דרוש מידע ככה תכינו תרכיז פטל בעצמכם

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
בעקבות עלית מחירי השתיה הממותקת אשתף במתכון מושלם ופשוט ששמעתי וגם ניסיתי ויצא פשוט מוצלח:
אזהרה: סוכר בכמות גבוהה...
1 בקבוק שתיה מתוקה טובה
1 קילו סוכר
מעט מלח לימון
מחממים את המיץ עד להמסת הסוכר והמלח לימון (מומלץ לא לחמם יותר מידי למניעת טעם לואי במיץ) וגמרנו יש לנו סירופ מצוין:)
בהצלחה ולרוויה

95995959595

משתמש צעיר
אני לקחתי חבילת סוכר, מים רותחים, טיפה צבע מאכל וטיפה תמצית טעם (מחנות חומרי אפיה), ערבבתי היטב.
יצא תרכיז פטל כמו של החנות.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר גם לקנות את התרכיז החדש
תמצימיץ ב16.9 ש"ח ביש חסד
ולהכין לפי ההוראות יוצא מוצלח מאד
יוצא מזה כ 9 ליטר תרכיז

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בעקבות עלית מחירי השתיה הממותקת אשתף במתכון מושלם ופשוט ששמעתי וגם ניסיתי ויצא פשוט מוצלח:
אזהרה: סוכר בכמות גבוהה...
1 בקבוק שתיה מתוקה טובה
1 קילו סוכר
מעט מלח לימון
מחממים את המיץ עד להמסת הסוכר והמלח לימון (מומלץ לא לחמם יותר מידי למניעת טעם לואי במיץ) וגמרנו יש לנו סירופ מצוין:)
בהצלחה ולרוויה
אני מכינה את זה יחסית הרבה,
יוצא מוצלח במיוחד עם ספרינג בגוונים הכתומים- מנגו/אפרסק/תפוז
גם ענבים טעים...
אבל השילובים של אגס סברס, תות בננה - פחות מוצלחים לטעמי.

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
קוראים לזה תמצימיץ
זה מגיע בבקבוקון קטן
שאותו מבשלים לפי ההוראות שעל הקופסא
ואין על זה מס איווט?
דרך אגב ידיעה מרתקת איך ויטמנצי’ק (זה של אוסם??) הצליחה להתחמק מסימון סירופ הויטמנצ’יק שלה במדבקה האדומה - חישוב כמות הסוכר בסירופ הוא לפי הכמות במשקה המוכן מה שעשתה החברה היא פשוט שינתה את הוראות ההכנה ובמקום להוסיף 7 כוסות מים על כוס תרכיז היא ממליצה להוסיף 14!!! כוסות מים לכוס תרכיז כמובן שעל מי פטל כאלה אין חובת סימון... משום מה למחיר זה לא עזר:( או שאולי כן ואת הריוח הגדול הם עושים עלינו:unsure:

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
קוראים לזה תמצימיץ
זה מגיע בבקבוקון קטן
שאותו מבשלים לפי ההוראות שעל הקופסא
ראיתי את זה אבל היה נראה לי יקר מידי לבקבוקון כזה קטן

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואין על זה מס איווט?
דרך אגב ידיעה מרתקת איך ויטמנצי’ק (זה של אוסם??) הצליחה להתחמק מסימון סירופ הויטמנצ’יק שלה במדבקה האדומה - חישוב כמות הסוכר בסירופ הוא לפי הכמות במשקה המוכן מה שעשתה החברה היא פשוט שינתה את הוראות ההכנה ובמקום להוסיף 7 כוסות מים על כוס תרכיז היא ממליצה להוסיף 14!!! כוסות מים לכוס תרכיז כמובן שעל מי פטל כאלה אין חובת סימון... משום מה למחיר זה לא עזר:( או שאולי כן ואת הריוח הגדול הם עושים עלינו:unsure:
ממש לא

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני לקחתי חבילת סוכר, מים רותחים, טיפה צבע מאכל וטיפה תמצית טעם (מחנות חומרי אפיה), ערבבתי היטב.
יצא תרכיז פטל כמו של החנות.

בכל ליטר תרכיז 1 ק"ג סוכר ועד כוס סוכר
נשמע שזה על אותו רעיון-
זה כניראה ריכוז של צבע מאכל עם חומרי טעם וריח.
בתוספת הסוכר ומים יוצא תרכיז...

מאפינס

משתמש מקצוען
תעשי חשבון של 16.9 לחלק ל 9 ליטר תרכיז
זה יוצא כ 1.9 ש"ח לליטר
לדעתי זה זול מאד
אני קניתי את הבקבוקון הנ"ל יצא מוצלח מאוד.
מכמות אחת יצא לי בערך 1.75 ליטר תרכיז.
כתוב שהבקבוקון מספיק להכנת 5 כמויות, הוי אומר בערך 9 ליטר תרכיז.

95995959595

משתמש צעיר
נשמע שזה על אותו רעיון-
זה כניראה ריכוז של צבע מאכל עם חומרי טעם וריח.
בתוספת הסוכר ומים יוצא תרכיז...
גם לי זה נשמע ככה (לא מכירה את התמציציץ) אבל הרבה יותר זול הרעיון שלי. (התמציות עולות איזה 7 שקל לבקבוקון ומחזיקות שנים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה