פיצוי כפול כמו בציבור הכללי, קרי: גם אחוז גבוה יותר כי זה שעות קשות יותר, וגם כי זה הרעת תנאים, וכאן עשו רק פיצוי אחד של 12 אחוז, כנאמר לעיל....

פינגווין

משתמש מקצוען
זה לא קשור לסימולטור, זה הופיע מיד בחוזה שנחתם עם משרד החינוך, אך חבל שלא עשו פיצוי כפול כמו בציבור הכללי, קרי: גם אחוז גבוה יותר כי זה שעות קשות יותר, וגם כי זה הרעת תנאים, וכאן עשו רק פיצוי אחד של 12 אחוז, כנאמר לעיל....
לא
יש פיצוי כפול
זה התעדכן מאז

צוק איתן

משתמש פעיל
לא הבנתי .מה זה אומר שאפשר לעבוד שעות גיל ולקבל עליהם שכר כמו בעולם ישן או שלא ניתן?
וההמרה של ז ח תמיד היה המרה פלוס פיצוי שלכאורה היה אמור להיות המרה מחטיבה לא מיסודי

צוק איתן

משתמש פעיל
אם אפשר הבהרה בנושא השעות גיל .
כרגע אני מקבלת תוספת שעות גיל.
השאלה האם שיתעדכן האופק רטרו אמשיך לקבל את התוספת או לא?

jdn

משתמש פעיל
הותק של אשתי המופיע באתר של משרד החינוך הוא שגוי.
כבר לפני חצי שנה הודעתי על כך לחינוך העצמאי במייל המיוחד שפתחו לעדכון האופק חדש, וגם בספטמבר האחרון הודעתי להם, וכעת אני מסתכל באתר ורואה שהכל נותר אותו דבר.
מה עושים?

צוק איתן

משתמש פעיל
בתחילת שנה המנהלת בקשה שכל מורה שהגיעה לשעות גיל שתעדכן אותה מפאת שבאופק חדש לא יהיה ניתן לעבוד אותם ולקבל עליהם שכר
השאלה האם זה נתון הזה השתנה ?

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
נכון לגמרי
ההמרה של ז-ח עודכן לטובה רק בגלל הלחץ של המורות. אצלינו היה ממש 'אמבוש' על ההנהלה שהבטיחו כל הזמן שיתקנו את זה בסוף.
לא ברור לי, אם הקביעה של תוספת להמרה היא ממשרד החינוך, מה שייך ללחוץ על ההנהלה? האם חינה"ע רצה להוריד למורות ז ח , למרות שאת התקציב הוא מקבל בכל מקרה ממשרד החינוך?
אם כך, זו פשוט שערוריה

איש את רעהו

משתמש פעיל
לא ברור לי, אם הקביעה של תוספת להמרה היא ממשרד החינוך, מה שייך ללחוץ על ההנהלה? האם חינה"ע רצה להוריד למורות ז ח , למרות שאת התקציב הוא מקבל בכל מקרה ממשרד החינוך?
אם כך, זו פשוט שערוריה
גם לי לא ברור, מה עוזר שבסימולטור של החינוך העצמאי זה כך, יוניק שהם האחראים על ההמרות במשרד החינוך גם יעשו כך? יש על זה ידיעה למישהו?

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הותק של אשתי המופיע באתר של משרד החינוך הוא שגוי.
כבר לפני חצי שנה הודעתי על כך לחינוך העצמאי במייל המיוחד שפתחו לעדכון האופק חדש, וגם בספטמבר האחרון הודעתי להם, וכעת אני מסתכל באתר ורואה שהכל נותר אותו דבר.
מה עושים?
אוספים את כל המסמכים הרלונטיים וקובעים פגישה עם פקיד כ״א במשה״ח

צוק איתן

משתמש פעיל
שבוע טוב, יש חדש בנוגע ל
כפי שפורסם המקדמות רטר
משכורות של אופק?
שבוע טוב, יש חדש בנוגע למשכורות של אופק?
כפי שפורסם מקדמות על שלשה חודשים רטרו ישולמו באמצע ינואר .ושכר אופק מלא בחודשים הקרובים

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שר החינוך כבר חתם על התקנות החדשות?
טיוטת התקנות פורסמה להערות הציבור בשבוע שעבר, והן יועברו בימים הקרובים לוועד לענייני החינוך, גוף שממנה שר החינוך ונדרש לפקח על שינויים בתקנות המשרד. לאחר מכן צפויות התקנות לעבור לאישור סופי של שר החינוך יואב קיש.

אגב היה קמפיין חילוני להתנגד לתקנות והוגשו קרוב ל400 התנגדויות (בדר"כ זה לא באמת משפיע)

חי 523

משתמש פעיל
טיוטת התקנות פורסמה להערות הציבור בשבוע שעבר, והן יועברו בימים הקרובים לוועד לענייני החינוך, גוף שממנה שר החינוך ונדרש לפקח על שינויים בתקנות המשרד. לאחר מכן צפויות התקנות לעבור לאישור סופי של שר החינוך יואב קיש.

אגב היה קמפיין חילוני להתנגד לתקנות והוגשו קרוב ל400 התנגדויות (בדר"כ זה לא באמת משפיע)
ובגלל זה אני הייתי היחיד שחתמתי בעד, עיי"ש
כתבתי שכולם שם לא מבינים כלום וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה