מידע שימושי כיריים אינדוקציה

• פותח הנושא Deleted member 64624
  • פורסם בתאריך
D

Deleted member 64624

אורח
אני צריך לינק לכיריים זולות באיכות סבירה.

רבקה111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
קופצת על האשכול
האם מישהו מתנסה באינדוקציה של אלקטרולוקס זמן ממושך ויודע
להגיד האם זה מספק או ששוה להשקיע בבוש/סימנס

yisrael stern

משתמש פעיל
אנחנו משתמשים באלקטרולוקס כמה חודשים טובים ומרוצים מאוד!!!

יוגורט

משתמש מקצוען
האם מישהו מתנסה באינדוקציה של אלקטרולוקס זמן ממושך ויודע
גם לנו יש . מס' חודשים. מאד מרוצים. האוכל באינדוקציה הרבה יותר איכותי וטעים.
אין לי מושג מה החלק של אלקטרולוקס בענין, אבל כנראה שיש.

רחלללל

משתמש פעיל
אני גם מברת כרגע על הכירה הזאת,
אבל לכל מי שהתנסה בזה
האם יש באמת לאוכל טעם שונה? וצריך להתרגל לחום ולבישול? לא כמו בגז רגיל?

yisrael stern

משתמש פעיל
אני גם מברת כרגע על הכירה הזאת,
אבל לכל מי שהתנסה בזה
האם יש באמת לאוכל טעם שונה? וצריך להתרגל לחום ולבישול? לא כמו בגז רגיל?
אין שום טעם שונה אם כבר לטובה...
מי שרגיל לגז הרבה זמן אולי יקח לו קצת זמן להתרגל הבישול הרבה יותר מהיר מגז ומי מדבר על הניקיון של זה סמרטוט רטוב עם מים וסבון והכיריים מבריקות

Panda

משתמש מקצוען
יש כמה גדלים כמובן.
משטח גמיש זה שני מוקדים שאפשר להשתמש בהם בכל אחד בפני עצמו ואפשר ללחוץ על כפתור שהופך אותם למוקד אחד גדול מאוד, כל השטח ביניהם גם מתחמם
תודה.
הרבה כותבים פה שקנו את האינדוקציה של אלקטרולוקס . וראיתי הרבה שממליצים על אינדוקציה של בוש ורק שהוא יקר יותר. הסיבה שקניתם את אלקטרולוקס זה כי הוא זול יותר או כי יש לו יתרונות אחרים על בוש?

יוגורט

משתמש מקצוען
הרבה כותבים פה שקנו את האינדוקציה של אלקטרולוקס . וראיתי הרבה שממליצים על אינדוקציה של בוש ורק שהוא יקר יותר. הסיבה שקניתם את אלקטרולוקס זה כי הוא זול יותר או כי יש לו יתרונות אחרים על בוש?
כי הוא זול יותר

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה.
בוש יותר יקר כי הוא מותג.
אם אתה קונה כיריים של אלקטרולוקס, אתה יכול לקבל משהו איכותי לא פחות מבוש- בפחות כסף.

Panda

משתמש מקצוען
כי הוא זול יותר
בוש יותר יקר כי הוא מותג.
אם אתה קונה כיריים של אלקטרולוקס, אתה יכול לקבל משהו איכותי לא פחות מבוש- בפחות כסף.
תודה על התגובות.
יש לי אפשרות להביא מחו"ל אינדוקציה של דגם יחסית יקר של בוש במחיר של כמעט חצי מהארץ שיוצא באותו מחיר כמו לקנות את אלקטרולוקס בארץ. החיסרון שהבוש מחו"ל יהיה ללא אחריות. זה ההתלבתות שלי. אם זה שווה את זה

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש של AEG מרוצה מאד מאד. המעבר מגז לאינדוקציה היה חלק וזה ממש משפר את החיים.
אם אני זוכרת נכון לא ראיתי מישהו שלא היה מרוצה מהאינדוקציה שלו אז כנראה פחות חשוב החברה (בניגוד לתנורים, מדיחים, שעל כל דגם שמישהו מרוצה יש מישהו שלא מרוצה)

רחלללל

משתמש פעיל
אתמול מוכר אחד אמר לי שבשביל אינדוקציה צריך סירים מיוחדים?
האם זה נכון? משהו עם מגנט?
או שזה הסירים הרגילים שיש היום ולא נירוסטה?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אתמול מוכר אחד אמר לי שבשביל אינדוקציה צריך סירים מיוחדים?
האם זה נכון? משהו עם מגנט?
או שזה הסירים הרגילים שיש היום ולא נירוסטה?
רוב הסירים הטובים היום מתאימים לאינדוקציה, צריך לראות בתחתית שלהם שיש את הסמל הזה, ויש גם לקנות מתאם.
לא ניסיתי כי כל הסירים שלי מתאימים, אולי יש פה כאלו שיכולים להמליץ מניסיון אישי
1626158397303.png

וזה המתאם
1626158478787.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה