דרוש מידע כיריים - יש לי כל מיני בעיות, מי יכולה לעזור

גלידה

משתמש מקצוען
כמו:
להבה אחת שלא נתפס האש, כל זמן שאני לוחצת על המצית יש אש כשאני מפסיקה האש נכבית
להבה אחת עם עוצמת אש נמוכה
להבה אחת מאוד משחירה את הסירים,
הכיריים נקיות, השפרצי סנט מוריץ / ספרי שמן לתוך החורים הקטנים, הכנסתי חוט מתכת.
מה עוד אפשר לעשות?

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
להבה שלא נתפס האש, נסי לנקות טוב טוב את העמוד הקטן השחור שממוקם צמוד ללהבה אם לא עוזר צריך להחליף אותו
להבה עם אש נמוכה, אפשר לקנות מחט לניקוי דיזות ולפתוח את החור שממנו יוצא הגז מתחת ללהבה (חוט מתכת הוא מדאי עבה ולא נכנס עד הסוף)

גלידה

משתמש מקצוען
להבה שלא נתפס האש, נסי לנקות טוב טוב את העמוד הקטן השחור שממוקם צמוד ללהבה אם לא עוזר צריך להחליף אותו
להבה עם אש נמוכה, אפשר לקנות מחט לניקוי דיזות ולפתוח את החור שממנו יוצא הגז מתחת ללהבה (חוט מתכת הוא מדאי עבה ולא נכנס עד הסוף)
תודה על הפירוט, את הדברים האלו כבר עשיתי, ויש לי חוט מתכת מאד דקה שקניתי במיוחד לניקוי של הלהבה בחנות של כיריים

HDAS

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לגבי להבה שמשחירה, תנסי לשטוף את המבער בכיור.

אגב, חוט ברזל לא חייבים לקנות בחנות מיוחדת, החוט ברזל שנמצא בסוגר הלחם מתאים בדיוק לגודל הזה, פשוט צריך לחשוף אותו מהפלסטיק שסביבו, הוא גם מאד ארוך ויכול להכנס עד לעומק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה