כך או כך?

מבריק

משתמש רשום
אני מלווה את הדירה הזו,
היא בירושלים, ומיועדת להימכר/ להישכר לתושבי חו"ל.

איזו אופציה נראית עדיפה?
הדירה בקומה גבוהה, ומהמרפסת נשקף נוף ירושלמי מדהים. מהחלון הגדול כבר לא.
שתקחו בחשבון...

קבצים מצורפים

• לפרוג4.jpg
    לפרוג4.jpg
    KB 568.8 · צפיות: 7
  • לפרוג5.jpg
    לפרוג5.jpg
    KB 555.9 · צפיות: 8

טונר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לא מקצועית רק פרקטית.
הסלון מטבח של 1, וכל חדרי האמבטיה שרותים, שרות, יחידת הורים של 2.

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בחדרים את הראשונה.
כי בשניה האמבטיה תקועה באמצע החדר.

בחלל המשותף את השניה.
כי הוא מסודר יותר טוב ויותר מזמין.

naftali3611

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
בשניה את הסלון בראשונה את השירות וחדרי האמבטיה רק נראה לי שכדי להכניס את השירות מאחורי האמבטיה

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי מתבססת על השניה, ומשפרת אותה - אולי להוסיף דלפק למטבח, ולשים את הכיריים בין 2 הכיורים, וליצור גישה נוחה יותר למקרר.
הייתי חושבת על פתרון שימנע את המבט הישיר מהסלון לדלתות חדרי השינה והשירותים.
וגם מפריע לי שהקו שבין שירותי האורחים לפינת נט"י - לא מקביל לקו שבין הסלון לחדר שינה הראשון.
(הדירה בתנובה, נכון?!)

בלומה

משתמש רשום
מכירה היטב את הדירות שם.. תכננתי לא אחת מהן...
הסלון הייתי בוחרת בבסיס שלה, בשניה אם כי משנה במטבח ,
בחדרים, מכירה את המגבלות במיקומי חדרים רטובים ומרחקים מקבועות קיימים ,
נסה להתאמץ עוד קצת כדי לשלב בין 2 הסקיצות בחדרים הרטובים. יש מה לשנות שם.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה