דרוש מידע כיצד ניתן לנקות נפה רגילה, לא חשמלית?

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שלא ייקח לי 10 דקות לנפות קילו אחד של קמח???
בעבר, ניפיתי שקית קמח בתוך דקה שתיים...
ניקיון עם המון סבון, וגם שפשוף עם המברשת של הירקות לא הועילו מידי, ובאמת ניתן לראות את שאריות הקח בין החורים.

אז יש אולי איזו עיצה/ טיפ/ תרופת סבתא לעניין? חומר שיכול להמיס את הלכלוך?
אשמח מאוד!
בתודה מראש

חוה קוה

משתמש פעיל
שלא ייקח לי 10 דקות לנפות קילו אחד של קמח???
בעבר, ניפיתי שקית קמח בתוך דקה שתיים...
ניקיון עם המון סבון, וגם שפשוף עם המברשת של הירקות לא הועילו מידי, ובאמת ניתן לראות את שאריות הקח בין החורים.

אז יש אולי איזו עיצה/ טיפ/ תרופת סבתא לעניין? חומר שיכול להמיס את הלכלוך?
אשמח מאוד!
בתודה מראש
תשפריצי על הנפה [ע"ג ניילון או בכיור] ממיס שומנים של "סנט מוריץ" המתיני כמה דקות ושטפי.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
ככל הידוע לי זה בעיה לשפשף נפה, זה עשוי להגדיל את החורים.

בהיר

משתמש צעיר
השריה באקונומיקה מדוללת במים מנקה את הנפה בצורה מושלמת.
כדאי לקנות נפת משי גדולה מאד ואז הניפוי הוא מהיר.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
להשרות בתוך קערה עם מים חמים ואמה לכמה שעות. לשטוף היטב ולשפשף עם סקוטש'.

לפעמים הבאות:
לאחר כל ניפוי- לפני השטיפה- לדפוק את הנפה מספר דפיקות חזקות על דופן הכיור, כל הקמח יוצא ואפשר לשטוף כרגיל.

הטוב ביותר - לקנות קמח מנופה. פינוק לכל אישה שאופה.

secret

משתמש סופר מקצוען
אחרי כל ניפוי להבריש עם מברשת שיניים יבשה.
ובאופן כללי לשמור שהיא לא תירטב שהקמח לא יהפוך לבצק.

[אמנם במצטבר אפשר להגיע לכמות של הפרשת חלה, אבל בכל זאת.. ;)]

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
קמח מנופה עדין משמעותי במחיר
4 ב10 עולה הרגיל
והמנופה עולה בסבובות 7 שח לק"ג
כל אחת לפי התקציב שלה....
בהפרש הזה אני כבר קניתי נפה חשמלית-משמעותי כי אני אופה הרבה.

לגבי הניקוי אכן לנער טוב טוב אחרי כל ניפוי ואז לשטוף
ועכשיו לפרק את הנפה, לנסות להשרות במים חמים וסבון...
מקווה שילך לך בקלות.

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה על כל התגובות!
הולכת לנסות אחת אחת!
ולמען האמת, אני לא אופה יחסית הרבה, אבל דווקא נהנית מהתהליך של הניפוי... (מצחיק לשמוע את זה, כן?)
כבחורה הייתי מנפה שקית תוך פחות מדקה. על השעון! זה היה סוג של אתגר...

ולמי שאמר, שנפה היא לא כל כך יקרה, זה מאוד נכון, רק שיש כזה דבר שקוראים לו "תחזוק". ואם נלמד לתחזק נכון את הכלים שלנו, לא נצטרך להחליף אותם רק בגלל שהם הפכו לפחות יעילים. הרי הנפה שלמה, בלי שום חריצים ובלי שום בעיות, אז למה לזרוק אותה? כי היא פחות יעילה? פשוט צריך "לשמן" אותה...

תודה לכולם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה