בקשת תפילה כל האור כמעט הלך לו, אל תלכי פתאום גם את! בואי אימא ותבריאי, אל תשאירי אותנו פה לבד !!!

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מתפללים ומצפים לישועת ד'.

@אא@

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יישר כח גדול לכל המתפללים ולפותחת האשכול ,
רציתי רק להעיר (להאיר) משהו קטן , אנחנו מתפללים ומייחלים להחלמתם של כל החולים אבל יש משהו שמאוד מתסכל,
את חנה אני מכירה הכרות אישית , את המצב שלה לקחתי ממש ללב , התפילות שכל משפחתי מתפללת להחלמתה הן רבות אני חושבת שכדי לעודד את הציבור חשוב וכדאי לכתוב שב"ה היא יצאה מטיפול נמרץ ונמצאת בשיקום, ברור שעדין המצב רחוק מלהיות טוב ועדין היא זקוקה להרבה תפילות (תמשיכו להתפלל)
וח"ו זה לא נובע מסקרנות אלא נטו מדאגה אישית,
קרה כבר במס' אשכולות שהתפללנו ו...כן רצינו לשמוע בשורות טובות אבל אין ואנחנו יודעים שב"ה אותם אנשים חיים...
ועוד משהו פעם אמרה לי משהי חכמה שהרבה פעמים אנחנו הולכים לרבנים עם כל הצרות שלנו לבקש ברכה אך שוכחים לעדכן אותם שב"ה נושענו ,
שבת שלום ושוב רפואה שלימה לכל עמך בית ישראל

@אא@

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
!!!!!!!!!!!!

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
אין איך לתאר את הכאב, פשוט נצבט הלב וחוץ מלהתפלל שה' יתן כח לכל הילדים המתוקים שנשארו לבד!
אחותי היקרה הכינה כאן רעיון פרקטי להתארגנות לקראת שבת - לתועלת כולם מצרפת כאן שיהיה לע"נ חנה היקרה!
בשורות טובות
ושניפגש בקרוב בגאולה השלימה!

שלום לעם ישראל המיוחד שלי,
יש כאן יוזמה ברוכה ומיוחדת (שעשו לע"נ חנה קון)
שנותנת את החשק והמרץ בארגון בקלילות ובשמחה, ובראש מאורגן ומסודר לשבת.
הרי אנחנו במילא עושות פעולות,אז למה לא לכוון לכבוד שבת המלכה?
כבר במוצש אנחנו שוטפות כלים, לא?
מכבסות? או כל דבר אחר...
כמה מכניס אוירה בבית זה לראות בתחילת השבוע בדיוק מתי השבת נכנסת,
(מנסיון זה ממש עושה אוירה...) והילדים סופגים אוירה של קדושה ושבתיות!

מצוה לצלם ולהדפיס זה מתחיל כבר מראשון...
ובבקשה שזה יהיה לע"נ הפיצו כמה שיותר!!!
זה מלא זכויות לה ולכלל עמ"י
כל הישועות!!!

קבצים מצורפים

• הכנות לשבת.pdf
    3.5 MB · צפיות: 51
פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה