כירים

נר ריחני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני צריכה לקנות כירים זכוכית ואני רוצה של 5 להבות יש למישהי המלצה
על סוג כירים
חשבתי על swter אבל המוכר אמר לי שאין להם מידות קבועות כלומר עוד כמה שנים אם ארצה להחליף כירים זה לא יתאים לשיש
יש למשהיא המלצה על כרים מנסיון או סתם ככה

אפי88

משתמש פעיל
יש לי כיריים זכוכית של זנוסי 4 להבות,בנתיים טובות מאד ואני מרוצה.

אשד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לי יש זכוכית של דלונגי 4 שנים (5 להבות) ומאד מרוצה, הכל עובד יופי ב"ה.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קניתי 5 להבות של בוש ברוחב 70 ס''מ.
החור בשיש הוא בגודל סטנדרטי שמתאים גם לכיריים ברוחב סטנדרטי,
כך שאני לא מוגבלת בדגמים בעתיד

זכוכית

משתמש פעיל
כמו שדודוס כתבה לבוש/סימנס יש 5 להבות עם חור סטנדרטי בשיש.
ויש להם עוד דגם רחב יותר שהלבה הגדולה בצד במקום באמצע, וכך יש יותר מקום לסירים כאשר סיר גדול מונח על הלבה הגדולה. עניין של נוחות. אבל כאן החור כבר לא סטנדרטי.

כיריים מעולות. יש אצלנו במשפחה, אחד עם להבה באמצע ואחד בצד. כולם מאוד מרוצים. ומבחינת איכות הם מאוד מאוד טובים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה